Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jeśli zgodziłem sie na umowę jaką mi zaproponowali we Wtorek, mogę jutro do nich zadzwonić ,aby dali mi za 5 zl miesięcznie dekoder MediaBox+???Jest to możliwe aby sie zgodzili na cos takiego???Bo dali mi dali mi wypożyczalnie VOD za darmo ,ale co z tego jak mam Sagecom DSI83.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy warto brać abonament przy przedłużaniu umowy tzw. łamaniec 5x0zł + 10x 79,9 na 15 miesięcy.Po 15 miesiącach znów negocjacje i może trzeba będzie startować z tych 79,9 zł a nie jak w moim przypadku dotychczas 69 zł?

Jutro dzwoni konsul i nie wiem jaką decyzje podjąć.Przyznam się że chciałbym płacić trochę mniejszy abonament.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć, ze nie rozumiem tych wszystkich obaw związanych w tzw lamancami. A cóż złego jest w tym, ze w przypadku następnego przedłużenia startujesz z polapu powiedzmy 79.90. Moja osoba jak i wielu mi podobnych w bieżącym roku startowała z pułapu 109 zł, a znane sa przypadki ze niektórzy startowali z jeszcze większego pulapu. I co ?. Otóż okazało się ze pozjezdzali z cen od 30 a nawet do 50zl. Tak wiec może czas przestać straszyć dzieci czekolada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być cierpliwym mi wcześniej proponowali różne rzeczy na które sie nie godziłem i mówili że taniej się nie da i że następne propozycję mogą być gorsze ale ja tego nie łyknąłem i teraz dostałem ofertę za 53,26 na 15miesięcy więc dobra rada cierpliwości. Co prawda jeszcze nie sprawdzałem czy wszystko się zgadza ale w razie czego pójdzie reklamacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon i dostaje ofertę:

comfort+extra+

Sport&film

MR

dekoder PACE

C+VOD

7 miesięcy HBO za 0zł

umowę na 15 miesięcy

dodatkowo wciskają mi drugi dekoder HD do MR za 0zł

 

za 79,99

 

Grzecznie podziękowałem, a konsultantka zdziwiona, że to najlepsze oferta jaką może mi zaproponować i do tego dają mi dekoder hd za 0zł i co ja jeszcze chce.

 

Chyba nadeszła pora na wysłanie wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez abon konczy sie w lutym. Wczoraj mialem pierwszy telefon, pakiet podstawowy, Extra i Canal plusy za 79. podziękowałem, licze ze uda mi sie to dostac za max 59zl. Tylko musze isc zlozyc wypowiedzenie.

 

Informuję, że posty "kaleczące" język polski nawet gdyby były w swojej treści "najmądrzejsze" - to będą wyrzucane do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca lutego masz wiele czasu by się denerwować, że nie dzwonią, ale tak naprawdę to będzie powód jak nie zadzwonią do dnia 15.02.2015r. Izzi ;)

Jeszcze będziesz miał dość ich "wspaniałych, dobranych tylko dla Ciebie, indywidualnych, skrojonych na Twoje potrzeby" etc. ofert...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...