Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za jaką mininalną kwotę waszym zdaniem mogę dostać Comfort, multi, extra oraz 6x Canal+ z umową na 15 m? Bez multiroomu.

Ja dostałem za 59,90(w tym jest też wynajęcie dekodera za 5 zł) - Comfort,Multi,Extra,6xC+,HBO na 15 mc.Myślę że Ty dostaniesz to co chcesz za 49 lub 54,90.

HBO w cenie na cały okres umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem/używam kilkunastu modułów na przestrzeni wielu lat i nie miałem z nimi żadnych kłopotów.

 

Widać taki już ze mnie w czepku urodzony. :)

 

Koniec OT. ;)

 

Potwierdzam moduły cam są mniej awaryjne niż sprzęt dedykowany danego operatora.Wciskanie sprzętu własnego operatora jest dużym błędem bo nie dość ze daje to duże ograniczenia to jeszcze nie zawsze wygląda to estetycznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEDŁUŻYŁEM na 24msc.,wypowiedzenie wysłane umowa do 30.04.2015:Comfort+ 29,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zł przez 24 m dla Abonentów

Multiroom Standard 0 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w lipcu kończy mi się umowa. Do tej pory miałem PAKIET za jedyne 139,89 złotych

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

NAJEM MEDIABOX+ 5ZŁ 15M

MULTI+

CINEMAX

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

EXTRA+

FILMBOX

AKTYWACJA NC+ GO INTERNET

NC+GO CANAL+ SPORT

NC+GO MULTI+

NC+GO NSPORT

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

NC+ GO INTERNET

NETVOD+ MULTI+.

Co mogę ugrać w nowej ofercie za niższą cenę? Pozdrawiam serdecznie forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dziś pierwszy telefon w sprawie przedłużenia umowy.Kobieta do mnie od razu że już nie ma promocji na dekoder do multiroomu za O zł.Posiadam dwa pace pvr 500gb.I Do multiroomu w tamtym roku wytargowałem sobie pace za 0 zł a teraz mam bulić,albo kupić sobie dekoder prywatnie.Tak mi kobieta powiedziała i od razu 20 zł więcej.Przedłużał ktoś umowę da się wyciągnąć od nich dekoder do multiroomu za 0zł?Czy to już koniec i chcą kasę zgarniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Tez mam dwa Pacany i za jeden chca 20 dychy. Raczej nie wytargujesz dwòch za 0. Najpierw oddaj jednego przedluz umowe a pòzniej sami zadzwonia z propozycja dekodera hd za 0 zl tylko bez dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam dwa Pacany i za jeden chca 20 dychy. Raczej nie wytargujesz dwòch za 0. Najpierw oddaj jednego przedluz umowe a pòzniej sami zadzwonia z propozycja dekodera hd za 0 zl tylko bez dysku.

Dzięki za info,wypowiem umowę i zaczekam na reakcje.Bliżej końca może coś da się ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maly29. Nikt nie dostał i nie dostanie teraz drugiego Pejsa za free. Nie odpowiada Ci to go oddaj i przestrzegam przed wzięciem od nich innego dekodera. Będziesz wtedy prawdopodobnie w pierwszej grupie abonentów po Cyfrze, którzy wzieli od nich WiFiboxa,bo takiego byś dostał i wcale nie powiedziane, że byś miał go za free... do przejścia na MR od ITI pod koniec roku lub w przyszłym roku. Możesz czekać na wypowiedzeniu do ostatniego dnia, nie dostaniesz za free Pejsa nr.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Raczej nic nie ugrasz z drugim Pace. Poczytaj watek wstecz. Wszystko robia by ludzi stopniowo przezucic na multiroom ADB. Tylko wszyscy z dekoderami Pace chyba beda na samym koncu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maly29. Nikt nie dostał i nie dostanie teraz drugiego Pejsa za free.

 

a ja mam 2 x Pace za free, podpisywana umowa na 18 miesięcy i kończy lipiec/sierpień 2015 roku.

 

To ciesz się posiadaniem go przez kilka tych ostatnich miesięcy za free. :lol2: . Gdybyś czytał to byś wiedział, że nie dają i nie piszemy o tym co było 18m. temu :>

 

@PF 1920. Na pewno kupileś mbox? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja, wypowiedzenie wysłane. Dzisiaj telefon z DUK i propozycja:

Comfort+, Multi+, Extra+, paczka Canal+, HBO na całą umowę, History, H2, MR 2 karty (niby z gwarancją na całą umowę) - łamaniec ze średnią ceną 64,90 przy umowie na 15 lub 24 miesiące (połowa 50 zł, reszta za 80 zł). Grzecznie podziękowałem. Czekam na stałą cenę przez cały okres umowy.

 

Dodam jeszcze, że porównałem sobie sposób przedstawienia nowej oferty dla nc+ i CP (sama tv). Jestem po prostu w szoku. Na stronie CP wszystko jest jasne i logiczne. Natomiast na stronie nc+ masakra. Wszystko zamotane i zakręcone tak, żeby wyłudzić od nowego klienta jak najwyższą opłatę, za jak najmniejszą treść. Pełno "gwiazdek" i odnośników z informacją, że ta opcja gratis na 1,2,3 miesiące, a potem opłata 10,20 zł miesięcznie.

Porównywałem COMFORT+EXTRA+ SUPERPREMIUM+ http://ncplus.pl/sklep/oferta/comfortpl ... perpremium

i Polsat Premium http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... NEW_CLIENT

 

W takim tempie to nc+ szybko dobije do 2 milionów abo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisałem umowe tydzien temu na pakiet Start+, dziś zadzwoniłem do 2 konsultantów z chęcią zmiany pakietu na wyższy pzredstawili mi 2 różne propozycje, a poznieważ interesował mie tylko Pakiet Comfort Extra+ drugi konsultant dał mi taką ofertę umowa na 24 m-ce przez 5 m-cy 29, 90 a przez 19 m-cy 49,90 zł cena wraz z dekoderem Premium z twardym dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...