Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do standardowego łamańca czyli

5x0, 10x79,90, comfort+, extra+, 6xC+, MR,

Dorzucili mi dzisiaj jeszcze HBO na 5 miesięcy i drugi dekoder hd bez dysku na wynajem za 0zł. Mimo to się nie zdecydowałem. Zastanawiam się czy da się ugrać HBO na cały okres umowy bez dopłaty.

 

Twoja oferta nie jest zła.Jesli nie zalezy ci specjalnie na HBO to można brać.A jak ci zalezy to walcz,bo jest szamsa,że kilka dni przed końcem umowy ugną się

 

Informuję, że posty "kaleczące" język polski nawet gdyby były w swojej treści "najmądrzejsze" - to będą wyrzucane do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę. Miałem:

 

C+Platinum

HBO

kartę Cameleon

Pace 500 GB

 

płaciłem 99 zł/m-c. Dostałem:

 

Comfort+ Multi+ Extra+

6xC+

3x HBO

Multiroom z Sagemcom

jakieś tam VOD od Canal+

 

za 79,90 zł na 15 m-cy

 

Nie chciało mi się negocjować, gdyż mój najlepszy scenariusz zakładał obniżkę o 2 dychy. Sam zadzwoniłem do Krakowa, bo konsultant z którym rozmawiałem na początku listopada twierdził, że zabroniłem kontaktu telefonicznego i żebym brał to za 99 zł, bo on już nie zadzwoni i przepadnie, dzisiaj bardzo miła konsultantka sama zaproponowała taką cenę. Zastanawiałem się czy wziąć na 24 m-ce, ale mam nadzieję że w lutym, jeżeli nie będą chcieli zejść, to przynajmniej nie podniosą mi ceny za abonament. Przyznam się, że zacząłem powątpiewać w te wszystkie super oferty, które tutaj się pojawiają, szkoda że rok temu tam nie zadzwoniłem. Biję się w pierś, ślijcie wypowiedzenia, jeżeli padają słabe oferty lub nie dzwonią z Krakowa, to zachęcam nawet skontaktować się z nimi samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś dali ostatnio:

Comfort+ Multi+ Extra+

6xC+

3x HBO

za ok 59 zł bo mnie interesuje taka oferta a niby jej nie ma :)

 

Wydaje mi się, że taki pakiet ktoś ugrał za 49 zł. i to jest optymalna cena według mnie. Ja również będę celował w taką cenę, jak mi nie dadzą zostanę na DVB-T i moim mCam TNK HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po kilkunastu dniach komlikacji, reklamacjach (opisanych w temacie reklamacje), dzis zakonczylem negocjacje, przeszedlem ze sprzetu wlasnego na mediaboxa za 5zl miesiecznie i do tego dostalem

 

-comfort+

-multi+

-extra+

-premium sport&film

-HBO (na caly okres umowy)

-HBO GO (na caly okres umowy)

-c+vod (na caly okres umowy)

 

To wszystko w łamańcu 5x0zł + 10x 79,9 (plus oplata co miesiac za dekoder 5zł)

 

Płacąc miesiecznie wychodzi 53,30 + 5zl= 58,30zł miesiecznie

 

Jestem z takiej oferty zadowolony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aż mnie wzięło na napisanie tutaj , bo mam pewną wątpliwość. Trzy miesiące temu zerwałem umowę przed okresem wypowiedzenia, teraz mija 3 miesiąc, umowa dobiega końca, i dzwonią telefony. Zadzwonił wczoraj facet i proponuje : (obecnie mam comfort + 3x canal+ za 74 zł ) propozycja: pakiet comfort za 19 zł na miesiąc, lub ten rozszerzony pakiet podstawowy z 6x canal+ za 59 zł z mediaboxem. Piszę tu bo zastanawia mnie jedno. Zapytałem się jako laik o kwestię modułów itp, a młody chłopak mi na to, że oni mi dają dekoder, i mogę sobie z niego wyjąć kartę i włożyć do telewizora jak mi się podoba (pytałem się o to z ciekawości bo mam tv z wejsciem na moduł sat). Mówił mi że spokojnie mogę sobie wziąć dekoder, obojętnie jaki, i taka karta po wyjęciu będzie funkcjonować. Powiedzcie mi drodzy czy to prawda, bo czuję że rozmawiałem z konsultantem, który chyba nie wie nic o kwestii parowania kart z dekoderem itp. Karta faktycznie działa poza dekoderem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadzwoniłem dzisiaj z prośbą o wyłączenie opcji dodatkowych Cinemax, Redlight HD, Hustler HD, History HD. Przy okazji zapytałem o ofertę przedłużeniową. Zaproponowano mi pakiet Full Extra. Czyli pełna oferta nc+ za 139 zł na 24 miesiące. Multiroom zostaje bez zmian. Umowę mam do końca czerwca 2014 r. Oczywiście odmowa. Czekam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wczoraj dzwonił konsument z ofertą przedłużenia umowy.Pakiet taki jak miałem CANAL+Platinum 99 zł i do tego dają mi za darmo wypożyczalnie VOD+ ,umowa na 24 miesiące. Oferte przyjąłem tylko dziś sie kapnąłem ,że aby korzystać z wypożyczalni VOD+ potrzebny jest dekoder mediabox+ ,a ja posiadam Sagecom DSI83.Czy jest możliwość, że jak dziś lub jutro do nich zadzwonię to dołączą mi do umowy ten nowy dekoder???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po kilkunastu dniach komlikacji, reklamacjach (opisanych w temacie reklamacje), dzis zakonczylem negocjacje, przeszedlem ze sprzetu wlasnego na mediaboxa za 5zl miesiecznie i do tego dostalem

 

-comfort+

-multi+

-extra+

-premium sport&film

-HBO (na caly okres umowy)

-HBO GO (na caly okres umowy)

-c+vod (na caly okres umowy)

 

To wszystko w łamańcu 5x0zł + 10x 79,9 (plus oplata co miesiac za dekoder 5zł)

 

Płacąc miesiecznie wychodzi 53,30 + 5zl= 58,30zł miesiecznie

 

Jestem z takiej oferty zadowolony:)

Dali ci mediaboxa? Kurcze a mi dziś powiedzieli że są wstrzymane wydania do ofert utrzymaniowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie do duk Kraków w celu odłączenia opcji Hustler HD.Przy okazji propozycja przedłużenia umowy oferta pozostaje ta co była a raczej jej obecny odpowiednik czyli Comfort+Multi+Extra+6C+HBO w łamańcu ze średnią ok 53 zł.Niestety brak możliwości dobrania Mediaboxa niby mają zablokowany w systemie.Powiedzał że gdyby nie miał tej blokady to dał by mi go za 5 zł/miesięcznie umowa na 15 miesięcy.Zachęcał mnie na Turboboxa powiedziałem że nie ma takiej możliwości.Powiedziałem że Mediabox i piszemy już umowę powiedział że nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to bylo inaczej, mialem swoj sprzet i nie mieli jak dac mi dekodera turbobox a to zawarlismy w przedluzeniu umowy, zlorzylem reklamacje i zostala uznana, kazali mi podpisac jakakolwiek nowa umowe byle byl wynajem dekodera (akurat w punkcie gdzie sie udalem mieli jeszcze mediaboxy) dodatkowo stara , wynegocjowana rozwiazali za porozumieniem stron (dwieci do niedzil wlacznie) a dzis zadzwonili tak jak sie umawiali i ta nowa umowe przemienili w to co napisalem wyzej, sam nie wiem jak to zrobili ale dziala:P

 

Co najlepsze w podobnej sytuacji mojemu tacie sie nie udalo zalatwic i zostal z tym co ja mam bez vod za 55zl ze starym dekoderam na wlasnosc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...