Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję tym co się kończa umowy z koniec grudnia lub stycznia o jak najszybsze załatwienie tematu - tzn. do 22 grudnia. Nowa Ustawa Konsumencka która wchodzi w życie w NC+ z tym dniem zawiera takie babole że konsule czy osoby kierownicze nie będą mogły dawać fajnych dopalaczy. Jeśli umowa zawiera np. HBO na 6mc to nie będzie mógł konsul czy kierownicy dać promocji na cały okres. Dlaczego? Wcześniej mieliśmy tak że umowa, umową a co dostałeś za friko to Twoje negocjacje itp. Teraz nic nie może być wstawiane ręcznie i konsule dysponować będą tylko normalnymi umowami. Czyli np. łamaniec z C+ za ok 54 zł miesięcznie zawiera w sobie hbo na bodajże 9mc za 0zł. I zgodnie z ustawą konsumencką nie może konsul Ci dać czegoś gratis czego nie będzie w umowie. Potwierdzone info. Może z czasem będzie to bardziej elastycznie ale póki co podobno dają wszystko do 22 grudnia jak mogą więc raqdzę skorzystać i wykonać telefon

 

Ustawa wchodzi w życie 25 grudnia, dalszych rewelacji nie czytam.

Ustawa wchodzi w życie 25 grudnia, NC+ wprowadza już ją w życie 22 grudnia

Proponuję tym co się kończa umowy z koniec grudnia lub stycznia o jak najszybsze załatwienie tematu - tzn. do 22 grudnia. Nowa Ustawa Konsumencka która wchodzi w życie w NC+ z tym dniem zawiera takie babole że konsule czy osoby kierownicze nie będą mogły dawać fajnych dopalaczy. Jeśli umowa zawiera np. HBO na 6mc to nie będzie mógł konsul czy kierownicy dać promocji na cały okres. Dlaczego? Wcześniej mieliśmy tak że umowa, umową a co dostałeś za friko to Twoje negocjacje itp. Teraz nic nie może być wstawiane ręcznie i konsule dysponować będą tylko normalnymi umowami. Czyli np. łamaniec z C+ za ok 54 zł miesięcznie zawiera w sobie hbo na bodajże 9mc za 0zł. I zgodnie z ustawą konsumencką nie może konsul Ci dać czegoś gratis czego nie będzie w umowie. Potwierdzone info. Może z czasem będzie to bardziej elastycznie ale póki co podobno dają wszystko do 22 grudnia jak mogą więc raqdzę skorzystać i wykonać telefon

Wszystko co dają wpisują w systemie i jest to w umowie potem. Także mit obalony.

 

Zgoda, ale w tym przypadku mogą w systemie kliknąć tak jak teraz czyli to co się pojawia (np. hbo na 9mc) Nie moga np. dać np. opcji Redlight na 24mc bo nie ma takiej umowy - chyba że pakiecie full. Potwierdzone info, sprawdzaliśmy system tutaj nie chce Was w żadnym wypadku wprowadzać w błąd tylko podpowiedzieć co się zmieni od 22 grudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eNCe peNCe - skąd masz takie informacje?

 

.... Chciałbym wyrwać te dwa kanały nie na dziewięć miesięcy, ale na cały okres umowy, mimo, że nic na nich nie ma ;) dodatkowo H2 i Adventure HD i może jakiś kanał erotyczny. Co myślicie?

Rośnie społeczeństwo roszczeniowe.

Prąd tez chcesz za pól ceny, albo wodę? Nie rozumiem. Nie stać Cię nie kupuj, a nie rób się żydem.

Dasz palca, zjedzą całą ręk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Witam,,

umowa do końca stycznia. Obecnie posiadam pakiet Superpremium HD z C+,HBO,Cinemaxy,Filmboxy,HistoryHD,SoundanceHD + PACE za darmo. Za całość płacę kwotę 103,98 zł.

Dzwonią do mnie od tygodnia dzień w dzień, i dzisiaj padła najlepsza oferta- umowa na 24 miesiące za 99 zł. Zachowuję to co miałem, ale HsitoryHD i Soundance HD za darmo tylko na dziewięć miesięcy. Dałem sobie do jutra czas do namysłu. Nie wiem czy wysyłać wypowiedzenie jak co roku, tylko przyjąć te warunki bo wydają się rozsądne. Chciałbym wyrwać te dwa kanały nie na dziewięć miesięcy, ale na cały okres umowy, mimo, że nic na nich nie ma ;) dodatkowo H2 i Adventure HD i może jakiś kanał erotyczny. Co myślicie?

 

Może celuj w to co ja mam w podpisie opłata 99 pln umowa na 24 miesiące 8)

Wypowiedzenie złóż bo bez tego ani rusz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przejecie platformy n przez cyfrę+ wchodzi w końcu na odpowiedni tor i właściwy podmiot przejmuje ster. Za bardzo ten system pachnie N. Może lepiej celować w 24 miesięczne cyrografy.

 

Nie wiem czy lepiej być żydem czy nie powiem czym. Moje wymagania nie są sztywne może być i siedemdziesiąt złotych za Film i 3 HBO plus podstawowe bez wodotrysków typu VOD są tacy co za więcej płacą 45 złotych jeśli nie kłamią są tacy co płacą 100 za to samo. Miałbym to za prawie 90 złotych niby dzwonią ale na razie DUK to raczej nie jest. Wypowiedzenie jest chyba martwe na dzień dzisiejszy. Oby mail potwierdzający złożenie wystarczył. A jakby było za mniej to mam nie brać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eNCe peNCe - skąd masz takie informacje?

 

.... Chciałbym wyrwać te dwa kanały nie na dziewięć miesięcy, ale na cały okres umowy, mimo, że nic na nich nie ma ;) dodatkowo H2 i Adventure HD i może jakiś kanał erotyczny. Co myślicie?

Rośnie społeczeństwo roszczeniowe.

Prąd tez chcesz za pól ceny, albo wodę? Nie rozumiem. Nie stać Cię nie kupuj, a nie rób się żydem.

Dasz palca, zjedzą całą ręk

 

Podaj choć jeden powód dlaczego ma płacić drożej jesli nie musi po to jest ten wątek jeśli jesteś taki wspaniałomyślny to płać 200zł a inne osoby napewno nie piszą tu żebyś pisał że robiąsię żydami tylko czy jest realne wywalczyć dane warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów widzę jakiś wysyp frustratów co mają te same pakiety ale 2x drożej ??

50-70 zł to wg mnie realna wycena wartości TV z paczką C+ i o to powinni ludzie walczyć, bo ceny, które rzucili po fuzji były po prostu haniebne (chcesz oglądać tylko sport ? spoko-płać 109zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj choć jeden powód dlaczego ma płacić drożej jesli nie musi po to jest ten wątek jeśli jesteś taki wspaniałomyślny to płać 200zł a inne osoby napewno nie piszą tu żebyś pisał że robiąsię żydami tylko czy jest realne wywalczyć dane warunki.

 

Dam Ci

1. Dlaczego tak nie walczysz o tandzye prąd, przecież jesteś stałym klientem ?

Wymień mi inną dziedzinę handlu detalicznego gdzie jest jak tutaj.

2. Dlaczego nowy klient ma płacić 2x drożej ?

3. Dlaczego masz płacić więcej? Bo tyle to kosztuje.

4. Przez komentarze na forum typu mam c+ i hbo za 49.90 , denerwują się inni i czują się oszukani bo wzięli ten sam pakiet za 79.90. (ja tu nie widzę oszustwa, zgodził się jego sprawa)

5. Później ludzie chcą wszystko za darmo, i nawet jeżeli cena jest najniższa jaka może być, to chca jeszcze coś do tego.

Zróbcie takich w supermarkecie - życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj choć jeden powód dlaczego ma płacić drożej jesli nie musi po to jest ten wątek jeśli jesteś taki wspaniałomyślny to płać 200zł a inne osoby napewno nie piszą tu żebyś pisał że robiąsię żydami tylko czy jest realne wywalczyć dane warunki.

 

Dam Ci

1. Dlaczego tak nie walczysz o tandzye prąd, przecież jesteś stałym klientem ?

Wymień mi inną dziedzinę handlu detalicznego gdzie jest jak tutaj.

2. Dlaczego nowy klient ma płacić 2x drożej ?

3. Dlaczego masz płacić więcej? Bo tyle to kosztuje.

4. Przez komentarze na forum typu mam c+ i hbo za 49.90 , denerwują się inni i czują się oszukani bo wzięli ten sam pakiet za 79.90. (ja tu nie widzę oszustwa, zgodził się jego sprawa)

5. Później ludzie chcą wszystko za darmo, i nawet jeżeli cena jest najniższa jaka może być, to chca jeszcze coś do tego.

Zróbcie takich w supermarkecie - życzę powodzenia.

 

 

1.Telefonia komórkowa

2.Ponieważ jest nowy,nikt nie zmusza do zostania abonentem NC+ zawsze jest Polsat.

3.Skąd TY wiesz co jest ile warte?

4.Sam sobie odpowiedziałeś,sami się zgodzili(płace za c+,hbo 74 zł i nie czuje się oszukany)

5.Za jakie darmo?Płacimy abonamenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Dlaczego nie walczysz o tańszy prąd

 

Ad3. Popatrz na ceny standardowe. comfort+ 59 ,multi+ 15, extra+ 30, hbo 25zl. Tyle to kosztuje. Dajesz to klientowi za 50zl z c+ ale on chce taniej. Powiedz mi dlaczego? Jak taniej się nie da. Ciągle chca czegos dodatkowego. A może Mr w cenie, a może filmbox. Wiem ile co jest warte bo znam wiele ofert na pamięć, dajesz najniższą kwotę ale i tak za drogo. Nie pasuje , jest konkurencja - tylko canal+ nie będzie

 

Ad4. Ty się nie czujesz oszukany, ale są klienci którzy przychodzą do punktu i mówią, ze kolega dostał hbo na cały okres a ja na 5 miesięcy. Paranoja.

 

Ad5. Tal za darmo. Dostajesz comfort z Multi i extra za 39zl. Standardowo kosztuje to 104zl. Dostajesz ten pakiet w promocyjnej cenie, ale do tego klienci chca hbo na 15miesiecy. Czyli za darmo. Samo hbo to koszt 375zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był pakiet canal+ start za 39PLN i jakoś im sie opłacało ,co prawda zestaw był mocno okrojony bo bodaj tvn24 nawet w tym nie było.

Niech wprowadzą opłaty za pojedyncze kanały i bedzie ok ,po kija mi Discovery i cała reszta tego [beep]u.

Wziołbym 6XC, Tvn24,Polsat News, Nick jr,Minimini +to co w DVB-T zapłacę za to 40PLN

@linux888 nie porównuj prądu bo to właściwie monopol.

A co do Ad4 to ja się czuje lekko oszukany bo płacę za swój pakiet 59 pomimo że ze 140 kanałów które posiadam 125 nie oglądam a muszę za nie płacić aby miec dostęp do pozostałych na których mi zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Ad4 to ja się czuje lekko oszukany bo płacę za swój pakiet 59 pomimo że ze 140 kanałów które posiadam 125 nie oglądam a muszę za nie płacić aby miec dostęp do pozostałych na których mi zależy.

 

Tutaj masz trochę racji, ale niestety nie ma możliwości zakupu pojedynczych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj choć jeden powód dlaczego ma płacić drożej jesli nie musi po to jest ten wątek jeśli jesteś taki wspaniałomyślny to płać 200zł a inne osoby napewno nie piszą tu żebyś pisał że robiąsię żydami tylko czy jest realne wywalczyć dane warunki.

 

Dam Ci

1. Dlaczego tak nie walczysz o tandzye prąd, przecież jesteś stałym klientem ?

Wymień mi inną dziedzinę handlu detalicznego gdzie jest jak tutaj.

2. Dlaczego nowy klient ma płacić 2x drożej ?

3. Dlaczego masz płacić więcej? Bo tyle to kosztuje.

4. Przez komentarze na forum typu mam c+ i hbo za 49.90 , denerwują się inni i czują się oszukani bo wzięli ten sam pakiet za 79.90. (ja tu nie widzę oszustwa, zgodził się jego sprawa)

5. Później ludzie chcą wszystko za darmo, i nawet jeżeli cena jest najniższa jaka może być, to chca jeszcze coś do tego.

Zróbcie takich w supermarkecie - życzę powodzenia.

 

To co napisałeś to nie są powody tylko pytani. Chyba musisz nie umieć negocjować skoro jesteś tak sflustrowany bo w dzisiejszych czasach trzeba o wszystko walczyć kupujesz smochod możesz wywalczyc obniżkę i jakieś dodatki i z innymi rzeczami jest podobnie trzeba tylko umieć sie odezwać a najwyraźniej Ty nie umiesz więc nie pisz w tym wątku bo on dotyczy przedłurzania umów a nie jestem sflustrowany bo wy macie tanio a ja drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba musisz nie umieć negocjować skoro jesteś tak sflustrowany bo w dzisiejszych czasach trzeba o wszystko walczyć kupujesz smochod możesz wywalczyc obniżkę i jakieś dodatki i z innymi rzeczami jest podobnie trzeba tylko umieć sie odezwać a najwyraźniej Ty nie umiesz więc nie pisz w tym wątku bo on dotyczy przedłurzania umów a nie jestem sflustrowany bo wy macie tanio a ja drogo

 

Ciekawa teoria, ale niestety błędna. Dobry argument z samochodem, ale nietrafiony, bo za pół ceny go nie dostaniesz. Frustracja rośnie u niektórych po tym co tutaj czytają i słyszą od znajomych, którzy dostali tanszy abonament. Zgodzili się na takie warunki, nikt ich nie oszukał.

Wkurza mnie też to że niektórzy ludzie chcą wszystko za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Dlaczego nie walczysz o tańszy prąd

 

Ad3. Popatrz na ceny standardowe. comfort+ 59 ,multi+ 15, extra+ 30, hbo 25zl. Tyle to kosztuje. Dajesz to klientowi za 50zl z c+ ale on chce taniej. Powiedz mi dlaczego? Jak taniej się nie da. Ciągle chca czegos dodatkowego. A może Mr w cenie, a może filmbox. Wiem ile co jest warte bo znam wiele ofert na pamięć, dajesz najniższą kwotę ale i tak za drogo. Nie pasuje , jest konkurencja - tylko canal+ nie będzie

 

Ad4. Ty się nie czujesz oszukany, ale są klienci którzy przychodzą do punktu i mówią, ze kolega dostał hbo na cały okres a ja na 5 miesięcy. Paranoja.

 

Ad5. Tal za darmo. Dostajesz comfort z Multi i extra za 39zl. Standardowo kosztuje to 104zl. Dostajesz ten pakiet w promocyjnej cenie, ale do tego klienci chca hbo na 15miesiecy. Czyli za darmo. Samo hbo to koszt 375zl

 

1.Bez prądu,gazu żyć nie potrafie i za bardzo nie ma jak negocjować ceny,natomiast bez NC+ mozna się obejść to jest jakiś tam luksus.

3.Tyle to kosztuje, ALE pytanie czy tyle to jest warte? Moim zdaniem nie.

4.To niech popytają tych kolegów jak dostali te HBO na cały okres umowy.

5.To chyba problem NC+ ,że rozdaje za darmo,widocznie się kalkuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nazwać osoby, które logują się na stronę poświęconą negocjacjom umów z nc+, a potem krytykują tych, którzy negocjują korzystne dla siebie warunki.

Jakieś sugestie ? Może ja zacznę:

odp. konsultanci nc+ :)

Nie ma ni za darmo. Jeżeli ktoś wycenił dany pakiet (comfort + i extra+) 10 - krotnie drożej niż jest REALNIE wart, to co to jest za laska dorzucić HBO na cały okres umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona, 24 miesiące, Comfort + Extra + Multi, 6xCanal+, 3xHBO i jakieś tam [beep]ółki typu VOD (nie interesuje mnie to) + Mediabox i box+ (ML standard 15zł). W sumie 49,90zł za stare Universe, 6xC+, 3xHBO + 15zł za multiroom= 64,90zł.

Dotąd było 74zł, bez Canal+ filmowych, moim zdaniem ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...