Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak właśnie g

I właśnie tego, że zapłaciłbyś 60zł tylko za C+ gdyby po tyle chodziło dla innych, nie jestem w stanie zrozumieć (pomijając fakt, że jest niedziela godz. 0.05 :D).

Bo np. dla mnie nieważne jest ile płacą inni, tylko na ile ja to wyceniam i ile mogę zapłacić za coś co chcę zamówić.

I nie obchodzi mnie, ile za to płaci Zenek, bo Zenek może korzystać z TV 2 godziny dziennie, a ja 6 godzin dziennie, i co z tego że ma 5 zł taniej, jak tak naprawdę przeliczając ile z tego korzysta ma drożej.

Gdyby chodziła paczka C+ dla wszystkich po 60 zł to bym tyle zapłacił.A na dzień dzisiejszy rezygnuję z NC+ i nie zapłacę 53 z groszami za Univers+6C+HBO bo inni za nawet lepszy pakiet płacą 49.90 zł.Ale nie mówię że to może się zmienić swojego czasu umowy z konkurencją za nic nie chciałem przedłużyć.Ale trafiła się taka konsultantka że namawiała mnie prawie 60 minut i wymiękłem stwierdziłem co tam umowa 12 miesięcy z czego 5 za free a babce za trud premia się należy.W Cyfrze to samo zrobiłem a by do mnie nie wydzwaniali to oddałem dekoder dzień po skończonej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zszedłem ze 116,80zl na srednia 93,30 przez 15mies. za takie cos :

 

COMFORT+ 59zł

History HD_H2 2,99zł

FILMBOX 15zł

Multi+ 15zł

Adventure TV HD 1,99zł

Premium Sport &Film 69zł

HBO 25zł

Hustler HD 4,99zł

EXTRA+ 30zł

REDLIGHT HD 15zł

CINEMAX 15zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 0 zl 5 m/29,90 zl 10 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 0 zl 5 m/10 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Filmbox 0 zl 5 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 0 zl 5 m/40 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Czyli prawie full bez Sundance Ch i Mezzo, wcześniej za mniej placilem ponad 23zl więcej (miałem jeszcze 11mies starej umowy), a miałem takie cos:

 

pakiet

Comfort+

opcje dodatkowe:

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film

Filmbox

Cinemax

HBO

NOC

SunDance HD

 

Jestem zadowolony, swoje wypowiedzenie byłem skłonny wycofać w zamian za dobra oferte, w ramach pójścia na ugode.

A szansa na odstąpienie za 5mies. przy wy[beep]u kanałow SD odpowiednikow w HD.

Gratulacje! Radzę Ci nie płacić średniej ceny, tylko korzystać z tych bezpłatnych miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem zadowolony, swoje wypowiedzenie byłem skłonny wycofać w zamian za dobra oferte, w ramach pójścia na ugode.

A szansa na odstąpienie za 5mies. przy wy[beep]u kanałow SD odpowiednikow w HD.

 

Nie bardzo rozumiem. Taki byłeś anty nastawiony do nc+, tak wszystkich namawiałeś na walkę w związku z wycofaniem FoxLife HD i dałeś sobie spokój?

Dzwonili do Ciebie z propozycją zmiany warunków umowy w zamian za wycofanie wypowiedzenia?

Trochę to dziwne zważywszy na fakt, że tak się zapierali przy rebrandingu? I nagle zmienili zdanie i poszli na ugodę? Coś mi tu nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem twarda rozmowe z nimi pare dni temu, i w tej rozmowie bronili swojego stanowiska, jednak wczoraj zadzwonili i również zaproponowali kompromis/ugode, wiec przyjalem propozycje, lecz o trochę musialem powalczyć, a zmieniłem zdanie temu, ze i tak będę miał jeszcze sposobność wypowiedzenia umowy. I to wtedy będę chciał cos fajnego w dobrej cenie. Teraz dużo zachodu mialbym przed sobą, a po przemyśleniu, zalatwie sobie to na luzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem zadowolony, swoje wypowiedzenie byłem skłonny wycofać w zamian za dobra oferte, w ramach pójścia na ugode.

A szansa na odstąpienie za 5mies. przy wy[beep]u kanałow SD odpowiednikow w HD.

 

Trochę się tu chyba mylisz.

Jeśli renegocjowałeś umowę z pewnością jest na nowy okres zawarta od 1 lutego, bo przy każdej zmianie ceny czyli warunków umowy podpisuje się z nc+ aneks na nowych warunkach na nowy okres. NC+ nie praktykuje zmiany ceny z pozostawieniem dotychczasowego okresu umowy.

W tym momencie kanały SD nie są już kanałami gwarantowanymi dla osób które podpisują nowe umowy, aneksy itd... więc za 5 miesięcy nie będziesz mógł już wypowiedzieć z powodu wycofania kanałów SD.

 

Wpuściłeś się w maliny aż miło :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kanały które znikną w wersji SD są jako promocyjne, reszta SD bedzie nadal transmitowana w MPEG4, nie będzie możliwości wypowiedzenia umowy z tego powodu :D

 

COMFORT+

W ramach Pakietu COMFORT+ otrzymuje Pani/Pan dostęp do kanałów: 13 ULICA, 4 FUN TV (2), ARTE HD (2), AXN HD, BBC

ENTERTAINMENT (1), BBC HD (1), BBC WORLD (2), BLOOMBERG (2), CNBC EUROPE (2), DISCO POLO MUSIC, DISCOVERY CHANNEL

HD, DISNEY CHANNEL, DISNEY JUNIOR, DISNEY XD, E! ENTERTAINMENT, ESKA TV (2), EUROSPORT HD, FASHION TV HD (2), FOKUS

TV (2), FOX HD (1), FRANCE 24 (2), KINO POLSKA, MANGO 24 (2), MJUZIK.TV (2), MTV LIVE HD (1), MUZO.TV, NATIONAL

GEOGRAPHIC HD, ORANGE SPORT (1), POLO TV (2), POLSAT, POLSAT 2, POLSAT CAFE, POLSAT CRIME & INVESTIGATION, POLSAT

FILM HD, POLSAT HD, POLSAT JIM JAM, POLSAT NEWS 2 (1), POLSAT NEWS HD, POLSAT PLAY, POLSAT ROMANCE, POLSAT SPORT

NEWS (1), PULS 2, STOPKLATKA TV (1), SUPERSTACJA (1), TLC, TRACE URBAN, TTV (1), TV 4, TV 5 MONDE (2), TV 6 (1), TV DISCO (2), TV

PULS, TV REPUBLIKA (1), TVN, TVN 24 BIZNES I ŚWIAT, TVN 24 HD, TVN 7 HD, TVN HD, TVN METEO, TVN STYLE HD, TVN TURBO HD,

TVP 1, TVP 1 HD, TVP 2, TVP 2 HD, TVP ABC, TVP HD, TVP HISTORIA, TVP INFO, TVP KULTURA, TVP POLONIA (2), TVP REGIONALNA, TVP

ROZRYWKA, TVP SERIALE, TVP SPORT HD, TVS (2), VIVA POLSKA (1), VOX MUSIC TV (2).

Przypis:

(1) Kanały świadczone na podstawie Regulaminu rozdział V, ust. 1 tj. promocyjnie, udostępnienie i wycofanie takiego kanału nie wymaga

poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany umowy

(2) FTA (ang. free to air) – powszechnie dostępne treści telewizyjne, do których dostęp jest możliwy przy użyciu Sprzętu/Sprzętu własnego

Abonenta. Dostawca usług nie ponosi odpowiedzialności za dostępność kanałów FTA. Do odbioru kanałów FTA niezbędna jest karta

dekodująca

EXTRA+

W ramach Opcji EXTRA+ otrzymuje Pani/Pan dostęp do kanałów: ANIMAL PLANET (1), ANIMAL PLANET HD, AXN BLACK, AXN SPIN

HD, AXN WHITE, BABY TV (1), BBC KNOWLEDGE HD (1), BBC LIFESTYLE (1), BOOMERANG, CARTOON NETWORK, CBEEBIES (1), CBS

ACTION (1), CBS DRAMA (1), CBS EUROPA (1), CBS REALITY (1), CNN, COMEDY CENTRAL FAMILY (1), COMEDY CENTRAL HD (1), DA

VINCI LEARNING, DISCOVERY HISTORIA (1), DISCOVERY SCIENCE, DISCOVERY TURBO XTRA HD, EUROSPORT 2 HD, EXTREME SPORTS

(1), FILMBOX, FOX LIFE HD, ID INVESTIGATION DISCOVERY HD, KINO POLSKA MUZYKA, LIFETIME HD, MGM HD, MOTOWIZJA (1), MTV

POLSKA (1), MTV ROCKS (1), NAT GEO WILD HD, NICK JR. (1), NICK. (1), NICKELODEON HD (1), ROMANCE TV HD, SCI-FI UNIVERSAL,

SPORTKLUB (1), TCM (1), TLC HD, TRAVEL CHANNEL (1), UNIVERSAL CHANNEL HD, VH 1 (1), ZEST TV (1).

Przypis:

(1) Kanały świadczone na podstawie Regulaminu rozdział V, ust. 1 tj. promocyjnie, udostępnienie i wycofanie takiego kanału nie wymaga

poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to juz w wątku o CP.

Tak powinno być.

Po co na satelicie np taki TVN SD jak jest TVN HD?

TVN SD ma taki bitrate że kanał HD jakości made in Polsat ma gorszy, wiec bedzie dodatkowe miejsce które można przeznaczyć na poprawę jakości obecnych kanałow.

 

Ale co ja gadam. Po prostu dodadzą nowe, słabej jakości kabały HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...