Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wypowiedzenie złożone. Obecnie Universe, 6xC+, najem PACE za 59 zł + dobrany w listopadzie HBO za 25 zł.

Do dziś cisza, a w ciągu ostatnich 2h dwa telefony. Najpierw za Comfort, Multi, Extra i HBO na 24 mies 59,90 - odmowa (konsul oczywiście twierdził, że absolutnie nie ma żadnych ofert niższych i nie mam na co liczyć, to ostateczna propozycja itp.), a przed chwilą z krakowskiego DUK to co powyżej za 54,90. Brać czy próbować zbić jeszcze do poziomu ok 49 zł ? Umowa do końca roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czy naprawdę nie potraficie liczyć?

 

Nie chce tu nikomu zaglądać do portfela. Rozumiem walkę o abonament i obniżenie go z np. 149 zł.

 

Nie rozumiem walki o 5 czy 10 zł. To przecież nawet nie jest paczka papierosów czy cena biletu do kina...

 

Jeśli komuś pasuje dana cena to chyba najlepiej szybko przeliczyć czy to się opłaca.

 

Widzę że niektórzy walczą na śmierć i życie o np. History (fani szperaczy?).

 

Osobiście uważam że max za pakiety z hbo i canal+ to 79,90.

Oczywiście można walczyć o mniej (np. 49,90, choć sądzę że to,nieliczne przypadki).

 

Dobra rada. Nie pytajcie czy to dobra oferta tylko sami sobie odpowiedzieć musicie sami na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie trafiłeś:)

Tak naprawdę były 2 opcje ale nie chciałem nikogo obrażać. To, ze konsultant by tak pisał to by miało jakiś sens ale świadomy klient ?

Ten watek jest po to by mówić o swoich negocjacjach, dlaczego zatem tutaj zaglądasz skoro tak Cie to denerwuje ? Czy nie chcesz dla siebie najlepszej oferty i najbardziej korzystnej ceny?

Twoje porównanie z prądem jest zupełnie chybione. Czy to ja dzwonie do nc + kilkanaście razy dziennie czy oni do mnie ? komu bardziej zależy na przedłużeniu umowy - mi czy im ? Tak się składa, ze Dostawca prądu lub diler samochodowy do mnie nie dzwonią w sprawie negocjacji oferty (a szkoda :) ) . W kontakcie z nimi to ja zawsze jestem strona słabszą ale nc+ sam się postawił pod ścianą i świadomy klient będzie to wykorzystywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przejecie platformy n przez cyfrę+ wchodzi w końcu na odpowiedni tor i właściwy podmiot przejmuje ster. Za bardzo ten system pachnie N. Może lepiej celować w 24 miesięczne cyrografy.

 

Nie wiem czy lepiej być żydem czy nie powiem czym. Moje wymagania nie są sztywne może być i siedemdziesiąt złotych za Film i 3 HBO plus podstawowe bez wodotrysków typu VOD są tacy co za więcej płacą 45 złotych jeśli nie kłamią są tacy co płacą 100 za to samo. Miałbym to za prawie 90 złotych niby dzwonią ale na razie DUK to raczej nie jest. Wypowiedzenie jest chyba martwe na dzień dzisiejszy. Oby mail potwierdzający złożenie wystarczył. A jakby było za mniej to mam nie brać. :D

Po czym poznajesz że ci to pachnie systemem N ?

 

Jest jeden worek dla wszystkich

 

W jakich godzinach pracuje DUK Kraków?

9-21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre oferty rzucają co niektórym (49zł z HBO i C6x) także negocjacje mocno skuteczne bywają.

U mnie nadal bez telefonu a umowa do końca stycznia- gdzie inni mają do lutego i już kilka telefonów...no nic, trzeba czekać.

ps. używanie słowa 'flustracja' to jest po prostu masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem od niedawna nowym klientem nc+ ale podpisując umowę wziąłem Comfort+ i Extra+ za 59,90 + 10 zł wynajem deokdera na 15m. Teraz jednak sobie uświadomiłem, że chciałbym mieć to co mam oraz dodatkowo 6x Canal+, Hbo mnie nie interesuje. Moja obecna umowa praktycznie dopiero się zaczęła. Czy mam możliwość przejścia w jakiś sposób na wyższą umowę? Chcę przejść na wyższy abonament więc dla nc+ powinno być to korzystne, bo co innego jakbym chciał przejść na niższą wtedy bym nawet nie pytał bo to byłoby logiczne, że nie mogę . Ewentualnie chciałbym chociaż żeby był pakiet sportowy czyli Canal+Sport i Canal+Family1,2.

Zadzwoń, a z chęcią podniosą Ci pakiet :)

 

Jestem klientem od niecałych 3 tygodni myślicie, że chcąc podnieść sobie abonament z tego co pisałem wcześniej mogę walczyć o 6xCanal+ i HBO w cenie 79,90 + 10 zł najem mediaboxa? Jest to realne? HBO nie jest mi koniecznie potrzebne, ale jakby było w tej cenie to fajnie by było :) Najbardziej zależy mi na Canal+, ewentualnie tylko Premium Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już koledze odpisałem na forum.ncplus

 

Sam mam umowę od 1 sierpnia. Po 4 miesiącach (13 grudnia) bez problemu przedłużyłem umowę na 24 miesiące z 6 programami Canal+ i 3 HBO na cały okres umowy za 79.90 zł.

Nie są to trzy tygodnie, ale można.

Pytanie jak ktoś rozmawia z konsultantem. Trzeba mu dać jasny sygnał, że chcesz przedłużyć, ale w grę wchodzi tylko taka opcja.

I nie kończyć rozmowy, gdy okaże się, że to niemożliwe...

 

W moim przypadku proponowany był abonament 89,90, ale powiedziałem, że to za wysoka cena. Wtedy powiedziałem, że mogę wziąć taniej, ale na dłuższy okres.

Chciałem ugrać jeszcze HBO GO :) Ale nie dało rady :D :D

 

Można, choć wiem, że dla wielu 79,90 to wysoka cena za pakiety z Canal+ i HBO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już koledze odpisałem na forum.ncplus

 

Sam mam umowę od 1 sierpnia. Po 4 miesiącach (13 grudnia) bez problemu przedłużyłem umowę na 24 miesiące z 6 programami Canal+ i 3 HBO na cały okres umowy za 79.90 zł.

Nie są to trzy tygodnie, ale można.

Pytanie jak ktoś rozmawia z konsultantem. Trzeba mu dać jasny sygnał, że chcesz przedłużyć, ale w grę wchodzi tylko taka opcja.

I nie kończyć rozmowy, gdy okaże się, że to niemożliwe...

 

W moim przypadku proponowany był abonament 89,90, ale powiedziałem, że to za wysoka cena. Wtedy powiedziałem, że mogę wziąć taniej, ale na dłuższy okres.

Chciałem ugrać jeszcze HBO GO :) Ale nie dało rady :D :D

 

Można, choć wiem, że dla wielu 79,90 to wysoka cena za pakiety z Canal+ i HBO :)

Ale widzę posiadasz Mixxa.Jakie posiadałeś zobowiązanie na czas określony czy nieokreślony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło skorzystać z tej oferty i teraz nie było by problemów http://ncplus.pl/sklep/promocje/zmien-o ... -telewizji

Tak tylko, że ja nie przechodziłem od innego operatora tylko nc+ było moim pierwszym operatorem. Tylko zapytałem czy jest możliwość to wynegocjować, nie musicie na mnie naskakiwać, nie mam doświadczenia z operatorami telewizji. Przy podpisywaniu nowej umowy konsultantka powiedziała, że nie mogę taniej niż 59,90 wziąć pakietu Comfort+ Extra na 15 m. Poszedłem do innego punktu i tam też mi powiedzieli, że nie mogą mi tego dać taniej bo jestem nowym klientem,więc umowę podpisałem. Teraz pomyślałem, że jednak przydałyby się te Canal+, ale jak podwyżka będzie znaczna to się obejdzie i dorzucę sobie je jak się będzie kończyła umowa. Pomyślałem tylko, że zależy im na tym aby klient płacił więcej więc są w stanie to dorzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nie jesteś abonentem innego operatora to nie znaczy że nie można skorzystać z tej promocji.Sam skorzystałem z tego typu oferty a rachunku od innego operatora nie dostali bo go nie posiadałem.Ale jak by sie bardzo uparli to by dostali bo to żadem problem.Było to już pisane wiele razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nie jesteś abonentem innego operatora to nie znaczy że nie można skorzystać z tej promocji.Sam skorzystałem z tego typu oferty a rachunku od innego operatora nie dostali bo go nie posiadałem.Ale jak by sie bardzo uparli to by dostali bo to żadem problem.Było to już pisane wiele razy.

 

Ok, nie wiedziałem. Jak dokupienie będzie się wiązało ze znaczną podwyżką to tego nie zrobię ewentualnie postaram się dokupić Premium Sport jak najtaniej. Jak będą chcieli dużo to odpuszczę i poczekam aż umowa będzie trwała dłużej może wtedy dostanę taniej. Może jeszcze powiem że przedłużę umowę do 24 miesięcy jak mi zjadą z ceny, a jak to nie podziała, to na razie będę czekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nie jesteś abonentem innego operatora to nie znaczy że nie można skorzystać z tej promocji.Sam skorzystałem z tego typu oferty a rachunku od innego operatora nie dostali bo go nie posiadałem.Ale jak by sie bardzo uparli to by dostali bo to żadem problem.Było to już pisane wiele razy.

 

Ok, nie wiedziałem. Jak dokupienie będzie się wiązało ze znaczną podwyżką to tego nie zrobię ewentualnie postaram się dokupić Premium Sport jak najtaniej. Jak będą chcieli dużo to odpuszczę i poczekam aż umowa będzie trwała dłużej może wtedy dostanę taniej. Może jeszcze powiem że przedłużę umowę do 24 miesięcy jak mi zjadą z ceny, a jak to nie podziała, to na razie będę czekał.

 

dzwoń, myślę, że jak przedłużysz aneks do 24m-cy to może coś ugrasz, podziel się potem informacją na forum jakie były efekty tego dzwonienia, i nie zrażaj się po jednym telefonie, trzeba trafić na ogarniętego konsultanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...