Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem podobny pakiet tez 2 pace pvr i za drugiego tez chcieli doliczac 20zl lub wymiana na sagem 0zl.W koncu ugralem Comfort+ 6xC+ HBO History HD multi + HBO GO multiroom canal VOD Cinemax na 15mies za 64.90.Oczywiscie przy zerocie jednego dekodera pace bo inaczej dolicza 20zl.Mysle ze oddam im dekoder bo na drugim i tak nic nie nagrywam a przez 15 mies nazbieraja sie trzy stowki...

Obecnie płacę 64 zł za wszystkie zwykłe pakiety, 6xC+, HBO MR 2xpace 500GB.

 

12 294 78 79- z takiego oto nr dostałem dziś telefon. Na dzień dobry zapytał mnie czy poprzednie oferty mi odpowiadały czy też może nie i nie mogłem się powstrzymać by odpowiedzieć że jak mogły skoro nie przedłużyłem (to samo co mam za 64,90zł + 20zł za drugi Pace).

Zapytał czy mi pasuje cena i pakiet itd, powiedziałem co miałem do powiedzenia i wreszcie przeszedł do konkretów.

 

Facet mówi że może mi dać, i "to jest najlepsza na tę chwilę oferta" w STAŁEJ cenie 53,27 zł (bez sensu było ciągnąć wątek jawnej średniości w owe pseudo-stałości) ale "niestety pace'a nie da się zrabatować i musi dojść 20 zł", więc 73,27 zł za wszystkie zwykłe pakiety, 6xC+ ale HBo tylko na 5 m-cy. Rzecz jasna odmówiłem. Umowa kończy mi się w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam aktualnie taki pakiet:

 

pakiet

CANAL+ Platinum +HBO

 

opcje dodatkowe:

netVOD+ pak. CANAL+ Plat +HBO

Najem ultraBOX+

Cinemax

Filmbox

Redlight HD

netVOD+ konto podstawowe

MULTIROOM STANDARD

HBO GO ITI

 

Płacę za niego 149zł ( dwie karty cameleon [splitter], dekoder pace pvr ), umowa jeszcze na 2 miesiące. Byłem jednym z ostatnich klientów cyfryplus, bo przedłużyłem ofertę na kilka godzin przed wprowadzeniem nc+. Więc jako jeden z ostatnich z migrowałem na 12 miesięcy do nc+.

 

Dzisiaj dzwoniłem pod 22 310 47 47, mają dla mnie to:

 

FULL (wymieniała comfort+, multiroom, extra)

CANAL+

HBO

Cinemax

Filmbox

HBO GO

Redlight HD

Dekoder PACE PVR za 0zł kontynuacja

2 karty cameleon

VOD CANAL+

VOD Prapremiery TVP

VOD Seriale

VOD

 

ale na 24 miesiące ( a nie jak przedtem na 12 miesięcy ) oraz nie 149 tylko 149,90zł więc drożej o 90 groszy. Masakra... Ale jak sama zauważyła, mam 2 miesiące i warto poczekać na inną ofertę. Tak też zrobię, chyba, że do tego czasu wyłączą możliwość podziału w splitterze kart cameleon:D

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@reansys. Sądzę, że nie byłeś jednym z ostatnich migrujacych, bo Ci byli od sierpnia. Z wypowiedzeniem możesz to mieć za 99. Poczytaj temat, a znajdziesz takie oferty. O vod Premierach i Serialach zapomnij. Chyba, że chcesz pisać reklamacje, bo Twój sprzęt tego nie odbierze. Wciskają Ci bajki, a Ty nawet nie przemyślałeś oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dzwoniłem tylko po to by o[beep]yć konsultantów bo dzwonili do mnie wcześniej, że zaraz oddzwonią i nic. Mieli przedstawić super ofertę i nic nie dali. A jak już dzwoniłem to zapytałem co mają dla mnie:) Kolego ircios przecież nie będziemy się kłócić kto był ostatni:) Odnośnie vod - nie interesują mnie bo mam pace pvr ale do netu go nie podłączyłem więc działa tylko canal+ vod, a pozostały mój sprzęt to 4 fergusony (ariva różne modele hd) + philips hd od cyfry ten bez pvr oraz jakiś tam pace sd:) Dlatego cameleony wchodzą w grę.

 

Nie podpisałem z nimi nowej umowy tylko zobaczyłem co mają po to by właśnie jak wspomniałeś zobaczyć oferty innych i wysłać wypowiedzenie bo za tą kasę nie wezmę. Ale i tak dzięki za budujące informacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przedłużyłem z Cameleonem. Na dwa lata mam, ale czy za dwa lata będzie jeszcze taka możliwość; czy pozwolą mi przedłużyć tylko po zwrocie karty i wzięciu ich STB - któż to wie.

 

Na razie więc można, ale jak długo ...? Któż to wie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

teraz mam ofertę Superpremium + za 179 zł/msc, bez multiroom, swój dekoder, (jeszcze z cyfry). Umowa do lutego, wypowiedzenie zostało złożone.

 

Chciałbym się dowiedzieć za ile mógłbym dostać:

1. zestaw comfort+extra, sport&film, 6xcanal+, Multi room (gdzieś znalazłem że ok 80/90 zł, czy jednak nie?)

2. to samo, czyli superpremium+ ale z multiroom.

 

Edit:

jestem już na nc+,tylko dekoder pamięta jeszcze czasy cyfry. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepewność to jest to o czym teraz każdy kto ma cameleon myśli 24 msc za długo a co jeśli wyślą nowy regulamin który i tak będziesz musiał zaakceptować bo bo zdecydowałeś się na nową umowe a masz swój sprzęt

oni będą wciskać ichny szrot. O cama słowa nie ma i tak są 1 strumieniowe .

 

Co z tymi którzy maja tunery 2-4 głowicowe mając taki cam będą bezużyteczne

Misja przejście na DVB-S2 Mpeg4 kończy się bodajże 1.06.15 wtedy się dowiemy więcej.

Ciekawi mnie też co z Nkowiczami mówi się o kartach conax/nagra

 

Ja przedłużam w grudniu z wielką niepewnością na 15mscy.

 

@batory22 jak nie masz MR i jesteś już w nc+ to MR by cyfra już nie dostaniesz a jeśli się uda to za aktywacje skasuja chyba 45 czy 99zł i miesięcznie też troszkę będzie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem właśnie na 24 miesiące umowę na ojca.

 

Miał Platinium + HBO + History za 130,99zł (mediaBOX opłacony z góry za 199zł jednorazowo)

 

Teraz dostał Comfort + Multi + Extra + Premium Sport&Film + HBO + Cinemax + Filmbox + History + VOD Seriale + VOD Canal+ za 99zł

 

Telefonowałem ja, na numer otrzymany w SMS. Numer Krakowski. Zostało 7 dni do końca umowy, więc nie chciałem [beep]ować ;) Wcześniej proponowali to samo za 129zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

teraz mam ofertę Superpremium + za 179 zł/msc, bez multiroom, swój dekoder, (jeszcze z cyfry). Umowa do lutego, wypowiedzenie zostało złożone.

 

Chciałbym się dowiedzieć za ile mógłbym dostać:

1. zestaw comfort+extra, sport&film, 6xcanal+, Multi room (gdzieś znalazłem że ok 80/90 zł, czy jednak nie?)

2. to samo, czyli superpremium+ ale z multiroom.

 

Edit:

jestem już na nc+,tylko dekoder pamięta jeszcze czasy cyfry. :)

Jak zejdziesz do 129 to będzie sukces. Nie licząc aktywację sprzętu i MR ze wszystkini gadżetami z tym związanymi. Oczywiście jak będziesz jeszcze chciał wtedy MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam CANAL+ PLATINUM +HBO NAJEM ULTRABOX+ NETVOD+ płacę 149PLN. Wypowiedzenie złożone, umowa do końca roku. Kontakt ze strony NC+ i propozycja:

pakiet confort + extra z HBO wszytko za 69,90 na 15 miesięcy. Nie mogłem uzyskać dodatkowej karty cameleon- powiedzieli że będą je wymieniać. Dodatkowego dekodera również nie otrzymam. Padał propozycja MR standard i jeżeli dobrze zrozumiałem to albo płacę 99 PLN jednorazowo albo 10PLN miesięcznie i wymianę na turboboxa. Aktualnie mam pvr box (philipsa 250Gb)- warto jest wymienić ten dekoder? Ten turbobox też jest taki wolny jak philips? Macie porwnanie_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest taki wolny. Ale karta jest sparowana z dekoderem. Jest to stary dekoder po renowacji. Pozbywają się sprzętu. Do tego nie jest energooszczędny. Powalcz o mboxa. Słaba oferta, bo nie ma c+ ,chyba że zapomniałeś dopisać.

paczka C+ jest- fakt zapomniałem dopisać.

Komuś się udało wyrwać mboxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie,

 

Dawno się nie udzielałem na tym aktywnie na tym forum, pora to zmienić. Czytałem wszystkie posty od początku listopada, chce się mniej więcej zorientować na co mogę liczyć w przyszłości, "co tam w trawie piszczy" i widzę, że NC+ dalej nie zmieniło polityki wobec "przedłużania umów" na "bajecznych warunkach". Ja swoją umowę mam co prawda do czerwca, ale już w piątek chce wysłać wypowiedzenie umowy, dołączając do tego uzasadnienie rezygnacji na osobnym piśmie. Wytknąłem im to przez co "przechodziłem", to że dwa razy zostałem oszukany, to że miałem obiecany sprzęt, którego nie było, i tak dalej - myślicie da to coś, czy szkoda moich słów? :/:lol2:

Napisałem, że jestem otwarty na ponowne przedłużenie umowy, ale muszą być spełnione trzy warunki:

- stała cena, przez cały okres umowy,

- rozszerzona oferta programowa,

- przesłanie na adres email propozycji

 

Oczywiście też dołączyłem moje propozycję, ale nie wiem czy one mieszczą się w aktualnej "modzie" NC+ - chce to przedyskutować z Wami.

 

Moja aktualna oferta to:

Comfort, Extra, Multi, 6 x Canal+, HBO, RedLightHD, Mediabox+ - cena: 69,90zł stała cena abonamentowa.

(Miałem Pace 500GB, ale się spalił, poszedłem do punktu z myślą, że go wymienię, lecz zapytałem się czy mogę wziąć mediaboxa? Na infolinii, mówili mi, że mogę ale muszę wziąć nową umowę za 119,00zł czy 129,00zł. W punkcie zapłaciłem tylko aktywacje 199,00zł - warunki umowy nie zmieniły się.)

 

Moje pytanie do Was, zapewne Ircios pamiętasz moje "słynne batalie" z NC+. Czy te 69,90zł, które teraz płacę stawia mnie w lepszej sytuacji w negocjacjach, gdybym chciał te pakiety w takich kombinacjach.

 

1) Comfort, Multi. Extra, 6x Canal+, HBO – 59,90zł, proszę zauważyć, że jest bez Redlight’a

2) Comfort, Multi. Extra, 6x Canal+, Canal+ VOD, HBO, Cinemax, Filmbox – 69,90zł

3) Comfort, Multi. Extra, 6x Canal+, Canal+ VOD, HBO, Cinemax, Filmbox, HistoryHD, SandanceHD, AdventureTV HD – 74,90zł

4) Comfort, Multi. Extra, 6x Canal+, Canal+ VOD, HBO, Cinemax, Filmbox, HistoryHD, SandanceHD, AdventureTV HD , Wimp -79,90zł

5) Comfort, Multi. Extra, 6x Canal+, Canal+ VOD, HBO, Cinemax, Filmbox, HistoryHD, SandanceHD, AdventureTV HD, Redlight HD, Wimp – 89,90zł

Umowa na 12, 15 18, 24 miesięcy*

*odpowiada mi ostatnia

 

 

Dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...