Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o radę i wskazówki.

 

Posiadam umowę ważną do końca czerwca 2015.

COMFORT+

HBO

NAJEM PVR (MULTIROOM)

MULTIROOM STANDARD

MULTI+

CINEMAX

EXTRA+

PREMIUM SPORT &FILM

 

Sprzęt: BOX+/HD SAGEMCOM DSI83 i ULTRABOX+/PVR PHILIPS (MR) + 2 katy CAMELEON

 

To wypisane jest w ICA.

 

Płacę za to wszystko 129,90 zł. wydaje mi się że dosyć dużo.

 

Dzisiaj odebrałem telefon i usłyszałem ofertę na 24 miesiące, wszytko to co miałem i dalej w tej samej cenie 129,90. Chciałem zrezygnować z Cinemax i HBO aby obniżyć to trochę, to usłyszałem, że nie można. Podziękowałem za rozmowę i będę składał wypowiedzenie.

 

Czy naprawdę nie można zejść z tych kanałów jak już się je miało, wcześniej miałem Cyfr+ Platinum chyba.

 

Wystarczyłoby:

COMFORT+

MULTI+

EXTRA+

PREMIUM SPORT &FILM

NAJEM PVR (MULTIROOM)

MULTIROOM STANDARD

+ ewentualnie HBO.

 

ile to max powinno kosztować?

 

Czy starać się o wymianę dekodera i mulltiroomu, albo z niego zrezygnować i tylko sam dekoder? Czy wtedy będzie niższa oferta?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49,90/15msc

W czasie jednej krótkiej rozmowy. Powiedziałem od razu co chce i w jakiej cenie, konsultantka powiedziała ok i już.

No może nie tak od razu bo o filmbox + cinemax za 0 musiała kogoś zapytać ale trwało to chwilę.

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

FILMBOX 15zł

Premium Film 49zł

EXTRA+ 30zł

MULTIROOM STANDARD 20zł

Premium Sport 49zł

CINEMAX 15zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Filmbox 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Cinemax 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem Box+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49,90/15msc

W czasie jednej krótkiej rozmowy. Powiedziałem od razu co chce i w jakiej cenie, konsultantka powiedziała ok i już.

No może nie tak od razu bo o filmbox + cinemax za 0 musiała kogoś zapytać ale trwało to chwilę.

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

FILMBOX 15zł

Premium Film 49zł

EXTRA+ 30zł

MULTIROOM STANDARD 20zł

Premium Sport 49zł

CINEMAX 15zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Filmbox 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Cinemax 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem Box+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

 

Super oferta, gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rocky111. Możesz to samo mieć co masz teraz, a nawet więcej za max 99,90 , bo prawdopodobnie doliczą Ci 20 za PVR

 

 

Dzięki za odpowiedź. Co znaczy więcej? czy do tych max 99,90 mam doliczyć jeszcze 20 zł, czy to w tym?

To może jest opcja wymiany dekoderów, ale wtedy już trzeba oba w sieci? Albo całkiem zrezygnować z multiroomu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie umowa ważna do końca marca 2015 - wypowiedzenie wysłane z miesiąc temu, więc czekam spokojnie na telefon.

 

Do tej pory drakońska cena, bo umowa nie była moja :roll:

Platinum

Multiroom Standart

Najem Box+ (2x Sagemcom DSI83)

Netvod+ Konto Podstawowe

Netvod+ Pak. Cana+Platinum

114,00 zł.

 

Chciałbym pozostać przy tym co mam i dorzucić do tego HBO - jaką cenę mozna wywalczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , jak wygląda sytuacja z Medaboxami ??? są czy ich nie ma....konsultanci twierdzą , że nie ma.... czy nie chcą dawać :)

 

 

No mi także nie chcieli dać, więc sam poleciałem do APS i mam :P (oczywiście odpłatnie: aktywacja 79zł + 10zł/m).

Dwa dni temu przedłużałem umowę to dali mi już najem za 5zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór

Mam pakiet Universe+ Superfilm za 99 PLN. Niedługo kończy mi się umowa pod koniec maja. Co mogę u nich wywalczyć tzn. chodzi mi o zachowanie tego pakietu ale niższa cena. Już dzwonią do mnie z przedłużeniem ale proponują cenę 109 PLN. Odmawiam. Proszę o propozycje co można wywalczyć. Za rady z góry dziękuję.

PS Czy wysłanie wypowiedzenia coś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba nie myśli, że dostanie dobrą ofertę bez wypowiedzenia? Skoro chcesz płacić mniej to tylko i wyłącznie rezygnacja pozwoli Ci przystąpić do skutecznej i owocnej negocjacji aneksu.

 

Nie jestem na bieżąco z cenami, ale moim zdaniem obniżenie abo o 30zł/m-c z zachowaniem pakietu będzie sukcesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tak było, bez wypowiedzenia umowy tez się już da obniżyć pakiet nawet jak juz są ceny standardowe.

Teraz też czasami,ale lepiej nie ryzykować. Twoim najlepszym rozwiazaniem będzie rezygnacja z Superpremium i wzięcie Comfort+ +dodatki z którymi będzie twożyć coś na podobę Superptemium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Ja już swoje wynegocjowałem, teraz chciałbym pomóc rodzicom. Tyle, że ich punkt startowy do negocjacji jest dużo gorszy. Mają obecnie stary Universe+ za 59zł miesięcznie. Nic poza tym, żadnych dodatków, kanałów premium, dekoder to zwykły Box+. Rodzice są skłonni dać więcej kasy, zwłaszcza jeśli będą mieli multiroom (standard).

 

Chciałbym dla nich takie parametry: Comfort+, Extra+, 6xC+ (lub ewentualnie sam pakiet filmowy), HBO i multiroom standard HD (jak sądzę musieliby dostać dekoder mediaBOX lub turboBOX, jako główny). Pytanie zatem jaką realnie można otrzymać (dobrą) ofertę przy takich założeniach? Oczywiście wypowiedzenie pójdzie wnet, bo bez tego ani rusz…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...