Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W grudniu dawali dobre oferty bo koniec roku się zbliżał i chcieli zapewno wyniki finansowe poprawić oraz zamknąć rok z nieco lepszą liczbą abonentów porównójąc do poprzedniego kwartału /roku. Takie moje domysły nic konkretnego:) NC+ to firma nieprzewidywalna może naczytali sie forum i powiedzieli koniec taniochy bo musimy prawa do T-mobile ekstraklasy wykupić ;)
Ja mam swoje zasady nie będę płacił w skali całej umowy np 200zł więcej niż inni którzy mają lepszą ofertę nawet niż moja.To samo zrobiłem kiedyś zdałem dekoder dzień po zakończeniu umowy.Sami ustalili cennik za pakiety dając to innym abonentom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios a jak sie tu nie dac nabic w butelke jak kazda co dzwoni mowi co innego z warszawy mi chciala zwiekszyc z 99 na 109 i nic nie dolozyc ci mi dokladaja filmbox hbo i cinemax za 99 ,tylko te dekodery nie wiem co robic, jak zejde z pakietem na 70 to moge cos dolozyc bo place na 3 rodzinki mam przekopane kable miedzy domami i wszystko chodzi juz ladnych pare lat ale wszystko sie nudzi i czlowiek zachlanna bestia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Obecnie mam full extra za 119 zł. Dziś dostałem następującą propozycję za 89,9 zł a od 7 miesiąca za 99,9. Moje pytanie czy warto czy się jeszcze targować?? Na xxx mi nie zależy

 

COMFORT

Multi

NAJEM MEDIABOX

FILMBOX

Premium Film

HISTORY HD

HBO

EXTRA+

CANAL+ VOD

VOD+ SERIALE+

Premium Sport

SunDance HD

CINEMAX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie ze w styczniu gorsze oferty ja dostalem dobra :) to co mialem i z 69 na 49.90 wiec da sie :) trzeba miec dobra gadke i trafic na dobrego konsultanta :D
Sprawdż na forum ile takich ofert było w grudniu a ile w styczniu.Nagle wszystkim trafiają się żli konsultanci lub wszyscy mają gorszą gadkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj

Cena mnie satysfakcjonuje. Co więcej mogę ugrać w tej cenie ? Ofertę mam już na mailu jeśli zdecydował bym się ją odrzucić to muszę jeszcze raz składać wypowiedzenie?

Jeśli jest ok oferta, to bierz. Raczej nie masz wyboru, skoro masz już maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twierdzą, że liczy się czas otrzymania przez nich wypowiedzenia a nie dzień nadania na poczice, bo tak mają w regulaminie... od kiedy regulamin ważniejszy od KC?)

 

I dobrze twierdzą. Lepiej poczytaj ten kodeks, zanim kiedyś zrobisz sobie większą krzywdę niż konieczność płacenia 3 miesiące abo za satkę bez zniżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do przedłużających umowę ze sprzętem Cyfry posiadających Cameleony. Czy każdemu wciskają dodatkowy dekoder? Komuś udało się podpisać umowę bez tego dodatkowego dekodera. Mie on do niczego nie jest potrzebny. Po co wciskają je na siłę. Przecież za nie i tak trzeba zapłacić. Wolę niższy abonament niż kolejnego grata w domu i wyższą cenę. Dzwonili już dwukrotnie i w prezentowanych ofertach nie było opcji bez dekodera. Mam czas do końca kwietnia i czekam na lepsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...