Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca marca, wypowiedzenie wysłane pod koniec stycznia i wczoraj pierwszy konkretny telefon. Bo tych przez wypowiedzeniem nie warto wspominać.

Miła pani od razu zaproponowała Comfort + mutli + Extra za 39,90 do tego multiroom premium (bo taki mam) za średnio 10 zł (0 przez rok, 20 przez drugi). Chciałem jeszcze w tej cenie 3x Canal+ ale usłyszałem od razu że wykluczone. Po kolejnych negocjacjach (i rozmowie z szefem) dowiedziałem się, że mogę dostać HBO ale za 10 zł więcej. Nie zgodziłem się i rozmowa się zakończyła.

 

Obecnie płacę 49 zł za Comfort mutli i Extra + 20 zł za multiroom premium, więc miałbym to samo i tak 20 zł taniej niż teraz, ale chyba nie chciałem zbyt dużo ?

Myślicie że za 39,90 dostanę Comfort mutli Extra + HBO lub 3x Canal+ ? Jeśli ma to znaczenie to mam 2 dekodery N-ki, turbacza i "białego" za które nic nie płacę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to spoko. Jak będziesz cierpliwy to dostaniesz za 39.90 comfort extra z HBO.
No to czekam cierpliwie :) Byłem nawet skłonny dorzucić 5 zł, czyli Comfort mutli Extra + HBO za 44,90 (+ 10 za mutiroom), a to chyba nie było już zbyt dużym wymaganiem z mojej strony. Ale pani się zaparła i za HBO chciała 10 i nic mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jaki dekoder główny będzie dla nich dostępny oraz jaki wybiorą podczas negocjacji aneksu. Wiadomo, że opłaty uzależnione są od długości trwania umowy a także turbodekoder wyjdzie zapewne trochę taniej niż Wifi Premiumbox, ale coś za coś ;-)

 

A kojarzycie jakiego rzędu jest opłata aktywacyjna za dekoder? Myślę, że rodzicom wystarczy nawet turbo, choć wiadomo że jakościowo to bywa kiepski sprzęt (czy są z nim problemy w multiroomie? jako główny dekoder musi wysyłać uprawnienia po wifi, przez adapter np TP-Link, w sieci domowej itp.)

 

Myślę zatem, że spróbujemy powalczyć o kwotę rzędu 89zł, a w niej: Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO i multiroom standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca - pierwszy telefon dziś. Do tej pory miałem Comfort, Muliti, Extra, 6 Canal Plus, Multiroom i płatnego Pacea - to wszystko miałem za 79.

Teraz proponują to samo + 9 mies. gratis HBO za 79zł. Nie zgodziłem się. Jest szansa na ugranie czegoś więcej bez wypowiedzenia? Umowa na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca - pierwszy telefon dziś. Do tej pory miałem Comfort, Muliti, Extra, 6 Canal Plus, Multiroom i płatnego Pacea - to wszystko miałem za 79.

Teraz proponują to samo + 9 mies. gratis HBO za 79zł. Nie zgodziłem się. Jest szansa na ugranie czegoś więcej bez wypowiedzenia? Umowa na 24 miesiące.

 

Też mam umowę do końca czerwca. Z ciekawości, wysyłałeś wypowiedzenie czy sami dzwonili?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, umowa do końca czerwca... jeszcze nic nie wysyłałem a od wtorku codziennie telefon. I sympatyczna pani , która proponuje oferty z kosmosu :) trzeba wysłać wypowiedzenie i wtedy gadka od razu będzie inna.

 

Co do mediaboxów.... co konsultant to inna teoria, dziś ,że są. +10pln do abonamętu miesięcznie , lub jednorazowo 199 pln :) Podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, umowa do końca czerwca... jeszcze nic nie wysyłałem a od wtorku codziennie telefon. I sympatyczna pani , która proponuje oferty z kosmosu :) trzeba wysłać wypowiedzenie i wtedy gadka od razu będzie inna.

 

Co do mediaboxów.... co konsultant to inna teoria, dziś ,że są. +10pln do abonamętu miesięcznie , lub jednorazowo 199 pln :) Podziękowałem.

 

standardowe ceny to 10zł do umowy 15 miesięcznej i 5zł do umowy 24 miesięcznej, do tego 49zł za aktywację. W dowolnym momencie umowy (poza miesiącem przedłużenia i nowej umowy) jest cena 79zł za aktywację i 10zł miesięcznie lub 199.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca - pierwszy telefon dziś. Do tej pory miałem Comfort, Muliti, Extra, 6 Canal Plus, Multiroom i płatnego Pacea - to wszystko miałem za 79.

Teraz proponują to samo + 9 mies. gratis HBO za 79zł. Nie zgodziłem się. Jest szansa na ugranie czegoś więcej bez wypowiedzenia? Umowa na 24 miesiące.

Chłopie przeczytaj, a zobaczysz,że wypowiedzenie daje zielone światło do ofert. Masz ponad 3 m i się martwisz.

 

 

Jest szansa na ugranie czegoś więcej bez wypowiedzenia? Umowa na 24 miesiące.

 

Też mam umowę do końca czerwca. Z ciekawości, wysyłałeś wypowiedzenie czy sami dzwonili?

 

Pozdrawiam

 

Przeczytaj ostatnie zdanie, pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając 3 miesiące do końca umowy już można wysyłać lub zostawić w punkcie obsługi wypowiedzenie tak?

Do mnie dzwoniła miła pani z 223586102 - powiedziała ze przedstawiona przez nią oferta jest najlepsza i lepszej nie bezie a jak jej powiedziałem że jak wyślę wypowiedzenie to dostanę lepsza ofertę to straciła ochotę na rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można składać rezygnację z usług.

Gwoli ścisłości. Jeśli umowa do końca czerwca -czyli tak jak moja- to nie wypowiedzenie ale rezygnacja z usług wraz z końcem okresu podstawowego.
Nawet wcześniej, w pierwszym miesiącu po aneksowaniu, lub zawarciu umowy ;)

 

Zwał jak zwał. Bez różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, dzisiaj dostałem na maila taka ofertę, chciałbym żeby mi ktoś podpowiedział czy opłaca się to brać :)

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

FILMBOX 15zł

Multi+ 15zł

HBO 25zł

Premium Sport &Film 69zł

CANAL+ VOD 0zł

EXTRA+ 30zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Filmbox 0 zl 7 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 7 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 20 zl 7 m/40 zl 8 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...