Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

.......Akceptacja umowy na maila przyjdzie dopiero 29 grudnia.. myślicie, że to dobra oferta?

Chyba dlatego 29 , bo Ci przyślą całkiem inne warunki od tych co uzgodniłeś przez tel. Nie zgodzisz się wtedy i zanim temat ogarniesz będziesz płacił za styczeń pełną kwotę. Może im o to chodzi. W ten sposób trochę kasy zgarną od abonentów. O ile to jest prawda z takimi opłatami, bo nie rozumiem jak można bulić za coś co wygasło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez się zgodziłem dzisiaj wycofać wypowiedzenie. Konsul zaoferował :

- comfort +

-extra +

- multi+

-6x c+

-3x hbo

-mr standard

-nc+ GO konto podstawowe.

CENA 12x59.90 i 12x69.90.

Myślę że dobra oferta, obecnie za Silver płaciłem 84zl.

Niestety nie dobiłem targu, bo muszę najpierw zrezygnować z MR premium i oddać dekoder, żeby miał mógł naliczyć 12x0 za MR SD. Oddam go w poniedziałek i konsul ma dzwonić po 13. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oferty rzędu 49/59 zł za pakiet Comfort+, Multi+, Extra+, HBO, Canal+ się już skończyły?

Pytam, ponieważ sam celuję w ww pakiet za 49zł, ale co rozmowa z konsultantem, to odpowiedź, że takiej oferty nie ma.

Za 49 zł to co najwyżej mogę dostać pakiet, ale bez Canal+ i HBO. Do tego dodają, że oferta się nie zmieni, po odmowie mówią tylko gdzie oddać dekoder, i tyle...

Umowa do końca grudnia, wypowiedzenie oczywiście wysłane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba wole brak sygnału niż jak bym miał płacić jakieś 200zł za miesiąc, bo pewnie coś koło tego wyjdzie bez rabatów. Oni wtedy też są stratni bo ja przez miesiąc nie płace im kasy.

A kto im broni dzwonić wcześniej?Podam swój przykład wypowiedzenie już mają ponad 2 miesiące i 1 telefon.Pod koniec stycznia będą dzwonić?A teraz obdzwaniają tych co mają umowę do końca lutego czy marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oferty rzędu 49/59 zł za pakiet Comfort+, Multi+, Extra+, HBO, Canal+ się już skończyły?

Pytam, ponieważ sam celuję w ww pakiet za 49zł, ale co rozmowa z konsultantem, to odpowiedź, że takiej oferty nie ma.

Za 49 zł to co najwyżej mogę dostać pakiet, ale bez Canal+ i HBO. Do tego dodają, że oferta się nie zmieni, po odmowie mówią tylko gdzie oddać dekoder, i tyle...

Umowa do końca grudnia, wypowiedzenie oczywiście wysłane...

 

Ja 2 tygodnie temu taką ofertę za 59,90zł otrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Obecnie posiadam pakiet Canal+Silver (Kanaly Canal+ Film&Premiere) i płace 69 złoty, umowa do któregoś lutego. W ostatnich dniach DOSŁOWNIE po trzy razy dziennie dzwoni do mnie nc+ i jak zawsze przed końcem umowy były to rozmowy dosyć miłe to teraz ich taktyka najwyraźniej się zmieniła. "Negocjacje" przebiegają w tonie "szantażu", to jest ostateczna propozycja i to świąteczna, radze panu ją przyjąć po po nowym roku już nie będziemy dzwonić :D Ale do rzeczy. Chciałbym zostać przy takim samym zestawie kanałów i dowiedzieć się w jakich pieniądzach mogę go otrzymać? Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa nie do któregoś tam Lutego tylko do ostatniego dnia tego miesiąca.Warto było też napisać co na dzień dzisiejszy proponują.Jak widać jesteś szczęśliwcem i ich wybrańcem bo jak widzisz po wcześniejszych postach do innych wcale nie dzwonią a do Ciebie ciągle.

 

Ok dzięki za korektę. Proponują to samo za 79 złoty(sorry że o tym zapomniałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...