Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Umowa przedłużona wczoraj. Wypowiedzenie wysłane miesiąc temu. Do tej pory płaciłem 69 zł. Teraz umowa na 15 m za to samo 49,90. Wcześniej 2 telefony z opcją przedłużenia za ok. 79 zł.

 

Szanowni Państwo,

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

NAJEM PVR 20zł

Premium Sport 49zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zł przez 24 m dla Abonentów

 

Kolego napisz do kiedy miałes umowe,sam dzwoniłes czy oni dzwonili,od razu zaproponowali ci takie warunki czy po jakis negocjacjach.Mi kończy sie za 5 dni i dzisiaj spodziewam sie telefonu.te mam 2x pace.Czyli tobie wyszło 49zł za pakiety z 6C+HBO i 2x Pace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni dostaję telefony z poniekąd dobrą ofertą:

Comfort + Extra + Multi + MS za 34,9 zł lub 39,9 zł. Wszystko by było ok, gdyby nie to, że raz chcą 20 zł za Multiroom, a raz 20 zł za Pace. Mówią, że nie da się tego Pace zrabatować. Tylko na mnie tak się uparli, czy o co tu chodzi? Namawiają bym oddał Pace to dostanę deka bez nagrywarki za 34,9 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie uwzieli się. . .... A przy Twojej taniej ofercie chcą sobie jakoś to zrekompensować i dlatego chcą wycisnąć za Pejsa opłatę. Obstawiaj przy swoim. Masz jeszcze kilka dni. ...

Tak właśnie myślałem, że to ściema. Dziś już 2 razy dzwonili - nawet ostatnia babka przedstawiła się jako opiekunka mej umowy ;) Powiedziałem, że ewentualnie mogę nad tym pomyśleć, ale to sam zadzwonię do nich i dodałem, że jednak czekam na jakąś lepszą ofertę, bo przecież to często się zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś to zainteresuje:

 

Jestem Waszym abonentem, w związku z tym mam pytanie 30 czerwca 2015 kończy mi się umowa z operatorem. Nie wiem jeszcze, czy ją przedłużę, bo w sumie dołączyłem uzasadnienie tej decyzji, dlaczego wysłałem wypowiedzenie, z jakich przyczyn. Jednak mam pytanie, czy gdybym się zdecydował kontynuować umowę, to czy w ramach nowej umowy mógłbym się ubiegać o wymianę dekodera Mediabox+ na Premiumbox+ z zapłaceniem aktywacji w kwocie 199zł, tak by nie mieć czynszu za tuner Byłem w punkcie dystrybucyjnym, nawet chciałem zrobić to teraz przy tej umowie, ale poinformowano mnie, że te typy dekoderów są tylko dla nowych abonentów. Dziękuje i pozdrawiam

 

Odpowiedź:

 

Witam,

 

Uprzejmie informuję, że dekoder WiFi PremiumBox+ dostępny jest wyłącznie w przypadku zawarcia nowej umowy z platformą nc+.

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

 

Z wyrazami szacunku,

.................

Specjalista ds. Komunikacji Elektronicznej

platforma nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem przed chwilą telefon 59.90 zł za odpowiednik tego co mam obecnie czyli Comfort+Multi+Extra+6C+HBO.Szybko konsultantkę olałem i chciałem kończyć rozmowę bo jest mecz.Ale nie dawała za wygraną i kolejny konsultant który pyta co mogą zaproponować i za jaką cenę.Na to ja standardowo jak zawsze to nie ja decyduje i ustalam warunki ja tylko akceptuje lub nie.Konsultacja z kierownikiem i to samo za 53 z groszami łamaniec.Powiedziałem że taką ofertę miałem już w grudniu a nawet jak się na nią zgodzę to chcę wymienić na dekoder Wifi Premiumboxa.Oczywiście nie ma takiej możliwości ale niby nie wszystkie oferty są dla mnie uwolnione i będą się jeszcze kontaktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, co sądzicie o ofercie:

- Comfort+ Extra+ Multi+

- 6x Canal+

- HBO

- Multiroom (Pace PVR, Sagemcom)

- Cinemax lub Filmbox lub HBO Go lub NC+ Go

- Umowa na 15 lub 24 miesięcy

 

Cena: 69.90zł

 

Da się coś jeszcze ugrać? Mam umowę ważną do końca lutego, wypowiedzenie zarejestrowane.

 

Dotychczasowo za 69zł mam to co wyżej lecz bez Cinemax (itd) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ircios - Nabijaczu :P Doskonale wiem o tym, ale obserwując ten wątek to tutaj często padają takie pytanie: "czy mogę wymienić mój dekoder na Wifi-PremiumBox+", więc postanowiłem wkleić tą wiadomość. Wiecie co Wam powiem? Stać mnie na zapłacenie aktywacji w wysokości 199zł, nawet uważam, że to dobre rozwiązanie, bo zapłacisz raz i na lata masz spokój. Nie mogą dać Ci czynszu na ten dekoder i to jest fajne.

Chciałem co prawda wymienić mojego MediaBoxa+, lecz teraz się wycofuje z tego pomysłu, ponieważ widziałem go w realu i teraz będziecie się ze mnie śmiać, ale sądziłem, że to czarne (dysk chyba), to cały dekoder, a to białe brałem jako pudełko. Okazuje się, że przypomina z budowy Pace, czy Turbota - dla mnie to istna "krowa". Wolę zostać przy swoim eleganckim Mediabox'ie+, internet mogę do niego podpiąć za pomocą kabla Ethernet

 

@IDTH - Znając życie ja bym jeszcze cenę negocjował, bo ja mam za tą samą cenę jeszcze Redlight'a, który według mnie jest droższym kanałem, od Cinemaxów - lecz to tylko moje zdanie. Co prawda na Redlight nie ma nic wartościowego, prócz golizny, ale wydaje mi się bardziej "prestiżowym" kanałem, wiem uraziłem tu co nie których, ale słowo prestiżowy w tym wypadku oznacza lepszy w tej cenie. Moje zdanie jest takie, ja bym jeszcze walczył szczególnie, jak to jest kolejne przedłużenie, bodaj o filmboxy w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Co prawda na Redlight nie ma nic wartościowego, prócz golizny, ale wydaje mi się bardziej "prestiżowym" kanałem, wiem uraziłem tu co nie których, ale słowo prestiżowy w tym wypadku oznacza lepszy w tej cenie.

Może nie nie prestiżowy....... bardziej "premium" :wink:8)

@IDTH widzę że mamy wspólne klimaty mowa to o "MTVBase" :brawo: szkoda że nie ma w ofercie nc+.....

Może kiedyś doczekamy się "TraceUrbanHD" bo to jedyna stacja muzyczna godna uwagi....moje zdanie oczywiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kingofsouth - Właśnie o to mi chodziło - dzięki.

 

@IDTH - Zauważyłem, że oferta posiada filmox'y, lub cinemax'y. W takim wypadku proponuje walczyć o te dwie opcje w tej cenie, lub o Sundance, paczkę History, AdwantureHD w tej cenie 69,90zł

 

@ adaxo - Dla mnie słabo za 49,90zł były przypadki osób z 6x Canal+ (pełną paczką). Za tą kwotę co Ci teraz proponują jest możliwość wzięcia 3 x Canal+ (filmowy/sportowy). Rekordzista miał 34zl chyba z 3 Canalami+. Gdybym zaś miał wybierać tą ofertę, wolałbym HBO, bo jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zła aczkolwiek bywają lepsze, tylko pytanie czy chce ci się szarpać o parę złotych, ja bym ofertę przyjął

 

Dodam, że jest to pierwsza propozycja przedstawiona po tym jak oddzwoniłem na krakowski numer.

 

Tak jak pisałem ja to nawet bym ją przyjął bez ich dekoderów(mam swoje), cmaxów, fboxów i innych zbędnych dodatków, jeśli chcesz coś ugrać więcej to jeszcze poczekaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ adaxo - Dla mnie słabo za 49,90zł były przypadki osób z 6x Canal+ (pełną paczką). Za tą kwotę co Ci teraz proponują jest możliwość wzięcia 3 x Canal+ (filmowy/sportowy). Rekordzista miał 34zl chyba z 3 Canalami+. Gdybym zaś miał wybierać tą ofertę, wolałbym HBO, bo jest lepszy.

Za 54 mogłem mieć 6 x C+, HBO oraz C+ VOD, Pace, MR więc pewnie spokojnie wziąłbym bez HBO też w takiej cenie. Natomiast nie chciałem po prostu tyle płacić.

Co do 3 x C+, konsultant mówił, że niby coś tam się zmieniło i uboższa oferta była totalnie nieopłacalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...