Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowę przedłużyłem w grudniu, miałem płacić 104 zł z groszami przez pierwsze 12 miesięcy, później 114 zł z groszami przez kolejne 12 miesięcy (dochodziła opłata za MR), średnia 109 zł z groszami :D

Składałem reklamację bo wyłączyli mi Sundance i Seriale+ (wcześniej miałem FULL EXTRA), przy reklamacji konsultant wyliczył mi średnią 102.90 zł (nie wiem jak to zrobił, ale tak wyliczył). Ostatnio przyszedł mi rachunek 106 zł, więc złożyłem reklamacje, opisałem wszystko wraz z błędem konsultanta :P

 

Dziś dostałem odpowiedź na reklamację, konsultant stwierdził, że wcześniej zostałem wprowadzony błąd i zostały wprowadzone zmiany w mojej ofercie. Przez 11 miesięcy 96 zł z groszami (styczeń opłaciłem już wcześniej), następnie przez kolejne miesiące do końca umowy 106 zł z groszami (w tą cenę wchodzą wszystkie pakiety jakie posiadam, MR, i dzierżawa dekodera Mediabox+).

Od lutego mogę płacić średnia 102.09 zł za

87068080657262931657.png

Chyba już więcej nie mogłem ugrać, składałem reklamację i uważam że opłaca się walczyć o swoje bo można ugrać wiele ;) Sprawdzając forum codziennie uważam, że mam jedną z najlepszych ofert :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jedno.. Skoro wszystko mam wpisane jako usługi dodatkowe, to czy mogę wywalić sobie bezkarnie coś z oferty i obniżyć abonament (np. zrezygnować z MR i zdać dekoder)?

Obecnie czekam na nowe dokumenty które otrzymam listownie.

Choć i tak jestem bardzo zadowolony z oferty, tym prędzej, że na samym początku celowałem w pakiet za 110 zł, bez Hustlera, i HBO GO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąć możesz, co najwyżej, tylko te elementy które nie są na stałe wbudowane w pakiet który wybrałeś. Płacisz za któryś składnik wg. cen standardowych?

Na pewno Adventure w standardowej cenie 1.99 zł. Ale muszę czekać na nowy e-rachunek i papiery które dostanę, jeszcze nie wiem co mi tam na modzili, najprawdopodobniej Hustler też nie jest rabatowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomkowic bez "HustlerHd" i "RedlightHd" nie wyobrażam sobie naszej nc+ :wink:

Ale to moje skromne zdanie ....

8)

Nie wiem co Ty widzisz w tym Redlight HD zachwalasz ten program od niepamiętnych czasów.Jeszcze Hustler 3D HD bym zrozumiał ale ten drugi?Zdecydowanie ładniejsze i lepsze pokazy robią nasze dziewczyny amatorki na SU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy jest opcja, oddzielny wątek gdzie każdy umieszczałby tylko propozycję lub już zaakceptowany pakiet z ceną i okresem umowy bez żadnych komentarzy. Łatwo można byłoby je przeglądać i porównać z ofertą otrzymaną od konsultantów. Przeglądanie setek wątków i wyłuskiwanie tylko tych gdzie są konkretne propozycje zajmuje sporo czasu.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wibra na sto procent nie dostaniesz takiej oferty,będziesz musiał płacić dwie dyszki za Pace albo wymienić go na Sagema.

Nie wiem czy +20 czy -20 bo tematu nie rozwijałęm.powiedziała ze to co mam.Rok temu jak dostałem taka oferte bo zmudnych negocjacjach też nikt nie mogł mi uwierzyc ze na 2 dekoder dostałęm pace a dawali wszedzie Sagem,nawet w 2 salonach nie chcieli mi go dac bo w systemie widzieli Sagem ale na szczescie panowie konsultanci nagrywają rozmowe i po odsłuchaniu przyznano mi racje i to w salonie juz konultant zaltwiał wydanie 2 pace i od takim sposobem dostałem za 69zł 2x pace i Prawie full opcje.Nie zapłace wiecej niz płaciłem do tej pory wiec skoro wczesniej jak tylko wpłyneło im wypowiedzenie miłe Panie dzwoniąc jasno mówili ze oferta opiewa na 79zł i nic wiecej ,druga na 89zł a teraz liczac tydzień przed koncem umowy oferowala mi za 59zł za wszystko to znaczy na 90% miała na mysli to co mam czyli 2xPace.Po weekendzie sie okaże i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu zgłosiłem wypowiedzenie w salonie.

Umowa do końca stycznia, ale przez ostatnie miesiące

zawsze zapominałem bądź z braku czasu odkładałem tę sprawę,

uważając, że od jednej dużej faktury korona z głowy nie spadnie.

W punkcie poinformowali mnie że w tym przypadku będzie 3-miesięczny okres wypowiedzenia.

Mają rację ? Umowa jeszcze nie przeszła na czas nieoznaczony.

Jeśli tak to jak to najlepiej rozegrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem. Spóźniłem się 3 dni z wypowiedzeniem i raz zadzwonili z oferta znacznie gorszą niż miałem. Odrzuciłem. Ale cisza i cisza z ich strony a 20 styczeń a od lutego bez rabatów umowa trwała by jeszcze 3 (i tak policzyłem trzeba by płacić ok. 180 zł.) miesiące zadzwoniłem do DUK Kraków i za tyle co miałem 79 zł. dostałem jeszcze HBO i History na całą umowę za 0 zł. oraz Sagemcoma HD do MR. Powoli schodzę od 109 zł. 2 lata temu do 79zł. teraz i coraz więcej kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
@Tomkowic bez "HustlerHd" i "RedlightHd" nie wyobrażam sobie naszej nc+ :wink:

Ale to moje skromne zdanie ....

8)

Nie wiem co Ty widzisz w tym Redlight HD zachwalasz ten program od niepamiętnych czasów.Jeszcze Hustler 3D HD bym zrozumiał ale ten drugi?Zdecydowanie ładniejsze i lepsze pokazy robią nasze dziewczyny amatorki na SU.

Bez przesady "Czerwone Światło" tez ma ciekawe panie .....

Co do "su" powiem tyle sępem nie jestem wole płacić abo za nc+ :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czas do końca umowy mam do końca marca ale dziś zaproponowali mi takie coś za 109pln:

- pakiet Comfort+ w kwocie 34,90 zł przez 15 miesięcy,

- opcja Premium Sport i Film w kwocie 40 zł przez 15 miesięcy,

- opcja HBO w kwocie 20 zł przez 15 miesięcy,

- opcja Cinemax w kwocie 5 zł przez 15 miesięcy,

- opcja Multi+ bezpłatnie przez 15 miesięcy,

- opcja Extra+ w kwocie 10 zł przez 15 miesięcy,

- opcja CANAL+ VOD bezpłatnie przez 15 miesięcy.

 

Coś mi się wydaje, że szału nie ma ;)

A co Wy o tym sądzicie? Do ilu da się to obniżyć albo w tej cenie dorzucic wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć że 59zł plus 20 za drugiego Pace?Ja dzisiaj też miałem ofertę za 79zł plus 20zł za drugi dekoder,do tego co mam dorzucali Cinemax,propozycję odrzuciłem.Umowa do końca lutego.

Nie.Skoro teraz miałem wszystko za 69zł to jak moge wyrazic zgode na 79zl.Kobieta proponowała to co mam czyli wraz z dekoderami za 59zł.a druga która zadzwoniła na drugi dzień juz za 79zł ale pow.ze ofera 59zł była własnie do wczoraj i powinna byc jeszcze po weekendzie takze ma dzwonić.

Ale jest to bardzo dziwne że prawie każdy poza tak jakimiś wyjątkami posiadając takie dekodery za drugi płaci+20zł miesięcznie.A u Ciebie tej opłaty nie ma.

 

Panowie. Ci którzy mieli w darmowe użytkowanie obydwa Pace, przy w miarę rozgarniętych negocjacjach będą mieć je nadal w nowej umowie jak tylko się postarają. Czarek już Ci mówiłem kilka stron wcześniej, że mam identyczną ofertę jak Ty i kończę umowę w lutym, a teraz mam 69zł. W piątek rozmawiałem DUK i oni już teraz mi zaproponowali reelekcje umowy też z kwotą 69zł jak dotychczas (dwa Pace za free, HBO, 6xC+ itd). Nie zgodziłem się bo wiem, że zejdę na 59zł w lutym a bardzo możliwe że na samiutki koniec umowy jeszcze niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się okaże w lutym jak dostaniesz za free. Myślę, że konsul nie zagłebił się zbytnio w temat. Piszesz, że jeszcze niżej na koniec. Więc czekam na Twoją ofertę z tym co wymieniłeś za 49 z dwoma Pejsami. ;)

 

@walendi. Nie zawracaj sobie głowy tą propozycją. Da się dużo obniżyć. Odpiwiedź o ile znajdziesz w temacie, bo to jest pisane prawie na każdej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czas do końca umowy mam do końca marca ale dziś zaproponowali mi takie coś za 109pln:

- pakiet Comfort+ w kwocie 34,90 zł przez 15 miesięcy,

- opcja Premium Sport i Film w kwocie 40 zł przez 15 miesięcy,

- opcja HBO w kwocie 20 zł przez 15 miesięcy,

- opcja Cinemax w kwocie 5 zł przez 15 miesięcy,

- opcja Multi+ bezpłatnie przez 15 miesięcy,

- opcja Extra+ w kwocie 10 zł przez 15 miesięcy,

- opcja CANAL+ VOD bezpłatnie przez 15 miesięcy.

 

Coś mi się wydaje, że szału nie ma ;)

A co Wy o tym sądzicie? Do ilu da się to obniżyć albo w tej cenie dorzucic wiecej?

Pewnie, że się da :) Jak kolega wyżej wspominał sprawdź kilka stron wtecz. Jeżeli interesuję Cie abonament cenowo w granicach takich jak wyżej napisałeś zwróć uwagę na to co mamy z kolegą kingofsouth ;)

Rozumiem, że wypowiedzenie zarejestrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam celuje w coś takiego jest realna szansa - ktoś wywalczył coś takiego ?

 

Umowa na 24 miesiące

 

Multiroom z ADB - 12 miesięcy za free

12 miesięcy za 10zł

 

Brak opłaty aktywacyjnej za dekodery

1 dek 5zł w abonamencie 2 dek za 0zł

 

Pakiet Comfort +

Multi+

Extra+

Premium Sport

Premium Film

Canal Vod

HBO

 

W cenie za 44,90 - 49,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa przedłużona wczoraj. Wypowiedzenie wysłane miesiąc temu. Do tej pory płaciłem 69 zł. Teraz umowa na 15 m za to samo 49,90. Wcześniej 2 telefony z opcją przedłużenia za ok. 79 zł.

 

Szanowni Państwo,

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

NAJEM PVR 20zł

Premium Sport 49zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zł przez 24 m dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś (2 umowy wcześniej) korzystałem z usługi NC+Go, przy przedłużeniu umowy ją straciłem, lecz w ICA mam jakieś pakiety NC+GO (m.in Aktywacja NC+GO, NC+GO Internet, NC+Go Multi+, NC+GO Canal+Sport, i NC+GO NSport). Tak się zastanawiałem dziś co to jest.. Więc pobrałem z ciekawości aplikacje NC+GO na tablet, przy rejestrowaniu dekodera automatycznie wyskakuję mi informacja ,,Usługa jest dostępna dla umowy aktywnej. W razie potrzeby skontaktuj się z Centrum Abonenta tel. 22 310 47 47", więc spróbowałem ustawień ręcznych, po zalogowaniu przez numer pesel i hasło literowe wyskakuję ten sam komunikat. Ale przez wpisanie numer umowy i hasła (4 numery pesel) aplikacja zadziałała, jak myślicie naliczą mi jakąś opłatę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...