Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przedłużyłem umowę na 24 miesiące. Comfort multi extra 6 canal 3 hbo za 59.90 zł. Wszystko na 24 miesiące. Tak chciałem tak mam.

Tylko trzeba potwierdzić maila od nich którego mogą wysłać dopiero 29 grudnia, oby jaj nie było bo jak nie dojdzie to styczeń płatny bez zniżek.

Też to zauważyłem poprawiłem spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens i możliwość wymiany turboboxa na mediabox? Czy te nowsze dekodery. Turbo trochę wolny. Jaki polecavie z dyskiem ale nie musi mieć opcji połączenia internetu. Jeszcze jedna sprawa gdy bralem n-ke w 2010 roku to w punkcie zaplacilem prawie 300 zł myślałem ze dekoder mam własnościowy ( muszę znaleźć fakturę) kiedyś dzwonilem i pytalem na infolini to mówili ze dekoder normalnie jest ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Mam pewne pytania:

1.Czy PESEL wystarczy abym to ja negocjował umowę za tatę mimo,że nie jestem pełnoletni?

2.Czy znaczącym faktem w przedłużaniu umowy jest fakt,że jestem związany z nc+(wcześniej z cyfrą+) już od okołu 6-7 lat?

3.Czy jeśli jutro wysłałbym wypowiedzenie to kiedy ono dojdzie?

4.A i czy mógłbym prosić o wzór wypowiedzenia?

Z góry dziękuje za odpowiedzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę na 24 miesiące. Comfort multi extra 6 canal 3 hbo za 59.90 zł. Wszystko na 24 miesiące. Tak chciałem tak mam.

Tylko trzeba potwierdzić maila od nich którego mogą wysłać dopiero 29 grudnia, oby jaj nie było bo jak nie dojdzie to styczeń płatny bez zniżek.

Też to zauważyłem poprawiłem spoko.

Powiem szczerze że pogonił bym ich szybko.Dzwonić mogą dziś a warunki za tydzień i to na meila?Za tydzień to powinien być aneks ale pocztą.Bo z tego co wiem to polecony to 2-3 dni no chyba że się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie maja jakies problemy techniczne i dlatego za tydzień. Zauważcie ze teraz oferta musi być od razu gotowa do wysyłki. Jak mi to kiedys konsultant mówił: Oferta jest specjalna, nie mamy takiej w systemie. W sumie ma to sens. Np HBO dają na 5 miesięcy później na cały okres w tej samej ofercie. Ale to tylko moje przypuszczenia. I tak lepiej to wygląda niż nasze pkw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz 19 zł za pakiet Comfort i twierdzisz że to już dużo.Czyli ile taki pakiet według Ciebie powinien kosztować?

Ta cena jest ok :-) Niech taka zostanie. Pisalem jakiś czas temu wcześniej że dzwonią do mnie i chcą mi zrobić podwyżkę o 10 zł bez zmiany pakietu. Jak pytam się za co to dostaje odpowiedź ze dodali kanały. Jak argumentuje ze kanały które dodali są w większości fta to cisza w tel. i po chwili podziękowanie za rozmowę.

 

Przecież to jest robienie z ludzi idiotów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że czym popularniejszy ten trend to też z czasem stanie się mniej atrakcyjny bo jednak na kimś sobie muszą odbijać te nasze umowy po 50 zł. :P

 

Co do zmiany w aneksowaniu to podejrzewam, że te opóźnienie w przesłaniu mejli to poczatkowy problem braku odpowiedniej infrastruktury systemowej, lub może być, że stawiam ich do zbyt wysokiego standardu i faktycznie kombinują coś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon umowa do końca lutego

 

To co mam

Universe+ / 6xC+/ HBO/ vod. canal + / media Box

Cena: 49 zł + 5 zł za dekoder + history umowa na 15 lub 24

 

Podziękowałem będę jeszcze negocjował lepsze warunki przy następnym telefonie

 

Ta oferta to jak darmo. Co Ty chcesz negocjować więcej? Powiedz od razu im że możesz dać im za to 29zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...