Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwonią.Mnie już nawet wczoraj poinformował ile mam na zdanie sprzętu.Myślał że mnie nastraszy na to ja spytałem tylko czy mam zdać w Centrum czy w punktach serwisowych.Jak by co to pudełko już mam naszykowane i w następnym tygodniu będą mieli już mój dekoder.Oczywiście jak zadzwoni ten sam konsultant co wczoraj nawet z nim nie będę rozmawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak uległem :smile: Czekam teraz na linka aktywacyjnego. Wziąłem Comfort+, Multi+, Extra+, 6C+, 3HBO, HBO GO, net VOD+ za 59,90 zł na 15 miesięcy.

Na początku obecnej oferty to marzyłem o takim pakiecie, więc nie mam co marudzić.

 

Co to w ogóle jest net VOD+, ponoć musieli mi to włączyć, żeby działało HBO GO, ma to jeszcze jakieś inne zastosowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedostatni dzień umowy i nadal uparci z opłatą 20 zł za Pace. Ciekawe, czy jeszcze zadzwonią(od wczoraj cisza) :)

Do mnie już zadzwonili a wczoraj informowali jak zdać sprzęt.Oferta standard tyle samo za to samo ewentualnie z łaską łamaniec ok 53 zł.Dekoder tylko bardzo dobry i niezawodny jak to określił konsultant Turbo.Zaoszczędziłem konsultantowi cenny czas i zakończyłem te owocne negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miła pani dzwoniła, proponowała mi Comfort+ Extra+ za 49zł/15mies. Podziękowałem. Pytała dlaczego, więc odpowiedziałem, że czekam na lepszą propozycję z ich strony, może jakieś kanały filmowe... Pani na to, że niestety, to już opcje płatne itd... więc grzecznie zakończyłem rozmowę.

Umowę mam do 31 marca, na dniach wysyłam rezygnację. Zobaczymy jaka będzie reakcja.

PS. Co znaczą Wasze wpisy np. 3xHBO, 6xC - czy chodzi o to, że np. umowa 15 mies, gratis 3 miesiące HBO, 6 miesięcy Canal+, a potem trzeba płacić lub można zrezygnować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miła pani dzwoniła, proponowała mi Comfort+ Extra+ za 49zł/15mies. Podziękowałem. Pytała dlaczego, więc odpowiedziałem, że czekam na lepszą propozycję z ich strony, może jakieś kanały filmowe... Pani na to, że niestety, to już opcje płatne itd... więc grzecznie zakończyłem rozmowę.

Umowę mam do 31 marca, na dniach wysyłam rezygnację. Zobaczymy jaka będzie reakcja.

PS. Co znaczą Wasze wpisy np. 3xHBO, 6xC - czy chodzi o to, że np. umowa 15 mies, gratis 3 miesiące HBO, 6 miesięcy Canal+, a potem trzeba płacić lub można zrezygnować?

Chodzi o 3 kanały HBO i 6 kanałów canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miła pani dzwoniła, proponowała mi Comfort+ Extra+ za 49zł/15mies. Podziękowałem. Pytała dlaczego, więc odpowiedziałem, że czekam na lepszą propozycję z ich strony, może jakieś kanały filmowe... Pani na to, że niestety, to już opcje płatne itd... więc grzecznie zakończyłem rozmowę.

Umowę mam do 31 marca, na dniach wysyłam rezygnację. Zobaczymy jaka będzie reakcja.

PS. Co znaczą Wasze wpisy np. 3xHBO, 6xC - czy chodzi o to, że np. umowa 15 mies, gratis 3 miesiące HBO, 6 miesięcy Canal+, a potem trzeba płacić lub można zrezygnować?

Chodzi o 3 kanały HBO i 6 kanałów canal+

Na cały okres umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, zadzwoniła dziś do mnie niesympatyczna pani z NC+ (dzwoniła z takiego numeru 48222757300) Umowa kończy mi się w czerwcu. Pani bardzo natrętna , próbowała wcisnąć mi HBO oraz Cimenaxy.... kierowała się tym , że powinienem kupić te kanały teraz, ponieważ po zakończeniu umowy zapłacę za nie w sumie ponad 120 pln !!! :mrgreen: Nie docierało do niej to , że nie jestem zainteresowany jej ofertą. Gdy zasugerowałem jej , że dostane te kanały taniej, przedłużając umowę bardzo się oburzyła :lol2: i dalej swoje , że muuuuszę wykupić te kanały.... TERAZ !!!!! :D ogólnie komedia... :roll:

Pani nadawała jak kataryna , więc musiałem nacisnąć magiczny klawisz na telefonie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie zlozone w grudniu, dzis sam zadzwonilem bo majac abonament za 79 zl obecnie umowa mi sie skonczyla i place 149 (sic) zł, takze jak najszybciej chce z tego zrezygnowac i dostalem cos takiego comfort multiextra 6k canal hbo - 89 zł. Chyba nie warto, prawda? Dzwonilem pod 122947879

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie zlozone w grudniu, dzis sam zadzwonilem bo majac abonament za 79 zl obecnie umowa mi sie skonczyla i place 149 (sic) zł, takze jak najszybciej chce z tego zrezygnowac i dostalem cos takiego comfort multiextra 6k canal hbo - 89 zł. Chyba nie warto, prawda? Dzwonilem pod 122947879

W Twoim przypadku warto. Bardzo wątpliwe jest, że na obecną sytuację ugrasz coś jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...