Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Umowę miałem do końca listopada. Byłem przekonany, że nie przedłużę umowy. Do tej pory najlepsza propozycja to to co w podpisie bez cinemax za 53 z groszami. Dziś telefon i oferta mnie lekko zwaliła z nóg. 44,90 zł za comfort +, multi +, Extra +, Premium sport i film, HBO i multiroom (2 cameleony). wszystko na 15 miesięcy. Propozycja z tych nie do odrzucenia.

To jest oferta, która przeszła moje oczekiwania, teraz i ja będę celował w taką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawny jesteś dziś informowałeś inną osobę że za pakiet Comfort+Extra będzie musiała płacić 40-49 zł.Teraz sam chcesz za ok 45 zł Comfort+Extra+6C+HBO i MR.Ciekawe czy jak jutro ktoś napisze że dostał to za 30 zł to też za tyle będziesz chciał?

Jakiś czerski jesteś. Tak informowałem, o troszkę innym pakiecie nieprawdaż? A apetyt rośnie w miarę czytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem propozycję:

Comfort+

Extra+

Multi+

6x C+

HBO 5msc

MR 10zł po 12 miesiącach

Dekoder główny: turbobox+

Dekoder dodatkowy: sagemcom

Umowa 24 msc, pierwsza połowa 59.90 druga połowa 69.90 co daje średnio 64.90 miesięcznie.

Uważacie że to dobra oferta, dobry dekoder czy starać się dostać mediabox+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę jedzenia, apetyt rośnie. Skoro ktoś dostał, to czemu nie ;)

A jeszcze tu viewtopic.php?f=174&t=32968&start=14040 informował że optymalną ceną za taki pakiet jest 49 zł i w taki pakiet będzie celował.Minęło kilka dni i już 44.90 zł to końca lutego to aż strach pomyśleć chyba NC+ będzie musiało płacić za oglądanie.A i informował o innym pakiecie w którym brak 6C++HBO i MR i cenie 40-49 a teraz z tymi dodatkami chce za 44.90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sam masz problemy ze zrozumieniem zdania pisanego. Napisałem wyrażnie informujesz inną osobę że pakiet Comfort+Exta będzie musiała płacić 40-49 zł a sam za pakiet Comfort+Extra+HBO+6C+MR chcesz za 44.90zł.Chcesz praktycznie w tej samej cenie 6C+HBO i MR.Radzę sprawdzić ile nowi płacą za taki pakiet i zejść na ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem przed przedłużeniem umowy. Obecnie płaciłem pakiet Comfort z opcją Multi za 39.90 zł miesięcznie. Pierwsza propozycja to do powyższych już opcji dodanie opcji extra cena bez zmian .

Chciałby utargować Comfort , Extra, Multi + 3 kanały Canal + ( Familly i Canal + Sport) do 45 zł miesięcznie da radę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem propozycję:

Comfort+

Extra+

Multi+

6x C+

HBO 5msc

MR 10zł po 12 miesiącach

Dekoder główny: turbobox+

Dekoder dodatkowy: sagemcom

Umowa 24 msc, pierwsza połowa 59.90 druga połowa 69.90 co daje średnio 64.90 miesięcznie.

Uważacie że to dobra oferta, dobry dekoder czy starać się dostać mediabox+?

 

Wydaje mi się że mediabox+ jest lepszy od turboboxa+ także o to bym powalczył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam:

 

CANAL+ Platinum

 

opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+

HBO

netVOD+ konto podstawowe

MULTIROOM STANDARD

History HD

SunDance HD

netVOD+ pak. CANAL+ Platinum

Cinemax

Filmbox

Adventure TV HD

HBO GO HB ITI

 

płacę za to 150,77 zł

Umowa wypowiedziana i kończy mi się 31 grudnia 2014 roku

 

Propozycja:

 

PAKIET COMFORT+

 

OPCJE DODATKOWE:

Najem Ultrabox+ PACE PVR

MULTIROOM STANDARD

EXTRA+ HB ITI

MULTI+

HBO

HBO GO HB ITI

CINEMAX

FILMBOX

HISTORY HD - 8 miesięcy za 0 zł potem 1,99 zł

SUNDANCE HD - 8 miesięcy za 0 zł potem 2,99 zł

ADVENTURE TV HD - 8 miesięcy za 0 zł potem 1,99 zł

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE 8 miesięcy za 0 zł potem 1,99 zł

NETVOD+ PAK. CANAL+ PLATINUM

PREMIUM SPORT &FILM

 

UMOWA NA 24 m-ce

CENA STAŁA ok. 117 zł.

 

ODMÓWIŁEM :lol:

 

Konsultantka stwierdziła, że to ich ostatni telefon i że lepszej oferty nie dostanę :lol2: Ale się przestraszyłem groźby że nie zadzwonią :lol: Celuję w kwotę 99 zł za wszystko co w propozycji w stałej cenie przez 24 miesiące. A tak wogóle zastanawiam się czy nc+ już odpuściła sobie moją osobę twierdząc, że to ich ostatni telefon??? Przecież mam cały grudzień jeszcze obowiązującej umowy. Najlepszy tekst konsultantki to stwierdzenie że w grudniu cena mojej propozycji poszybuje do kwoty 160 zł. Stanowczo powiedziałem, że jeśli tak to zostanie mi się pożegnać z platformą nc+. Konsultantka była w swoich słowach tak pewna że stwierdziła, że dziękuje mi już teraz za ostatnie 5 lat współpracy. Nie wiem czy śmiać się czy płakać :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...