Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę postraszyliście mnie ta ustawa konsumencką i tym wyłączeniem kanałów ( a synek rano bez obejrzenia bajek nie chce iść do przedszkola) więc zadzwoniłem sam.

Było

Univers

C+ x6 za 54 zł

 

Od teraz mam:

COMFORT+

MULTI+

PREMIUM FILM

EXTRA+

HBO

PREMIUM SPORT

Umowa na 15 miesięcy.Cena stała 49,9 zł

Dekodera dalej nie chcieli dać więc już się nie upierałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale młyn w sprawie tej ustawy - a ona tak naprawdę nic nie zmienia.

Dla stałych abonentów nc+: "Do umów zawartych przed wejściem w życie nowych przepisów zastosowanie będą miały przepisy dotychczasowe. W praktyce oznacza to, że ITI Neovision obowiązany będzie udostępnić dwa regulaminy – jeden dostosowany już do nowych przepisów, a drugi dostosowany do przepisów dotychczasowych. Innym rozwiązaniem będzie przygotowanie regulaminu hybrydowego, który będzie dostosowany zarówno do dotychczasowych, jak i nowych przepisów."

I to tyle i aż tyle.

To wyjaśnienie Urzędu.

Nowelizacja dostosowuje tylko przepisy do dyrektywy PE i Rady nr 2011/83/UE - tak samo będziemy zawierać umowę z NC+ już od 25 grudnia z terenu całej UE!!!

Dla domyślnych - a po co jest ICA?

Czy odesłanie przez ICA wynegocjowanych warunków jest niezgodne z nowelizacją?

Jakoś Julian nie wpada w panikę..., a Sloneczko też siedzi cicho.

 

Nowa ustawa dotyczy umów zawartych od dnia 25 grudnia 2014 r.

Ustawa mówi też, że o ile zawierający wyrazi zgodę możliwe jest porozumienie za pomocą treści innych niż papier - czyli cyfrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę postraszyliście mnie ta ustawa konsumencką i tym wyłączeniem kanałów ( a synek rano bez obejrzenia bajek nie chce iść do przedszkola) więc zadzwoniłem sam.

Było

Univers

C+ x6 za 54 zł

 

Od teraz mam:

COMFORT+

MULTI+

PREMIUM FILM

EXTRA+

HBO

PREMIUM SPORT

Umowa na 13 miesięcy.Cena stała 49,9 zł

Dekodera dalej nie chcieli dać więc już się nie upierałem.

 

Dobra oferta :) pod jaki numer zadzwoniłeś?

Też biorę pod uwagę że mi tego pace'a nie wymienią ;/ ale z 69 na 49zł obniżka to już by było coś. Jedynie ten dekoder....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5dario, pamietaj o jednym:

Od 22 grudnia nastąpią dość ważne zmiany związane z nową ustawą konsumencką :!:

 

- W przypadku promocji przyznanej przez BOK podczas rozmowy telefonicznej, promocja zostanie uruchomiona dopiero w momencie przesłania do nc+ podpisanego przez klienta aneksu. A więc trzeba odpowiednio wcześniej, przed końcem okresu minimalnego dogadać się przez telefon i odesłać otrzymany aneks tak żeby dotarł przed zakończeniem okresu promocyjnego :!:

 

Tak więc, jeśli przedłużysz umowę 22 grudnia lub dalej to praktycznie nie masz szans,żebyś całą sprawe załatwił jeszcze w grudniu, i wtedy za styczeń zapłacisz pełną kwote za abonament bez żadnych rabatów.

 

Możesz tez zrobić tak,że twoja umowa wygaśnie,a ty zadzwonisz do nich powiedzmy 2 stycznia i przedłużysz umowe(dopóki nie oddasz sprzętu i karty jestes traktowany jak stary klient).Jak otrzymają twój aneks to ponownie właczą ci kanały.W tym przypadku będziesz przez około 12-14 dni bez telewizji

Dzisiaj rozmawiałem z konsultantem i przedłużenie umowy będzie można potwierdzić elektronicznie/ mail lub przez konto abonenta/ także nie trzeba się martwić :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj przedłużyłem umowę. Wczoraj zarejestrowane wypowiedzenie bo dzwoniłem. Aneks pod numerem 12 2947879.

Do tej pory umowa do 02.2015

Universe, wszystkie Canal +, Cinemax, Multiroom, Pace PVR, Sagemcom = 59zł

Teraz:

Comfort+, Extra+, Multi+, wszystkie Canal+ (Premium Sport i Film), HBO, HBO GO, NET VOD+ konto podstawowe, Canal+VOD = 59,90zł stała opłata przez 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przed momentem telefon z Warszawy i oferta:

Komfort+, Sport, Film Extra, 6xC+ 6 m-cy HBO, 6 m-cy FilmBox - umowa na 24 miesiące - 69,92

Podziękowałem i zadzwoniłem pod krakowski numer i usłyszałem:

Komfort+, Sport, Film Extra, 6xC+, HBO, HBO GO, NET VOD+ konto podstawowe, Canal+VOD na 15 miesięcy - 79,99.

Podziękowałem.

Nie złożyłem jeszcze wypowiedzenia. Może poskutkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Full Extra, czyli 6xCanal+, HBO, Cinemax, History HD, Sundance HD, RedLight HD, Filmbox + Multiroom Standard za kwotę 124 zł/miesięcznie.

Oferują to samo + H2, Adventure HD, HBO GO, kanał erotyczny Hustler HD za 104 zł przez 12 miesięcy (rabat na MR), później 114zł, średnio 109zł.

Pani konsultantka ma do mnie zadzwonić ponownie, bo powiedziałem, żeby dała mi chwilkę do namysłu, brać panowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona

 

dzwonili z Krakowa z numeru 122947879

 

Do tej pory od 1.1.2014 do 31.12.2014r Pakiet Universe+ (Comfort+ Extra+ Multi+) za 59zł

 

od 1.1.2015 do 31.3.2016 Comfort+ Extra+ Multi+ 6xC+ za 49zł

 

oferta stała, nie łamaniec dekoder Box+, bez MR

 

Co o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem od niedawna nowym klientem nc+ ale podpisując umowę wziąłem Comfort+ i Extra+ za 59,90 + 10 zł wynajem deokdera na 15m. Teraz jednak sobie uświadomiłem, że chciałbym mieć to co mam oraz dodatkowo 6x Canal+, Hbo mnie nie interesuje. Moja obecna umowa praktycznie dopiero się zaczęła. Czy mam możliwość przejścia w jakiś sposób na wyższą umowę? Chcę przejść na wyższy abonament więc dla nc+ powinno być to korzystne, bo co innego jakbym chciał przejść na niższą wtedy bym nawet nie pytał bo to byłoby logiczne, że nie mogę . Ewentualnie chciałbym chociaż żeby był pakiet sportowy czyli Canal+Sport i Canal+Family1,2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się trochę dziwię stałym klientom, chcieliby wszystko najlepiej za darmo. Jeżeli Kowalski kupije przez 5 lat bułki w tym samym sklepie to czy dostanie je za pół ceny?

Niektórym się wydaje, że operatorzy to organizacje harytatywne. Jeżeli miałbyś stałego klienta to dawałbyś mu towar po pół ceny, nie sądzę, rabat może 10% zniżki ale nie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam się. Prawie codziennie słyszę tekst "dlaczego stały klient jest gorzej traktowany niż nowy?". Po czym okazuje się że gość ma pakiet w cenie 20zł niższej niż miałby nowy klient, ale dalej twierdzi, że jest gorzej traktowany bo ma stary dekoder po "n", zobaczy premiumboxa w gablocie i już go chce, najlepiej za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie codziennie słyszę tekst "dlaczego stały klient jest gorzej traktowany niż nowy?". Po czym okazuje się że gość ma pakiet w cenie 20zł niższej niż miałby nowy klient, ale dalej twierdzi, że jest gorzej traktowany bo ma stary dekoder po "n", zobaczy premiumboxa w gablocie i już go chce, najlepiej za darmo.

Stały klient od 1996 r. w canal+. To co się dzieje teraz woła o pomstę do nieba. Ostatnio platyna za 99 zł po tylu perturbacjach przy przechodzeniu do nc+, że lepiej nie mówić. Od wczoraj to samo co w platynie za tę samą cenę w jakiejś dziwnej konfiguracji, która sprawiła, że po dzisiejszej aktywacji już musiałem wykonywać dwa telefony z reklamacją. Wcześniej przez lata żadnych kontaktów z jakimś ica, czy tym podobnym tworem. Wszystko szło jak po sznurku. Wtedy jakoś można było i zachować promocje dla stałych i takie fajne bonusy jak złoty plus, gdzie za zdobyte punkty można było sobie zamówić interesujący nas kanał na miesiąc, itp. Wczoraj jak mi konsultant zaczął czytać ile i jakich pakietów i opcji może zaproponować, to głowa bolała. Namnożyć opcji, sprawić by każdy płacił inną cenę, żeby właściwie uniemożliwić porównanie, to z założenia bazowanie na oszustwie. Z oferty telewizji premium zrobili bazar, a jednym z efektów tego zabiegu jest to, że na forum zamiast dominować dyskusja o samej ofercie i jej wadach i zaletach, brylują osobnicy, którzy po 40 telefonie zbili cenę swego abonamentu o 4 zł w stosunku do wczorajszego rekordzisty. Brak słów co socjotechniki mogą zrobić z człowieka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem od niedawna nowym klientem nc+ ale podpisując umowę wziąłem Comfort+ i Extra+ za 59,90 + 10 zł wynajem deokdera na 15m. Teraz jednak sobie uświadomiłem, że chciałbym mieć to co mam oraz dodatkowo 6x Canal+, Hbo mnie nie interesuje. Moja obecna umowa praktycznie dopiero się zaczęła. Czy mam możliwość przejścia w jakiś sposób na wyższą umowę? Chcę przejść na wyższy abonament więc dla nc+ powinno być to korzystne, bo co innego jakbym chciał przejść na niższą wtedy bym nawet nie pytał bo to byłoby logiczne, że nie mogę . Ewentualnie chciałbym chociaż żeby był pakiet sportowy czyli Canal+Sport i Canal+Family1,2.

Zadzwoń, a z chęcią podniosą Ci pakiet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,,

umowa do końca stycznia. Obecnie posiadam pakiet Superpremium HD z C+,HBO,Cinemaxy,Filmboxy,HistoryHD,SoundanceHD + PACE za darmo. Za całość płacę kwotę 103,98 zł.

Dzwonią do mnie od tygodnia dzień w dzień, i dzisiaj padła najlepsza oferta- umowa na 24 miesiące za 99 zł. Zachowuję to co miałem, ale HsitoryHD i Soundance HD za darmo tylko na dziewięć miesięcy. Dałem sobie do jutra czas do namysłu. Nie wiem czy wysyłać wypowiedzenie jak co roku, tylko przyjąć te warunki bo wydają się rozsądne. Chciałbym wyrwać te dwa kanały nie na dziewięć miesięcy, ale na cały okres umowy, mimo, że nic na nich nie ma ;) dodatkowo H2 i Adventure HD i może jakiś kanał erotyczny. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję tym co się kończa umowy z koniec grudnia lub stycznia o jak najszybsze załatwienie tematu - tzn. do 22 grudnia. Nowa Ustawa Konsumencka która wchodzi w życie w NC+ z tym dniem zawiera takie babole że konsule czy osoby kierownicze nie będą mogły dawać fajnych dopalaczy. Jeśli umowa zawiera np. HBO na 6mc to nie będzie mógł konsul czy kierownicy dać promocji na cały okres. Dlaczego? Wcześniej mieliśmy tak że umowa, umową a co dostałeś za friko to Twoje negocjacje itp. Teraz nic nie może być wstawiane ręcznie i konsule dysponować będą tylko normalnymi umowami. Czyli np. łamaniec z C+ za ok 54 zł miesięcznie zawiera w sobie hbo na bodajże 9mc za 0zł. I zgodnie z ustawą konsumencką nie może konsul Ci dać czegoś gratis czego nie będzie w umowie. Potwierdzone info. Może z czasem będzie to bardziej elastycznie ale póki co podobno dają wszystko do 22 grudnia jak mogą więc raqdzę skorzystać i wykonać telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałem dzisiaj ofertę z DUK Kraków - Universe+ + 6xCanal+ + MR + Pace PVR + Extra+ za 59,90 + 20 zl za 2 Pace PVR + HBO na 4 miesiące. Czyli to co miałem za 10 zł/m taniej niż miałem. Umowa na 15 miesięcy. Czy jest to dobra oferta? Można jeszcze coś ugrać czy to jest max? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję tym co się kończa umowy z koniec grudnia lub stycznia o jak najszybsze załatwienie tematu - tzn. do 22 grudnia. Nowa Ustawa Konsumencka która wchodzi w życie w NC+ z tym dniem zawiera takie babole że konsule czy osoby kierownicze nie będą mogły dawać fajnych dopalaczy. Jeśli umowa zawiera np. HBO na 6mc to nie będzie mógł konsul czy kierownicy dać promocji na cały okres. Dlaczego? Wcześniej mieliśmy tak że umowa, umową a co dostałeś za friko to Twoje negocjacje itp. Teraz nic nie może być wstawiane ręcznie i konsule dysponować będą tylko normalnymi umowami. Czyli np. łamaniec z C+ za ok 54 zł miesięcznie zawiera w sobie hbo na bodajże 9mc za 0zł. I zgodnie z ustawą konsumencką nie może konsul Ci dać czegoś gratis czego nie będzie w umowie. Potwierdzone info. Może z czasem będzie to bardziej elastycznie ale póki co podobno dają wszystko do 22 grudnia jak mogą więc raqdzę skorzystać i wykonać telefon

 

Wszystko co dają wpisują w systemie i jest to w umowie potem. Także mit obalony.

 

Witam. Dostałem dzisiaj ofertę z DUK Kraków - Universe+ + 6xCanal+ + MR + Pace PVR + Extra+ za 59,90 + 20 zl za 2 Pace PVR + HBO na 4 miesiące. Czyli to co miałem za 10 zł/m taniej niż miałem. Umowa na 15 miesięcy. Czy jest to dobra oferta? Można jeszcze coś ugrać czy to jest max? Pozdrawiam

 

Taniej nie będzie, ja dostałem to samo tyle ze HBO na całą umowę gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...