Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Mam pytanie odnośnie przedłużenia oferty (koniec umowy 31.12. - wysłane wypowiedzenie):

OBECNIE: mediaBOX+Box+ (Multiroom Premium) >> Wszystkie kanały poza "dla dorosłych" + netVOD (pakiet podstawowy) = 129,90zl

Wczoraj dzwonił konsultant i zaproponował mi to samo za 119,90zł na 24mce.

I tu moje pytanie:

Powiedziałem mu, że mogę płacić tyle ile płacę, ale chcę mieć dosłownie każdy kanał odkodowany (History, Adventure, + "noc"). On na to, że na dzień dzisiejszy nie może mi takiej opcji zaproponować, ale... może niedługo zadzwoni z taką propozycją. Czy to jest dobra propozycja? Czy mam szanse uzyskać to czego chcę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś pierwszy telefon od konsultanta z ofertą. Wypowiedzenia jeszcze nie złożyłem - kontakt po wypełnieniu formularza.

Mam pakiet Universe+ bez żadnych wodotrysków ;) - płacę 59zł/msc. Umowa jest na 18 msc do lutego 2015r.

Pierwsza oferta - pakiet jw. plus 6xC+ 79zł/24msc.

Druga po chwili - pakiet jw. plus 6xC+ 69zł/15msc.

Gość bardzo nalegał na przedłużenie umowy.

Podziekowałem, widać mogą zejśc niżej jak chcą.

Proponowałem powiedzmy 6msc 0zł/18msc 79zł,ale się nie ugiął ;).

Złożę wypowiedzenie i zobaczę co zaproponują.

Waszym zdaniem da się zejśc z ceny do 59zł/24msc czy ta druga oferta to juz max co mogę dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Pilne pytanko.

 

Ojcu kończy się umowa proponują abo 53,27zł na 15mc (czyli ten pakecik parę odpowiedzi wyżej) i teraz jest pytanie bo gadałem z konsultantką i mówi że multiroom 49zł aktywacja pierwsze 6mc 0zł a potem 10zł Nie da się jakoś obejść tego aby multiroom był taniej lub aktywacja 0zł ?

 

Drugie pytanie... ojcu zależy najbardziej na kanałach sportowych i czy nie lepiej sprawdzi się tutaj Cyfrowy Polsat? chyba ma więcej sportowych ? poza tym tam też multiroom (od dzisiaj bodajże oficjalnie na ich stronie 6mc 0zł) a aktywacja 29zł oraz umowa na 24mc ale 6mc 0zł , patrzę na ten pakiet za 59.90zł

 

Co będzie lepsze ? Pomóżcie ..zostać przy NC czy iść do CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ale wypowiedzenie zlozone w punkcie:

Universe+

HBO

C+ Family i Sport

najem Mediaboxa+ (5zl)

za wszystko 64zl

 

dzis 3 rozmowy z duk

to co mam plus c+ film (3 pr.) + multiroom 49zl aktywacja i 6 msc free potem 10 zl przy 15 miesiacach lub przy 24 msc, aktywacja free i pierwszy rok 0 a pozniej 10 zl , ewentualnie za plus 15 zl za na 24 msc za cinemaxy i filmboxy .... da rade cos wiecej lub cos lepszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nigdy również nie miałem problemu, a dla tych, którzy nie chcą wiedzieć czy wypowiedzenie wpłynęło, polecam polecony z potwierdzeniem odbioru, troszkę droższy, ale dostaniemy zwrtokę, że list został dostarczony.

A słyszałeś o czymś takim jak śledzenie przesyłki?I też masz pewność i efekt taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem najniższy pakiet ten za 39 zł umowa mi sie skończyła, autaomatycznie mi przedłużyli teraz płace 74 zł .

Wypowiedzenie im wysłałem ,teraz zastanawiam sie nad tym http://ncplus.pl/sklep/oferta/comfortpl ... t-12m-free babka ma mi zadzwonic w pt. mam jej dać odpowiedz.Po roku tej umowy 79.90zł dochodzi mi jeszcze opłata za internet 49 zł.Jak myslicie czy moge jeszcze cos wynegocjowac do tego nowego pakietu z góry dziekuje za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowano mi dzisiaj zachowanie tego co mam czyli:

Universe+

MR

6xC+

Pace

Na 15 m-cy, 5x0zł, 10x79,90zł. Konsultantka twierdziła, że aby zachować 6xC+ musi być cena 79,90. Nie ma opcji stałej ceny, czy tylko ściemniała?

 

jesli bez hbo ? wg mnie sciemniala

Bez hbo, cienemaxów i innych filmboxów. Nawet nie zapytałem o dekoder gratis a widzę, że taki można wyrwać. W sumie hbo mało mnie interesuje. Wolałbym jakiś kanał tematyczny jeśli jest taka opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś pierwszy telefon od konsultanta (...)

Pierwsza oferta - pakiet jw. plus 6xC+ 79zł/24msc.

Druga po chwili - pakiet jw. plus 6xC+ 69zł/15msc.

(...)

Waszym zdaniem da się zejśc z ceny do 59zł/24msc czy ta druga oferta to juz max co mogę dostać?

 

Jak sam napisałeś, to dopiero pierwszy telefon. Będzie ich jeszcze wiele...

Za 59 zł /24 msc (dokładnie 59,90) możesz mieć na przykład:

ef08da2145d0d1e7med.jpg

Ale wypowiedzenie to podstawa.

 

Zaproponowano mi dzisiaj zachowanie tego co mam czyli:

Universe+

MR

6xC+

Pace

Na 15 m-cy, 5x0zł, 10x79,90zł. Konsultantka twierdziła, że aby zachować 6xC+ musi być cena 79,90. Nie ma opcji stałej ceny, czy tylko ściemniała?

Opcja stałej ceny jest - vide mój "przypadek".

Bez HBO, Cienemaxów i innych Filmboxów. Nawet nie zapytałem o dekoder gratis a widzę, że taki można wyrwać. W sumie hbo mało mnie interesuje. Wolałbym jakiś kanał tematyczny jeśli jest taka opcja.

Jeśli masz MR, to drugi dekoder Ci "przysługuje" gratis. Oczywiście nie drugi Pace, tylko Sagemcom.

Jeśli nie chcesz wyciągnąć pakietów filmowych, to pozostają tylko tematyczne hmmm.. ten tego.. albo raczej ten ją :D

 

Informuję, że posty "kaleczące" język polski nawet gdyby były w swojej treści najmądrzejsze, to będą wyrzucane do kosza.

Edit: szanowny moderator poprawił cytowanie - proszę o skorygowanie posta źródłowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Comfort+ Multi+ za 29zł do końca grudnia, bez wypowiedzenia wydzwaniają do mnie z nr 22.....

Interesuje mnie to co mam teraz + Extra+ za niewielką dopłątą i oferty jakie mi przedstawiają wyglądają następująco:

 

1. Comfort+ Multi+ 29,90 na 24 lub po zapytaniu na 15 miesięcy czasami ten pakiet zaoferują za 24,90 raz zarówno przy umowie na 24 jak i 15 miesięcy a innym razem tylko przy 24 miesiącach, nawet by mnie ta cena satysfakcjonowała przy krótszej umowie chociaż ktoś pisał na forum o cenie 19,90.

 

2. Comfort+ Multi+ Ekstra+ i tu za każdym razem przedstawiają mi różne ceny pierwszym razem była cena 39,90 na 24 lub 15 miesięcy, drugim razem 29,90 przez 7 miesięcy i 49,90 przez 8 miesięcy, trzecim razem 40,70 na 24 miesiące lub 42,70 na 15 miesięcy. Dzisiaj kolejny telefon 39,90 na 24 lub 15 miesięcy, po pytaniu z mojej strony czy była by szansa na kanały np. HBO za free na pare miesięcy to dorzucili na go na 6 miesięcy na 0zł , jednak jak doszło do finalizowania przedłużenia umowy okazało się że nie 39,90 a 49,90 bo wbrew informacją jakie konsultant posiadał opłata za pakiet Ekstra+ przy niższych pakietach jest 20zł a nie 10zł i w związku z tym pytanie do zorientowanych czy tak naprawdę jest czy w ostatnich dniach zwiększyła się opłata bo za każdym razem jak dzwonili z ofertą to mówili o 39,90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nigdy również nie miałem problemu, a dla tych, którzy nie chcą wiedzieć czy wypowiedzenie wpłynęło, polecam polecony z potwierdzeniem odbioru, troszkę droższy, ale dostaniemy zwrtokę, że list został dostarczony.

A słyszałeś o czymś takim jak śledzenie przesyłki?I też masz pewność i efekt taki sam.

 

Z tego co widać user Taki Tomcio zostawił pismo w APSie i tel dostał od razu a jak wysyłamy poleconym 5.50zł + opłata za potwierdzenie odbioru która nie zawsze jest wysyłana lub idzie tydzień a i tak mogą nie dzwonić

 

Ja zostawiam w APSie jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowano mi dzisiaj zachowanie tego co mam czyli:

Universe+

MR

6xC+

Pace

Na 15 m-cy, 5x0zł, 10x79,90zł. Konsultantka twierdziła, że aby zachować 6xC+ musi być cena 79,90. Nie ma opcji stałej ceny, czy tylko ściemniała?

 

jesli bez hbo ? wg mnie sciemniala

 

Na tym forum jest artysta który ma za 69zł taki zestaw Comfot+ Multi+ Extra 6x C+ 3x HBO Histoy i chyba RED razem z MR :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zaproponowano mi dzisiaj zachowanie tego co mam czyli:

Universe+

MR

6xC+

Pace

Na 15 m-cy, 5x0zł, 10x79,90zł. Konsultantka twierdziła, że aby zachować 6xC+ musi być cena 79,90. Nie ma opcji stałej ceny, czy tylko ściemniała?

Opcja stałej ceny jest - vide mój "przypadek".

Bez hbo, cienemaxów i innych filmboxów. Nawet nie zapytałem o dekoder gratis a widzę, że taki można wyrwać. W sumie hbo mało mnie interesuje. Wolałbym jakiś kanał tematyczny jeśli jest taka opcja.

Jeśli masz MR, to drugi dekoder Ci "przysługuje" gratis. Oczywiście nie drugi Pace, tylko Sagemcom.

Jeśli nie chcesz wyciągnąć pakietów filmowych, to pozostają tylko tematyczne hmmm.. ten tego.. albo raczej ten ją :D

Dzisiaj mają dzwonić to zapytam o drugi dekoder. Co do pakietów filmowych to nie tyle nie chcę, co wolałbym coś innego, ale jak w grę wchodzą tylko te które wymieniłeś to wolę te pierwsze ;). Na HBO wiało nudą z tego co pamiętam. Cinemaxy chyba były ciekawsze. Dają te drugie do umowy na cały okres czy tylko na kilka miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy "walczyć" o dodatkowe opcje na całą długość umowy. Naprawdę nie ma z tym większego problemu - wystarczy odrobina cierpliwości. Pakiet Cinemax jest tańszy, niż HBO. Kolega @taki_tomcio tu pisał, że pakiet Cinemax + Filmbox miał zaproponowany za 15 zeta, czyli mniej, niż kosztuje HBO. Albo jeszcze inna opcja - zbić cenę abonamentu bez dodatkowych pakietów. Ale łatwiej jest z konsulami "dostać więcej za więcej" niż odwrotnie. Chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dotychczas mialem Universe+ i 6xC+ za 59zł brutto/m-c na 13 miesięcy umowa wazna do 30.11.2014.

 

Wczoraj propozycja :

Comfort+

Multi+

Extra+

6xC+

HBO na 15 miesięcy za 0zł

 

Cena: 53,27zł (nie wiem czy stała czy łamaniec bo zerwało połączenie i już sie nie dowiedziałem).

 

Czy jest szansa wyrwania:

Comfort+

Multi+

Extra+

6xC+

bez HBO

 

za kwotę ok.49-50zł?

 

Mam jeszcze 4 dni na santażowanie ich?

 

dzieki za sugestie.

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...