Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale bodajże od poniedziałku nie można zawierać umów wyłączenie telefonicznie tylko umowa musi być przez nas podpisana i dopiero wchodzi w życie. Więc może zabiorę się za to po świętach lub skoczę sobie do punktu stacjonarnego, bo w mieście niedaleko mnie są 3 albo 4 punkty więc może w którymś trafię na przychylnego konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bodajże od poniedziałku nie można zawierać umów wyłączenie telefonicznie tylko umowa musi być przez nas podpisana i dopiero wchodzi w życie. Więc może zabiorę się za to po świętach lub skoczę sobie do punktu stacjonarnego, bo w mieście niedaleko mnie są 3 albo 4 punkty więc może w którymś trafię na przychylnego konsultanta.

Czyli jak to rozumieć przez telefon negocjujemy oferte a potem to samo przychodzi pocztą i podpisujęmy ja? Wole PDFa wydrukować podpisać się i odesłać skan tak przyjęli mi nawet Faktury jak przechodziłem z papieru na e-faktury za standardowe rachunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że i w NC+ i w np. sieciach komórkowych jeszcze zatęsknimy za promocjami sprzed tej ustawy...

Pamiętajcie, że teraz konsule będą Wam mogli naobiecywać gór złota, zaakceptujecie aneks (nie wczytacie się czego nie ma) i nie będzie podstawy do reklamacji, ponieważ zaakceptowaliście aneks na piśmie, wiec świadomie. Zapewne informatycy w tego typu firmach muszą zmienić systemy informatyczne, będą wysyłać Wam te aneksy pocztą... Kto zapłaci za to? My wszyscy gorszymi promocjami.

Ciekawe czy odesłanie takiego aneksu będzie na koszt NC+ czy abonenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że i w NC+ i w np. sieciach komórkowych jeszcze zatęsknimy za promocjami sprzed tej ustawy...

Witam wszystkich!

 

Postanowiłem się włączyć do dyskusji, ponieważ mam nieco inne zdanie na ten temat. Po pierwsze słusznie koledzy tutaj zauważyli, że będzie mniej reklamacji z tego powodu. W moim przypadku już dwukrotnie zostałem "oszukany" przez NC+ w trakcie przedłużania umowy. Myślę, iż wyjdzie nam to na dobre. Nie zgodzę się z twierdzeniem, że teraz będą mogli obiecywać złote góry, a my jak te "jelenie" będziemy podpisywać aneksy, z prostej przyczyny: to co będzie negocjowane musi znaleźć swoje odzwierciedlenie na piśmie. Jeśli tego nie będzie nie podpisujemy dokumentu.

 

edit:

@Ircos - Przypuszczam, że to oni będą naliczali wysyłkę aneksu na nasz koszt, wliczając jednorazową opłatę w wysokości 2- 5 zł do następnej faktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linux888, jeżeli złożysz wypowiedzenie to prawdopodobnie wyłączą sygnał, jeżeli nie to ceny pozapromocyjne. Mogą jeszcze zrobić taki myk, że poproszą Cię telefonicznie o wycofanie wypowiedzenia.

Myślę, że i w NC+ i w np. sieciach komórkowych jeszcze zatęsknimy za promocjami sprzed tej ustawy...

Pamiętajcie, że teraz konsule będą Wam mogli naobiecywać gór złota, zaakceptujecie aneks (nie wczytacie się czego nie ma) i nie będzie podstawy do reklamacji, ponieważ zaakceptowaliście aneks na piśmie, wiec świadomie. Zapewne informatycy w tego typu firmach muszą zmienić systemy informatyczne, będą wysyłać Wam te aneksy pocztą... Kto zapłaci za to? My wszyscy gorszymi promocjami.

Ciekawe czy odesłanie takiego aneksu będzie na koszt NC+ czy abonenta?

Jeżeli rozmowa była nagrywana i z rozmowy wynika, że konsultant zaproponował coś innego niż to, co dał do podpisania dalej mamy prawo do reklamacji i taka reklamacja powinna zostać uwzględniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek przedłużyłem umowę, oczywiście było z nią coś nie tak. Miałem mieć wszystko co miałem wcześniej, czyli wszystkie kanały i usługi z pakietu FULL EXTRA, plus nowości, czyli kanał Hustler HD, H2, Adventure HD, i pakiet HBO GO. Na początku wszystko było pięknie, ale zabrano mi kanał Sundace HD, usługę Canal+ VOD i Seriale+. Złożyłem reklamacje.. Od ręki oddali mi to co miłem mieć. Z konsultantką dogadałem się na cenę 104 zł przez pierwsze 12 miesięcy, następnie od 13 do 24 włącznie 114 zł, średnio 109 zł/ miesięcznie. Przy reklamacji dowiedziałem się, ze w systemie mam kwotę 106 zł przez 12 miesięcy, następnie 116 zł. A mogę płacić cenę średnia 102.90 zł przez 24 miesiące, bo średnią wyliczają mi od października (nie wiem jak oni to liczą, skoro umowę przedłuzułem teraz). Czekam teraz na rachunek bo to ciekawe.. Ale skoro konsultant upierał się, że mogę płacić 102,90 zł (czyli mniej niż się umówiłem, to nie wnikam w to dalej). Miał ktoś podobną sytuacje?

Daje zdjęcie z ica:

07771888230732029403.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam pakiet Comfort +Ekstra w cenie 49,9zł +5 zł Mediabox= 54,9 zł mies.

 

Interesuje mnie po wysłaniu wypowiedzenia zejście do samego pakietu Comfort bez opcji Extra i innych dodatków, z zachowanie Mediaboxa.

W jakiej realnej cenie da się wynegocjować sam Comfort + Mediabox? Standardowo to łącznie 44,9zł. Czy da radę w cenie powiedzmy 25-30 zł za Comfort +5 zł Mediabox= 30-35 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Tak do końca umowy mam jeszcze trochę. Szkoda, że nie ma w nc+ jakiegoś mniejszego pakietu wzorem Rodzinnego w CP. Tam jednak nie chcę wracać.

Zatem będę oczekiwał propozycji w cenie 35 zł już z opłatą za Mediaboxa który użytkuję. Zastanawiam się tylko czy może nie upierać się i nie zmieniać na ten nowszy dekoder z nagrywaniem, ale czy to ma sens skoro z mediaboxa jestem zadowolony. Lepsze jest wrogiem dobrego, chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...