Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie sprawa wyglądała tak:

 

Pierwszy telefon z Warszawy (bez wypowiedzenia) i przy kwocie 179 oferta na 179,90. Tak 0,90 wyżej niż dotychczas!!!

 

Drugi telefon z Warszawy (bez wypowiedzenia) i oferta 179 (b/z).

 

Trzeci telefon z Warszawy (bez wypowiedzenia) i oferta na Full Extra (bez History HD, Sundance HD, Adventure HD, FilmBox'ów i "fikołków") za 99,90.

 

Czwarty telefon z Krakowa (po wypowiedzeniu) i oferta na Full Extra (jak wyżej, tylko z FilmBox'ami) za 109,90.

 

Umówiony jestem na sobotę - może sfinalizujemy negocjacje. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Trzeci telefon z Warszawy (bez wypowiedzenia) i oferta na Full Extra (bez History HD, Sundance HD, Adventure HD, FilmBox'ów i "fikołków") za 99,90.

Z wypowiedzeniem polecam to co mam w sygnaturce "Supermpremium" za 99 pln na 24 miesiące :jupi:

Były posiadacz "Full Extra" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że umowa kończyła mi się dopiero w styczniu już dziś ją przedłużyłem. Miałem Universe+6xCanal+HBO+Cinemax na 6 miesięcy za 69 zł. Od dziś Comfort, Extra, Multi, 6xCanal+, 3xHBO, Cinemax na 6 miesięcy za średnią kwotę 53,26zł. Umowa na 15 miesięcy do II 2016, Cinemax do V 2015. Będę płacił realnie ponad 15 zł mniej- dla mnie rewelacja :).

Sam dzwoniłeś do DUK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Cały pakiet :D

Ircios może potwierdzić że to co mam to się opłąca za tą kwote :wink:

ps.Ircios twoje zdrowie :beer: przechylam "namysłów" 8) chyba jako jedyny jesteś obiektywny na tym forum i tak trzymaj :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonili do mnie (z numeru 12 294 78 79) w sprawie przedłużenia. Wypowiedzenie w systemie, umowa do końca stycznia. Zaproponowano mi comfort+ekstra+multi+6canalplus+3hbo za 99,90, albo 89,90 bez hbo, z umową na 24 miesiące. Figlarze.

pierwszy raz do ciebie dzwoniki? ja też mam umowe do końca stycznia,wypowiedzenie wysłane 2 tygodnie temu a zarejestrowane już ponad tydzień,ale narazie brak telefonu od nich

Spokojnie przyjdzie i na Ciebie czas.Też mam umowę do końca stycznia wypowiedzenie złożone w punkcie miesiąc temu i cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że @iricios to nkowiec tj posiada zestaw ABB conax zauważyłem że ten full extra tylko dla Nkowiczów tak jak myślałem że inaczej są traktowani nkowicze inaczej cyfrowicze

 

A na tym History to te wojny magazynowe wylądowały już w TTV :D

 

A taki Blink z Viacomu to najlepiej by było jakby był na odstrzał nawet nie wiedziałem że sklonowali vive teraz rozumiem że ma być zastąpiany zdaje się Paramountem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym History to te wojny magazynowe wylądowały już w TTV :D

 

Najlepsze właśnie jest to, że History w NC+ kosztuje 1.90, ja także za niego płacę bo czasami oglądam starożytnych kosmitów i inne bzdety, ale faktycznie przeanalizowałem ostatnio, że większość całej ramówki History leci na niekodowanych kanałach takich jak TTV, Fokus i WaterPlanet..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że @iricios to nkowiec tj posiada zestaw ABB conax zauważyłem że ten full extra tylko dla Nkowiczów......

:woot::lol2:I mam Platyne z HBO, Cmax, Fbox, Sundance, History, Hustler i nc+ go :> 2 Pejsy z MR i 2 razy Opticum ze spliterem. n kowicz po całej lini :brawo: . 1 grudnia włączam HBO go, a 2 grudnia składam wypowiedzenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię to tak jakby N dalej istniała a miał być w ogóle wspólny system dla dawnych N i Cyfrowiczów

 

Tego nc+ go to w ogóle pomijam tyle gadania że będzie dla właścicieli cameleonów i co

 

Ciebie nie dotyczy sytuacja z parowanie ani licznikami ale 100zł miesięcznie to jako jeden z wielu na utrzymanie ludzi ITI :D

 

 

@pietrek Ci starożytni kosmici są na youtubie a jeśli gdzieś ich jeszcze znajdziesz to daj znać

 

Ten kanał powinien być w ogólne dostępny normalnie w każdym z pakietów a nie dodatkowo płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

Najem PVR (Multiroom)

MULTIROOM STANDARD

Najem ultraBOX+

Multi+

Premium Sport &Film

Cinemax

EXTRA+

Filmbox

HBO

CANAL+ VOD

VOD+SERIALE+ 9 m-cy.

 

Przedłużając umowę, dostałam PACE na 24 m-ce za 0 zł. Wcześniej miałam Sagemcoma wykupionego na własność.

 

Przedłużone na 24 m-ce za 99,90. Wcześniej płaciłam 10 zł więcej i nie miałam HBO, Filmboxów, Cinemaxów, Canal+VOD, a drugi dekoder miałam swój Sagemcom..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wczoraj udalo mi sie przedluzyc umowe na 15 miesiecy z pakietem sport film i jego wszystkimi bajerami ze tak powiem :) oraz hbo i filmboxy na 6 miesiecy w stalej cenie 53,27 zl. Nie wiem czy to dobra cena bo nie sledzilem forum ale porownujac ceny ze strony internetowej nc+ mysle ze jest w miare ok a Wy co o tym myslicie? pozdrawiam i do zobaczenia za 15 miesiecy lub wczesniej kto wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z umową dziś telefon od tego samego konsultanta (bardzo mu zależało na prowizji :lol2: ) i dostałem to czego chciałem. Od razu uprzedzam wszelkie "ale dałeś się zrobić" - tyle chciałem osiągnąć i na tyle byłem wstanie się zgodzić.

 

Superpremium+, do tego History HD i FilmBox. W inna stronę - wszystkie kanały TV bez Sundance HD, Adventure HD i kanałów dla dorosłych za 99,90zł/24 miesiące.

 

Jestem happy. Zmiany już dokonane (wyłączyli co mieli wyłączyć) siadam i oglądam. :popcorn:

 

To ja tyle. Życzę powodzenia tym, przed którymi jeszcze negocjacje. Bądźcie dzielni i nieustępliwi. :wink: Narka. :hello:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płacę 64 zł za wszystkie zwykłe pakiety, 6xC+, HBO MR 2xpace 500GB.

 

12 294 78 79- z takiego oto nr dostałem dziś telefon. Na dzień dobry zapytał mnie czy poprzednie oferty mi odpowiadały czy też może nie i nie mogłem się powstrzymać by odpowiedzieć że jak mogły skoro nie przedłużyłem (to samo co mam za 64,90zł + 20zł za drugi Pace).

Zapytał czy mi pasuje cena i pakiet itd, powiedziałem co miałem do powiedzenia i wreszcie przeszedł do konkretów.

 

Facet mówi że może mi dać, i "to jest najlepsza na tę chwilę oferta" w STAŁEJ cenie 53,27 zł (bez sensu było ciągnąć wątek jawnej średniości w owe pseudo-stałości) ale "niestety pace'a nie da się zrabatować i musi dojść 20 zł", więc 73,27 zł za wszystkie zwykłe pakiety, 6xC+ ale HBo tylko na 5 m-cy. Rzecz jasna odmówiłem. Umowa kończy mi się w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kondzio - ja posiadam taką ofertę.Jest to osobny aneks(kartka A4) zatytułowana: "HBO 0zł 15 m dla Abonentów".

 

Bardzo dziękuję za potwierdzenie tego, że jest taki aneks (kartka A4), ja tak jak mówiłem wcześniej tylko i wyłącznie dlatego zgodziłem się na przedłużenie, bo zapewniano mnie podczas przedłużenia, że HBO będzie na cały okres, a nie 5 miesięcy jak mi oferowali we wcześniejszych telefonach.

Umowa która później przyszła do mnie pocztą posiada aneks HBO 5mcy. Reklamacja złożona z początkiem listopada, do tej pory cisza.. Chyba będę musiał zadzwonić i się przypomnieć w poniedziałek.

 

Jeszcze raz dziękuję, za tą informację, bo tu ktoś wcześniej pisał, że nie mają takiego aneksu (na 15 miesięcy za zero) i zamiast tego dają ten co mam, ale według mnie to niemożliwe, bo to przecież to wprowadzanie w błąd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...