Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarł do mnie mail aktywacyjny, co sądzicie , godna uwagii? Dodam że mam w tej chwili Pace pvr i nie wiem czy warto zmieniać go na tego ultraboxa, ktoś coś doradzi?

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Sport &Film 69zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

CANAL+ VOD 0zł

NAJEM PVR 20zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 0 zl 5 m/29,90 zl 10 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 0 zl 5 m/10 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 0 zl 5 m/40 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r

Wczoraj oferowali mi taką samą ofertę w tym łamańcu ale mam inny dekoder.Tylko ja ją odrzuciłem bo nie dogadałem się z nimi co do dekodera.Przetrzymam ich jeszcze trochę do końca stycznia jest jeszcze czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarł do mnie mail aktywacyjny, co sądzicie , godna uwagii? Dodam że mam w tej chwili Pace pvr i nie wiem czy warto zmieniać go na tego ultraboxa, ktoś coś doradzi?

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Sport &Film 69zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

CANAL+ VOD 0zł

NAJEM PVR 20zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 0 zl 5 m/29,90 zl 10 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 0 zl 5 m/10 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 0 zl 5 m/40 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r

 

Nie jest zle a ile wczesniej placiles?? Da sie za mniej, kilka osob ma ponizej 50 za taki pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Do tej pory miałem pakiet Silver plus 2 CANAL+ Family za 64-teraz proponują mi za 69zł to co mam ale już z 6 canałami + dodatkowo dorzucają na 9 miesięcy HBO oraz proponują mutiroom przez pierwsze 12 miesięcy za 0 a następne 12 po 10 zł-Czy ta oferta jest godna przyjęcia czy nadal odmawiać :-) ? W nc+ jestem już prawie 4 lata.

To co Ci oferowali można dostać w łamańcu za 54 zł

Za te pieniądze walcz przynajmniej o HBO i Cinemax na cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Panowie, jeżeli mam już umowę w NC+ to mogę sobie wziąć 2gą umowę jak nowy abonent (odpowiednik Comfort+, 12 miesięcy za 0, później 39.90)?

I czy takiej umowy mógłbym zrobić Cesje?

 

 

Bodajże Kolega ircios oraz cyfra.tv gdzieś pisali, że tą umowę na w/w Comfort+ można otrzymać do max.14dni po zakupie nowego abonamentu lub aneksowaniu obecnej umowy a cesji dokonać dopiero po 12 m-cach.

 

Co można obecnie uzyskać za Comfort+, Multi+, Extra+, Premium Sport &Film, Canal+ VOD, najem UltraBox+ i MR na 2 Cameleonach?

 

To, w pewnym, ale znaczącym stopniu, zawsze zależało od tego co i za ile się ma przed aneksem. Optymalnie 49,90zł-59,90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten piękny dzień.

Zaczęło się...

Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem (termin na wysłanie do końca marca - twierdzą, że liczy się czas otrzymania przez nich wypowiedzenia a nie dzień nadania na poczice, bo tak mają w regulaminie... od kiedy regulamin ważniejszy od KC?)

Jakiś tydzień temu otrzymałem sms na komórkę, że NC+ ma dla mnie ofertę. Nie oddzwoniłem.

Wczoraj telefon (77 54252 45) i na dzień dobry mówię pani, że chcę wypowiedzieć, bo za dużo płacę (całe 54zł) - w sygnaturze moje abo. A interesuje mnie wyłącznie liga angielska (z multiligą, więc żadne dzielenie Canalu+ i Nick jr. dla dziecka)i i że jeśli może coś zaproponować to słucham, inaczej szkoda czasu.

Cóż... nie było jej szkoda czasu, a mi tak...

ad rem:

1. wersja - 3xC+ z Comfort, Multi, Extra - na 2 lata za jedyne 49zł/9mc-cy i potem siedemdziesiąt coś (wybaczcie, nie zwróciłem uwagi ile powiedziała)

powiedziałem, że chcę mieć co miałem, mogę zrezygnować z HBO i mieć całą paczkę C+ więc usłyszałem...

2. wersja - 6XC+ z Comfort, Multi, Extra - na 2 lata za jedyne 79zł

ręce (nie tylko) opadły... powiedziałem jej, że tylko zmarnowała mój czas i żeby więcej nie dzwoniła, bo nie zrozumiała, co do niej mówiłem i czego oczekiwałem...

pożegnałem się więc chłodno...

 

P.S. właśnie się zorientowałem, że o dekoderze nic nie było... hmmm...

 

Edit: jeszcze coś - dzisiaj odebrałem telefon od NC+ o ankiecie nt. wczorajszego kontaktu... jak możecie się domyślać, przedstawiłem subiektywną prawdę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przedłużyłem umowę na kolejne 15 miesiecy na warunkach poniższych (79,90), wcześniej za ten pakiet z Filmboxem płaciłem 109

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

HBO 25zł

Premium Sport &Film 69zł

HISTORY HD 1,99zł

EXTRA+ 30zł

CANAL+ VOD 0zł

MULTIROOM STANDARD 20zł

NAJEM PVR 20zł

SunDance HD 2,99zł

CINEMAX 15zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 40 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Cinemax 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Sundance HD 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

History HD 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj złożyłem wypowiedzenie. Mam platynę, MR z cameleonami i Pace. Do tej pory płacę 99PLN. Dziś zadzwonili i oferowali Comfort+, Extra+, Premium Sport &Film, HBO, HBO, Cinemax, MR po staremu i ich dodatkowy dekoder HD za 109PLN. Z tego co czytałem to są szczęśliwcy mający podobne usługi za mniej. Zależy mi na obniżeniu opłat nie koniecznie na rozszerzaniu oferty. Póki co podziękowałem bo nic innego mi nie zaproponowano. Po co na siłę wciskają te dekodery? Czy to ma coś wspólnego z eksperymentami przy licznikach ECM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Witam , jako nowicjusz pytam: mam: "stary" canal + platinium + najem dekodera + multiroom za 109,00

Umowa kończy się w marcu , co mogę ugrać nie kosztem pakietu?

Śmiało możesz strzelać w mój pakiet.

 

 

Jaki masz pakiecik i za ile?

Ja mam dla ciebie dobrą radę jeśli nie chce ci się szukać jaki @Tomkowic ma "pakiecik" wystarczy spojrzeć na jego "sygnaturkę" troszkę pomyślunku i gotowe 8)

No i na moją oczywiście bo mamy podobne "wypasione" oferty :lol2::wink:

ps.polecam zajrzeć czasami na "syg"użytkowników naszego forum bo można wiele z nich się dowiedzieć ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon. Nadal upierają się 20 zł za Pace. Tłumaczą to tym, że Sagemcom jest główny, a Pace dodatkowy i dlatego też nie mogą mi Pace zrabatować. Potrafi ktoś to potwierdzić?

A że w punktach nie ma Pace to wymiana nie wchodzi w grę. Proponowali by zamienić Pace jako główny, a Sagemcom jako dodatkowy, ale zrezygnowali z tego pomysłu jak się okazało, iż ich brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Witam

Czy jest jakaś szansa na mediabox bo wciskają mi turbobox

A jakiś w tym problem jest?Mam turbacza 2 lata i nie narzekam 8)

Podobno "mediaboxy" mają gorszy obraz a "turbo" żrą prąd......czego nie odczuwam na rachunkach ....jak cię stać na premium to i na "energię" :lol2::wink:

Ale to nie ten dział :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon. Nadal upierają się 20 zł za Pace. Tłumaczą to tym, że Sagemcom jest główny, a Pace dodatkowy i dlatego też nie mogą mi Pace zrabatować. Potrafi ktoś to potwierdzić?

A że w punktach nie ma Pace to wymiana nie wchodzi w grę. Proponowali by zamienić Pace jako główny, a Sagemcom jako dodatkowy, ale zrezygnowali z tego pomysłu jak się okazało, iż ich brak.

 

Mi ten sam kit wciskają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem mianowicie zdawało mi się że umowa kończy mi się w marcu ale dziś okazało się że jednak w lutym i teraz problem polega na tym że wypowiedzenie trzeba wysłać miesiąc przed końcem umowy a jeśli wyśle jutro to dojdzie pewnie w poniedziałek a to za późno i tu moje pytanie czy można złożyć wypowiedzenie w dowolnym punkcie nc+ by zmieścić się w terminie? Czy zostaje mi przystać na to co mi teraz oferują lub zapłacić za 1 nie promocyjny miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...