Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcą to można! Ja taką ofertę za 89,90 z rana odrzuciłem w mailu i po południu znowu telefon :) Ale z taką samą ofertą. Do mnie dzwonią dwa razy dziennie od tygodnia. Ale wypowiedzenie wyślę dopiero w poniedziałek to może coś obniżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje informacji :) odnośnie kończy mi się umowa o abonament w czerwcu, w poniedziałek wysyłam wypowiedzenie umowy do NC+. Na jakie warunki mogę liczyć od nich, wiadomo chodzi o najniższą cene za ten pakiet co mam: PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

MULTIROOM STANDARD

MULTI+

NAJEM ULTRABOX+

EXTRA+

PREMIUM SPORT &FILM

 

Wiadomo z HBO jest tak że za FREE bym wziął jeśli byłaby taka opcja bo płacić za to nie chce bo nie potrzebuje na siłę :)

 

Dajcie znać co można wywalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się 30.06. Pakiety:Universe+,Canal+,HBO,Cinemax,MR, Pace -wszystko za 99 PLN. Dzwonią po kilka razy dziennie z ofertą 109 PLN. Na nic się zdaje moja prośba o telefony tylko wtedy gdy oferta będzie tańsza. Jako, że rezygnację mogę złożyć w punkcie dopiero w maju będę musiał znosić ich telefony chyba, że potraktuję ich pismem. Inaczej nie opędzę się od tych much.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podpisałem nową umowę z nc+ na okres 15 miesięcy czyli do czerwca 2016roku. Za ofertę:

 

Comfort+

CANAL+VOD

Extra+

Multi+

Premium Sport&Film

HBO

Cinemax

Filmbox

VOD+ Seriale+

Najem ultraBox+

Multiroom Standard

 

będę płacić stałą cenę 99,90zł. Być może można było więcej wyciągnąć bo umowa była jeszcze do czerwca ale dla Mnie jest ok. Kolejna walka za 15 miesięcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie umowa kończy się 31.03. Jak dotąd nie odebrałem żadnego telefonu chociaż dzwonią co 2 godziny od dwóch tygodni. Po prostu chciałem wyczekać. Ponieważ milion stron wstecz nie widziałem, żeby ktoś był w podobnej sytuacji stąd pytanie: Za jaką mininalną kwotę waszym zdaniem mogę dostać Comfort, multi, extra oraz 6x Canal+ z umową na 15 m? Bez multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jaką mininalną kwotę waszym zdaniem mogę dostać Comfort, multi, extra oraz 6x Canal+ z umową na 15 m? Bez multiroomu.

Ja dostałem za 59,90(w tym jest też wynajęcie dekodera za 5 zł) - Comfort,Multi,Extra,6xC+,HBO na 15 mc.Myślę że Ty dostaniesz to co chcesz za 49 lub 54,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam PAKIET COMFORT+ OPCJE DODATKOWE: MULTI+, EXTRA+, AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150, MULTIROOM STANDARD, NAJEM MEDIABOX+. zostało jeszcze 16 miesięcy do końca umowy. wiem dużo ale dało by radę coś z tym zrobić, teraz albo później, tak żeby był pakiet sportowy? Mógł by być tylko moduł CAM zamiast Multiroom'u.
@patrick. Opcje dodatkową możesz dobrać. Zadzwoń do nc. O modułach zapomnij.

 

@ircios jest jedna opcja na moduł cam w nc+, w nc+mix jest dostępny, a po darmowym miesiącu można przejść na abonament z wybranym pakiecie. Jak się mylę niech ktoś sprostuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem. Ale to nie jest bezpośrednia oferta na abonament. Ponadto te moduły stają się własnością abonenta. W razie awarii CI, abonent pozostaje z ręką w nocniku, jeśli gwarancja minie. Nie ma opcji wymiany. Abonent też nie ma możliwości wymiany dekodera na moduł. Nie wspominając tych co mają MR. Więc w skrócie. ... można zapomnieć o modułach na dzień dzisiejszy i pewnie przez kilka, kilkanaście miesięcy do przodu, a może i na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zepsucie się modułu CI, jest tak samo incydentalne, jak uderzenie meteorytu znacznej wielkości. :)

 

Ilu z Was zepsuł się moduł ręka w górę (ale tak sam z siebie, a nie z powodu pogryzienia przez zwierzę domowe, czy utopienia w kaszce z mleczkiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...