Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj wątek za ok.50 zł to możesz mieć Comfort+Multi+Extra+6C+ i nawet HBO ale takie oferty tylko z wypowiedzeniem i raczej pod koniec umowy.Na dzień dzisiejszy raczej tego nie dostaniesz bo masz jeszcze daleko do końca umowy.Newbox nagrywa na dysk lub pen driva ale musi być minimum 80 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki czerstwy... próbuję Was podczytywać, ale przy 9 miesięcznym synku trzeba mieć oczy dookoła głowy :P poza tym nie wszystkie skróty jeszcze łapię... w takim razie wyślę wypowiedzenie z końcem trwania umowy za wczasu i poczekam jeszcze trochę. Będzie czas, żebym sie ogarnęła w temacie ;)

 

co to MR? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mojemu znajomemu niebawem (za miesiąc) kończy się umowa z nc+. Jest on od kilkunastu lat abonentem początkowo Wizji, a potem Cyfry+.

Obecnie płaci 79 zł, za mniej więcej podobną ofertę do tej przedstawionej. Zaoferowano mu:

 

- Comfort+ za 29.90,

- Extra+ za 10,

- Multi+ za 0,

- Premium Sport&Film za 40,

- najem Box+ za 0 zł.

 

Jak sądzicie, za ile można to wynegocjować, albo ew. co można dołożyć/wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios, kto Ci takich rezczy naopowiadał, że nie można ? :shock:

 

No za kasę można. O to chodzi,aby za free zrobić wymianę....

To zdecyduj się raz piszesz że nie można jak inni piszą że można to i Ty twierdzisz że można.Chodzi o to żeby za free zrobić taką wymianę?A kto i kiedy dostał ten dekoder za free bo jestem bardzo ciekawy?Jak nie kaucje to aktywację chyba mają wszyscy.

Jakbyś czytał dokładnie ten temat to wiedziałbyś, że są osoby co dostały za free. Mało ich jest, ale jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie trochę z innej beczki. Mianowicie nc+ naliczyło mi 60 złotych kary za uszkodzenie karty abonenckiej. Zdarła się delikatnie folia z powodu przekładania karty z jednego dekodera do drugiego. Czy jest w ogóle sens pisania odwołania od tej kary? Podobno to wina dekodera Strong którego używałem jako dodatkowego!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mojemu znajomemu niebawem (za miesiąc) kończy się umowa z nc+. Jest on od kilkunastu lat abonentem początkowo Wizji, a potem Cyfry+.

Obecnie płaci 79 zł, za mniej więcej podobną ofertę do tej przedstawionej. Zaoferowano mu:

 

- Comfort+ za 29.90,

- Extra+ za 10,

- Multi+ za 0,

- Premium Sport&Film za 40,

- najem Box+ za 0 zł.

 

Jak sądzicie, za ile można to wynegocjować, albo ew. co można dołożyć/wymienić?

 

Za taki pakiet to max 50-60zł choć bardziej 50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mojemu znajomemu niebawem (za miesiąc) kończy się umowa z nc+. Jest on od kilkunastu lat abonentem początkowo Wizji, a potem Cyfry+.

Obecnie płaci 79 zł, za mniej więcej podobną ofertę do tej przedstawionej. Zaoferowano mu:

 

- Comfort+ za 29.90,

- Extra+ za 10,

- Multi+ za 0,

- Premium Sport&Film za 40,

- najem Box+ za 0 zł.

 

Jak sądzicie, za ile można to wynegocjować, albo ew. co można dołożyć/wymienić?

Max 60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios o to chodzi że zdaje mi się że dokładnie czytam podaj link do np 1 osoby która tu napisała że dostała Mediaboxa bez aktywacji i bez najmu.Bo coś mi się za bardzo w to wierzyć nie chce.

Czerstwy czy Tobie kończy sie umowa z końcem stycznia bo mi również i powiem Ci ze szalu nie robią z ofertami i dzwonieniem.Póki co same warszawskie nr.dzwonili.1 w niedziele.Do kiedy zamierzasz czekać i jak w razie czego zadziałać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta działa? Jeśli tak, to nie ma uszkodzenia.

 

Działa. To znaczy działała bo już ją oddałem razem z dekoderem. podpisałem nową umowę i dziś przyszedł list. W liście jest tylko ramka a w ramce " 60 zł "obok " kara za kartę abonencką" :crazy:

 

Składaj reklamacje.

 

@czerstwy. Myślisz, że ja teraz nie mam co robić, tylko przeszukiwać temat, aby coś Ci udowodnić, bo Ty nie wierzysz? Sam sobie zadaj trud ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios o to chodzi że zdaje mi się że dokładnie czytam podaj link do np 1 osoby która tu napisała że dostała Mediaboxa bez aktywacji i bez najmu.Bo coś mi się za bardzo w to wierzyć nie chce.

Czerstwy czy Tobie kończy sie umowa z końcem stycznia bo mi również i powiem Ci ze szalu nie robią z ofertami i dzwonieniem.Póki co same warszawskie nr.dzwonili.1 w niedziele.Do kiedy zamierzasz czekać i jak w razie czego zadziałać?

Tak do końca stycznia.Do mnie dzwoni niby Kraków.Najlepszy był dzisiejszy telefon konsultant z pretensjami że muszą dzwonić do mnie cały styczeń.Jak powiedziałem że chcę Wifi Premiumboxa stwierdził że nie ma ja powiedziałem to trudno to pytał na co liczę że w ostatni dzień zadzwonią i zaoferują ten dekoder.Jak spytał a jak będę oglądał tv od niedzieli powiedziałem że mam inne alternatywy to słyszałem jak się śmiał.Dzisiaj już ugryzłem się w język ale jak poznam głos i ten gość jeszcze raz zadzwoni to już nie będzie mu do śmiechu.@ircios jasne jasne widać ostatnio zapracowany jesteś bo ostatnio nawet można trafić że Cię nie ma na forum.@dk67 :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mojemu znajomemu niebawem (za miesiąc) kończy się umowa z nc+. Jest on od kilkunastu lat abonentem początkowo Wizji, a potem Cyfry+.

Obecnie płaci 79 zł, za mniej więcej podobną ofertę do tej przedstawionej. Zaoferowano mu:

 

- Comfort+ za 29.90,

- Extra+ za 10,

- Multi+ za 0,

- Premium Sport&Film za 40,

- najem Box+ za 0 zł.

 

Jak sądzicie, za ile można to wynegocjować, albo ew. co można dołożyć/wymienić?

Max 60zł

Jeśli chodziłoby w zamian za ten o inny dekoder, to jaką opcję polecacie i ile można za to zapłacić? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest on od kilkunastu lat abonentem początkowo Wizji, a potem Cyfry+.

 

Nie ma znaczenia dla operatora czy jesteś rok czy kilkanaście lat z nim. :!::!::!:

Ja i moje pakiety jesteśmy tego świetnym przykładem.

@ircios o to chodzi że zdaje mi się że dokładnie czytam podaj link do np 1 osoby która tu napisała że dostała Mediaboxa bez aktywacji i bez najmu.Bo coś mi się za bardzo w to wierzyć nie chce.

Czerstwy czy Tobie kończy sie umowa z końcem stycznia bo mi również i powiem Ci ze szalu nie robią z ofertami i dzwonieniem.Póki co same warszawskie nr.dzwonili.1 w niedziele.Do kiedy zamierzasz czekać i jak w razie czego zadziałać?

Tak do końca stycznia.Do mnie dzwoni niby Kraków.Najlepszy był dzisiejszy telefon konsultant z pretensjami że muszą dzwonić do mnie cały styczeń.Jak powiedziałem że chcę Wifi Premiumboxa stwierdził że nie ma ja powiedziałem to trudno to pytał na co liczę że w ostatni dzień zadzwonią i zaoferują ten dekoder.Jak spytał a jak będę oglądał tv od niedzieli powiedziałem że mam inne alternatywy to słyszałem jak się śmiał.Dzisiaj już ugryzłem się w język ale jak poznam głos i ten gość jeszcze raz zadzwoni to już nie będzie mu do śmiechu.

Czytając posty na forum, a zwłaszcza takie. Mam wrażenie, że traktują mnie jak "Very Important Person" zawszę trafiam na miłych, cierpliwych, grzecznych konsultantów którzy pomagają mi z problemem.. Choć przy przedłużeniu umowy miałem problemy z reklamacjami, ale zawszę wychodziło na moje. A rozmowy zawszę były miłe :D żadnych żalów, aluzji, głupkowatych śmiechów i innych tego takich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...