Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Silver+ z 6C+ zawiera niby 8 kanałów C+ (przecież w Silver+ są 2 kanały C+FAMILY, więc jak można pisać z lub 6 C+) :woot: ?

 

A tak na poważnie:

I w tym i w tym pakiecie jest 6 kanałów CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Co tu się dzieje a właściwie co się dzieje w NC+? Czy po dołączeniu tego całego N jakieś [beep]y z n tak zepsuły cyfrę?

 

Ale OK. Obecnie mam superpremium (chyba tak to się nazywa) multiroom, dwie karty cameleon i PRV Pace. Za 124PLN miesięcznie. Zadzwonili już do mnie choć umowę mam do końca stycznia i zaproponowali mi to samo (no dorzucili cinemaxy) za 119PLN. Ale tym razem nie mam zamiaru dać się naciągnąć.

 

Niestety przeglądam forum już kilkanaście stron wstecz i nie ogarniam co tu się dzieje? Czemu nikt nie bierze superpremium?

O co chodzi z tymi kombinacjami: które opisujecie?

"-comfort+, multi+, extra+, premium sport&film, HBO (na caly okres umowy), HBO GO (na caly okres umowy), c+vod (na caly okres umowy)

To wszystko w łamańcu 5x0zł + 10x 79,9 (plus oplata co miesiac za dekoder 5zł)"

"comfort+extra+, Sport&film, MR, dekoder PACE, C+VOD, 7 miesięcy HBO za 0zł. Umowę na 15 miesięcy

dodatkowo wciskają mi drugi dekoder HD do MR za 0zł za 79,99"

"PAKIET COMFORT+, OPCJE DODATKOWE: NAJEM ULTRABOX+, MULTIROOM STANDARD, MULTI+, PREMIUM FILM, EXTRA+, HUSTLER HD, HBO (4 miesiące gratis ) nie zależy mi na tym akurat PREMIUM SPORT Umowa na 24m wszystko za 59,90+ hustler na próbe za 4,99 + gratis 2 dekoder sagecom"

 

Czy taka opcja: "comfort+, multi+, extra+, premium sport&film, HBO (na caly okres umowy), HBO GO (na caly okres umowy), c+vod (na caly okres umowy)" to nie wychodzi mniej więcej to co superpremium (chyba że tu nie ma canal plusów)? Jak tak to czemu zamiast po prostu powiedzieć superpremium takie kombinacje?

 

W każdym za ile można teraz wyrwać superpremium z MR i czy można wziąć drugi PRV albo choć jakiś dekoder HD do multirooma z kartami cameleon?

 

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taki pakiet i też do końca lutego ,dzisiaj telefon z Krakowa i propozycja Comfort+. Extra+,6 Canal+ za 53 zł lub do tego HBO 59 zł .Ma jutro dzwonić bo dzisiaj nie miałem czasu z nim rozmawiać.

 

Witam, ja po telefonie do DUK (bez składania wypowiedzenia) też dostałem taką ofertę, jednak podziękowałem, wolę jednak abonament w stałej cenie a na taki nie chcieli się zgodzić. Pytanie do wszystkich, czy ogólnie można uzyskać coś więcej czy to max?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa. Fbox lub Cmax na kilka m za free. Druga sprawa, to to, że prawdopodobnie dostaniesz jeszcze +20zł/m za Pejsa nr 2

Czyli kiepsko to widze.Musieliby zaproponowac mi oferte za ok.49zł zeby dodac 20 za 2 pace i żeby wyszło to samo czyli 69zł.Kiepsko.

 

Ja mam przedłużone z 2 pace za free więc chyba można :D przy cenie 53zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziękuję za poprzednie posty, wiedziałem czego mogę się spodziewać.

Umowa do końca listopada 2014, wypowiedzenie złożone w połowie pażdziernika.

NIkt nie dzwonił z ofertą. A to dlatego że rok temu wycofałem upoważnienie do dysponowania danymi osobowymi. Dziś zadzwoniłem sam na numer krakowski 122947879.

Oferta na 24 mies com+, mult +,ext + can 6+, hbo , i dodatkowo HD History za 59zł

dodatkowo MR Premium, 12 mies za 0 zł, pozniej 20 zł mies,

czyli całość wychodzi 69 zl mies na 24 mies.

dekoder główny mam turbo, chcialem zmienić na mediabox ale nie mieli, z tym że nie naciskałem bo ten turbo chodzi mi już 3ci rok i nic się z nim nie dzieje.

Na koniec pan spytal czy ma znieść blokadę korzystania z moich danych osobowych przez nich ( dlatego nie mogli dzwonić) Powiedziałem że niech tak zostanie i że sam bedę sie kontaktował.

Byc może można było ugrać cos więcej, ale odniosłem wrażenie ze raczej konsultant skłonny był cos dorzucić w tej samej cenie niż ją obniżać.

Mam nadzieję że pomogłęm, bow czesnije były jakieś pytania dzwonić do duk czy nie dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem.Umowa przedłużona,wcześniej Univers+ 6xCanal+za 59zł.Teraz Comfort+Multi+Extra+ Premium Sport&Film na 15 miesięcy STAŁA cena 59.90.Na tym mi zależało.Na początku proponowali 69.90 na 6 miesięcy potem 89.90 z paczką HBO,lecz na tym mi nie zależało.Zobaczymy na wieczór jak będę miał w ICA.Konsultant mówił,że mogę mieć problem do wieczora z odbiorem niektórych kanałów,ale żebym się tym nie przejmował.Duk warszawski (po raz pierwszy przedłużona z warszawką umowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...