Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowuje sobie właśnie pismo rezygnacji z umowy i mam w związku z tym pytanie o numer umowy, który muszę wpisać. Mam przed sobą umowę i mam dwie możliwości: jedna to pod kodem kreskowym "05. Umowa abonencka: 11111111" i druga to nieco poniżej "Umowa o świadczenie.... nr 1111111/ nr Abonenta 1111111. Numer niebieski, czy numer zielony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny jest tylko nr abonenta, PESEL i adres zamieszkania. Nie musisz nawet nic pisać. Wystarczy, że pójdziesz do APS złożyć wypowiedzenie

 

No właśnie miałem zamiar iść z takim pisemkiem do APS, myślałem, ze powinienem mieć dwie kopie i jedną z nich pracownik mi podbija jako dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Platinum płatny 109zł, wszystkie kanały HBO, wszystkie kanały Canal+

Multiroom płatny 10zł,

Pakiet Filmbox płatny 15zł. W sumie płatność miesieczna 134zł.

Umowa została zawarta na okres 18 miesiecy kończy się w styczniu.

Co można utargować z Superpremium??

Najlepiej bez łamańców.

Na jaki numer dzwonić??

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wyjaśnić co kryje się pod nazwą roboczą NETVOD+ PAK. CANAL+PLATINUM? Czy nie chodzi przypadkiem o kolekcję VOD CANAL+? Może mi to ktoś potwierdzić?

Dokładnie to się kryje pod tą nazwą

 

@marsow. 89-99 z Cmax, Fbox, HBO, History, Sundance. Nie musisz nigdzie sam dzwonić. To ostateczność. Nr. co chwilę pojawiają się w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, przeglądam ten wątek od bardzo dawna i nigdy się tu nie udzielałem, lecz teraz chciałbym poprosić o radę starszych stażem i doświadczeniem użytkowników. :) Nie jestem obcykany w nazwach pakietów, tym bardziej, że co jakiś czas się one zmieniają, więc opisowo napiszę, co teraz posiadam, a że akurat wypowiedzenie poszło to NC+ dzwoni do nas raz po raz... a czytając to forum mam wrażenie, że chyba za tę cenę, którą mam można byłoby ugrać trochę więcej, chociaż dwa posty wyżej ktoś pisze o kwocie 134 zł za to co ma, więc nie jestem ich ulubionym abonentem.

 

Zgodnie z poprzednią umową posiadam pakiet Canal+ Gold, ale są w nim wszystkie kanały Canal+. Mamy też multiroom (w sumie 3 dekodery, mediabox+ i dwa małe białe z N). VOD podstawowe, są tylko seriale+.

Cena miesięczna 99 zł.

 

Ostatnio konsultantowi powiedziałem, że jesteśmy też zainteresowani dorzuceniem do tego pakietu pakietu HBO i się zgodził za tę samą cenę, plus przez pół roku 10 zł taniej, bo nie liczyliby jednego białego dekodera.

Klientami NC+/Cyfry+/Canal+ jesteśmy od baaardzo dawna, ale nie wiem, czy to ma wpływ.

 

Krótko mówiąc, interesuje nas:

- pełen pakiet Canal+

- dorzucenie do tego HBO

- być moze kanał History, ale to nie jest konieczne

- zachowanie usługi Seriale+

- Multiroom

 

Czy cena, którą proponuje konsultant jest okej w tym przypadku, czy da się zjechać? Ew. czy można dorzucić, według Was, do tego co jest jeszcze jakieś usługi VOD, jeżeli tak to jakie proponujecie? Canal+ VOD?

 

Rozstrzał w tym wątku jest dość spory, a jako osoba, która okazyjnie zajmuje się tym tematem postanowiłem napisać, a nie tylko posiłkować się liczbami od innych userów, być może ktoś coś podpowie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ vod dają za free. Ja Ci nie proponuję usług vod, bo to jest nic więcej jak wyciąganie kasy w legalny sposób za treści bezpłatne i legalne w sieci. To co Cię interesuje możesz mieć nadal za 99, bo masz MR od iti. Gdyby nie to, to miałbyś szanse na 59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowę miałem do końca listopada. Byłem przekonany, że nie przedłużę umowy. Do tej pory najlepsza propozycja to to co w podpisie bez cinemax za 53 z groszami. Dziś telefon i oferta mnie lekko zwaliła z nóg. 44,90 zł za comfort +, multi +, Extra +, Premium sport i film, HBO i multiroom (2 cameleony). wszystko na 15 miesięcy. Propozycja z tych nie do odrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wyjaśnić co kryje się pod nazwą roboczą NETVOD+ PAK. CANAL+PLATINUM? Czy nie chodzi przypadkiem o kolekcję VOD CANAL+? Może mi to ktoś potwierdzić?

Dokładnie to się kryje pod tą nazwą

 

W takim razie iricios jeszcze jedno pytanie czym jest opcja netvod+ konto podstawowe? Czy jest możliwość korzystania z tej opcji na dekoderze PACE PVR? Czy jeśli zrezygnowałbym z tej opcji coś stracę?

 

A teraz informacja dla negocjujących umowy z nc+. Mam wszystkie kanały z oferty nc+ bez erotycznych. Posiadam dekoder PACE PVR i multiroom 2x cameleon. Umowa do końca grudnia 2014 r. i płacę za to 150,77 zł. Umowa wypowiedziana. Dzisiejsza propozycja z nc+:

 

PAKIET COMFORT+

 

Opcje dodatkowe:

Najem Ultrabox+ PACE PVR

Multiroom standard

Extra+ HB ITI

Multi+

HBO

HBO GO HB ITI

Cinemax

Filmbox

History HD - 0 zł przez 8 miesięcy potem 1,99 zł

Sundance HD - 0 zł przez 8 miesięcy potem 2,99 zł

Adventure TV HD - 0 zł przez 8 miesięcy potem 1,99 zł

Netvod+ pak. Canal+Platinum

Premium Sport & Film

Umowa na 24 miesiące

Cena ok. 114 zł

 

Odrzuciłem i czekam na dalszy rozwój przypadków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...