Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w poniedziałek przedłużyłem umowę z nc+ (umowa była do 20 grudnia). Mam wszystko, poza kilkoma kolekcjami netvod+ i kanałem Adventure TV (tych rzeczy akurat nie oglądam). W ICA prezentuje się to następująco:

PAKIET: Comfort+

OPCJE DODATKOWE: NAJEM MEDIABOX+

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

MULTI+

HBO GO HB ITI

CINEMAX

EXTRA+ HB ITI

FILMBOX

HBO

HISTORY HD

NOC

REDLIGHT HD

SUNDANCE HD

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

VOD+ FUN VOD+

VOD+ PRAPREMIERY.TVP

VOD+ SERIALE+

NETVOD+ CANAL+ PLATINUM

NETVOD+ MULTI+

I za to wszystko 194,90 miesięcznie (umowa na 24 miesiące). Z tego co wiem, nie mam już kolekcji kinoświat (trzeba by dopłacić 6zł miesięcznie), Nat Geo, dzieci, TVP i Da Vinci, ale tego i tak nie oglądałem nigdy. Interesuje mnie Wasze zdanie na temat tej oferty. Według mnie jest rewelacyjna, jest tego tyle że doby nie starcza żeby wszystko obejrzeć ;) Wcześniej płaciłem 189zł mies., spodziewałem się niewielkiej podwyżki. Za telewizję jestem gotowy płacić maks. 200zł miesięcznie, więc byłem przygotowany ;)

Masakra. Ludzie tu pełne oferty dostają za 160 zł, a ty tyle kasy chcesz bulić i nie ma tam wszystkiego. Ta rewelacja to jest chyba tylko według ciebie. Chociaż jak cię stać i chcesz tyle płacić to mi nic do tego. Ja 200 zł za tv to bym nie dał nawet jakbym w totka wygrał. Przecież to tylko tv i tak tam nigdy nic ciekawego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKTYWACJA STD 1-ST SL MR150

MRST 0zł/6m 10zł/9m

Aktywacja turboBox+

Multi+

EXTRA+ HB ITI

HBO na 5 mscy

History HD na cały okres

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150

Multiroom Standard

 

turboBox+/PVR ADB 5720SX

 

Box+/HD ADB 5800S

więcej

 

KARTA CONAX

KARTA CONAX

5x0 zł, 10x79 zł

to dobra oferta?

bo miałem wcześniej zawieszoną usługę za nieuregulowanie płatności w terminie, ale udało mi się przedłużyć, a tak skasowaliby mnie jeszcze 3 msce dłużej

i pytanie za jaką jeszcze kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zażądaj darmowego miesiąca.

 

Wypowiedzenie wysłane, umowa trwa do końca stycznia 2015. Wczoraj dostałem pierwszy telefon z nr 12 294 78 79 (to jest zdaje się zwykła linia promocyjnych ofert przedłużeniowych- żaden DUK), moje wypowiedzenie mieli już zarejestrowane.

 

Oferta do tej pory za kwotę 64 zł:

CANAL+ SILVER

MULTIROOM STANDARD

Najem PVR (Multiroom)

HBO

Kanały CANAL+ Film i Premiere

Najem ultraBOX+

 

Czyli wszystkie zwykłe pakiety, 6xC+, 3xHBO, Multiroom na dwóch Cameleonach, dekodery to 2xPace 500GB.

 

Twierdzą że oferta bogata i w ogóle fantastyczna ale mogą mi dać to samo dają za 64,90zł (stała cena) ale "nie da się zrabatować drugiego ultraboxa" i "do tej pory jakoś mi to ktoś rabatował" ale "teraz już się nie da" więc dojdzie 20 zł. Rzecz jasna odmówiłem. Generalnie celuję w 59zł/59,90zł za to co mam, ale jakby z miejsca dali 64,90 zł to też bym wziął- a co, niech sobie oszczędzą na telefonach. Pani pytała czy chcę umowę na 15 czy 24 m-cy. Osobiście to bym chętnie wziął nawet i dłuższą (przy odpowiedniej ofercie) ale w związku z brakiem nowych umów na ligę hiszpańską i ligę angielską to nie ma takiej opcji bez gwarancji.

 

Druga oferta to już kwota, jak to powiedzieli "uśredniona" za 58 z groszami ale bez HBO- tym bardziej odmówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poniedziałek przedłużyłem umowę z nc+ (umowa była do 20 grudnia). Mam wszystko, poza kilkoma kolekcjami netvod+ i kanałem Adventure TV (tych rzeczy akurat nie oglądam). W ICA prezentuje się to następująco:

PAKIET: Comfort+.........

,,,,,,,NETVOD+ MULTI+

I za to wszystko 194,90 miesięcznie (umowa na 24 miesiące). Z tego co wiem, nie mam już kolekcji kinoświat (trzeba by dopłacić 6zł miesięcznie), Nat Geo, dzieci, TVP i Da Vinci, ale tego i tak nie oglądałem nigdy. Interesuje mnie Wasze zdanie na temat tej oferty. Według mnie jest rewelacyjna, jest tego tyle że doby nie starcza żeby wszystko obejrzeć ;) Wcześniej płaciłem 189zł mies., spodziewałem się niewielkiej podwyżki. Za telewizję jestem gotowy płacić maks. 200zł miesięcznie, więc byłem przygotowany ;)

Masakra. Ludzie tu pełne oferty dostają za 160 zł, a ty tyle kasy chcesz bulić i nie ma tam wszystkiego. Ta rewelacja to jest chyba tylko według ciebie. Chociaż jak cię stać i chcesz tyle płacić to mi nic do tego. Ja 200 zł za tv to bym nie dał nawet jakbym w totka wygrał. Przecież to tylko tv i tak tam nigdy nic ciekawego nie ma.

@Rozi ale popatrz na to z drugiej strony, dlatego że są tacy abonenci jak @kwakii którzy płacą sporo, inni mogą mieć taniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kończy się umowa w grudniu br nc+ mix oferta jak na razie to proponują 54,90 może uda się wraz z HBO, czy ten dekoder który kupowałem na własność nc+ mix rok temu ADB 5800SX z dyskiem i w trakcie przedłużania umowy mogę wynająć wifiboxa+? da rade? a stary schować do szafy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Duk z Krakowa by sprawdzić czy wypowiedzenie jest w systemie.Połączenie błyskawiczne nigdy tak szybko się nie połączyłem z konsultantem.Konsultantka konkretna odpowiedziała na moje pytanie i od razu powiedziała dobranoc i nie próbowała mi wciskać żadnych ofert.Na te przyjdzie jeszcze czas umowa do końca stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się 3 miesiące przed końcem umowy, sam zadzwoniłem, łamaniec ale mogę bez problemu płacić stałą opłatę 69 zł za:

comfort+

multi+

extra+

cała paczka canal+ łącznie z VOD

HBO na całą umowę

 

15 miesięcy

 

Byłem jedną nogą w Polsacie bo dużo taniej miałem opcje przejścia w ofercie SmartDom, ale jednak filmy w Canal+ warto mieć oprócz HBO, więc zdecydowałem się finalnie zostać w NC+...

 

Możesz podać na jaki numer dzwoniłeś? Ja mam umowę do końca grudnia i już chciałbym załatwić sprawę z przedłużeniem bo później nie będę miał możliwości (wypowiedzenie złożyłem ponad 3 tygodnie temu)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

 

 

ja przedluzylem wczoraj

 

59,90 za wszystkie programy temat. + 6x canal+ +3HBO

do tego za 5pln pakiet cinemax

 

razem 64,90 na cały okres umowy (24m-ce)

 

mysle ze niezle.

 

Nie wiem czy to dobra oferta. Pisałem już wcześniej. Za 53zł dają to samo bez Cinemax.

Cinemax wg cennika (posiadając HBO) kosztuje 10zł. Tyle samo (a nawet o 2zł taniej) kosztowałoby gdy wziąć za 53zł wszystko z C+ a potem dobrać sobie Cinemax za 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie posiadam umowe podpisana w lipcu na:

Comfort+

Multi+

NAJEM MEDIABOX+

MULTIROOM STANDARD

Cena: 12x44,90 i 12x54,90 (39,90zl za Comfort, 5zl za dekoder i 10zl za multiroom placone od 13 miesiaca)

 

Czy jest możliwość aneksowania umowy aby dolaczylo mi do umowy Extra+ i 3xSport+ ? I ewentualnie ile bym wtedy musial placic miesiecznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się 3 miesiące przed końcem umowy, sam zadzwoniłem, łamaniec ale mogę bez problemu płacić stałą opłatę 69 zł za:

comfort+

multi+

extra+

cała paczka canal+ łącznie z VOD

HBO na całą umowę

 

15 miesięcy

 

Byłem jedną nogą w Polsacie bo dużo taniej miałem opcje przejścia w ofercie SmartDom, ale jednak filmy w Canal+ warto mieć oprócz HBO, więc zdecydowałem się finalnie zostać w NC+...

 

Możesz podać na jaki numer dzwoniłeś? Ja mam umowę do końca grudnia i już chciałbym załatwić sprawę z przedłużeniem bo później nie będę miał możliwości (wypowiedzenie złożyłem ponad 3 tygodnie temu)

pozdr

 

Dzwonisz do DUK - Dział Utrzymania Klienta (zwą to NC+ promocja :) ) pod numer 12 294 78 79, podajesz numer abonenta lub pesel i nawijasz. Dzwoniłem też na inne numery zaczynające się na 22 ale tam są dużo gorsze oferty. Dzwoniłem kilka razy do DUK tego samego dnia (31 października przedłużyłem umowę która była do końca stycznia, wypowiedzenie zarejestrowane ponad 3 miesiące wcześniej tj. 20 października):

1) pierwszy telefon miły pan, pytam się czy dotarło wypowiedzenie, otrzymuje informację że dotarło i grzecznie kontynuuję temat o możliwość przedłużenia umowy, argumentuję m.in. fakty iż konkurencja daje mi full pakiet za 44 zł i kilka miesiecy gratis, ale wole NC+ bo jestem z wami ponad 10 lat, po za tym macie więcej kanałów w tym Canal+ i zaznaczam że chcę otrzymać dawny universal (obecnie comfort+, multi+, extra+) łacznie z pełną paczką canal+ i HBO do końca umowy w dobrej cenie, oczywiście konsultant kombinuje i porównuje wszystkie promocje, mówi ze cos przygutuje taniego, ja odpowiadam że znajomy dostał całość za 59, ale jezeli bedzie podobna kwota to zostanę, on że moze zrobić za 69 ale zapyta tylko kierownika , czekam dalej i lipa, kierownik powiedział ze moze zrobić 69 zł tylko w ostatnim miesiacu przed koncem bo system szybciej tego nie zaakceptuje, wiec podziękowalismy sobie, ale nie odpuszczam bo wiem ze to nie jest prawda, wiec dzwonie dalej (ten sam dzien, ten sam numer, nie robię przerwy czasowej)

2) druga rozmowa, podobna do pierwszej i oferta za średnią 89 zł, wiec grzecznie odmawiam i dzwonie nadal pod ten sam numer w ten sam dzień (kwadrans później)

3) trzecia rozmowa z miłą panią, od ręki proponuje mi 69 zł, a nawet nie powiedziałem jaką kwotę zamierzam przeznaczyć :) Nie chciałem już robić ekstremalnych możliwości i targować się na 59 zł, więc spokojnie AKCEPTUJE to co chciałem czyli 69zł, jestem bardzo zadowolony, zapisuje sobie dla pewności godzinę rozmowy i godność konsultanta, proszę jeszcze o email na mój adres z potwierdzeniem warunków i dostałem go bez problemu w ciągu kwadransu, a canal+ (którego nie miałem) był włączony w ciągu kwadransu czyli całość moich negocjacji z trzema konsultantami wyniosła ponad godzinę, sam dzwoniłem do wszystkich w ten sam dzień, ale opłacało się :)

 

Zależało mi na niższej kwocie (poprzednia umowa była na 79zł, więc chciałem to co inni czyli 69zł) i dodaniu dodatkowo paczki Canal+ (dawno Canal+ów nie miałem, a HBO to trochę mało), więc zależało mi na jak najszybszym przedłużeniu umowy w dobrej cenie i zrobiłem to w jeden dzień, równo 3 miesiące przed wygaśnięciem starej umowy czyli osiągnąłem cel w najszybszym możliwym terminie - jestem bardzo happy :)

 

Rozmowy były bardzo rzeczowe, profesjonalne, miłe, grzeczne, poleciało idealnie na luzie bez nerwów, jeżeli trafisz na dobrego konsultanta i wiesz co chcesz to możesz szybko osiągnąć cel..

 

Dodam tylko, że sprawdzałem jeszcze między czasie oferty pod różnymi numerami warszawskimi 22 ............ które też przewijają się na forum i mój pakiet na przedłużenie oferowali mi w kosmicznej cenie 110-120 zł :) więc szybko stwierdziłem, że jedyny obecnie konkretny numer to DUK pod 12 294 78 79..

 

Ofertę mam łamaną, zawsze ważna jest średnia i ona w moim przypadku wynosi 69 zł. Ofertę łamaną zawsze możesz płacić jako średnią, ponieważ kilka pierwszych miesięcy masz za darmo lub w niższej opłacie i wtedy płacąc średnią kwotę przez te pierwsze miesiące robisz sobie sporą nadpłatę, a w późniejszych miesiącach ta nadpłata systematycznie zmniejsza się. Nic to nie przeszkadza, wszyscy konsultanci mi to potwierdzili, także z łamańcem nie jest źle i zawsze można płacić łamańca lub średnią (jak ktoś woli stałą opłatę), ja wolę płacić średnią bo wole w każdym miesiącu płacić tyle samo. Ofert mają sporo łamanych i stałych, na 15 czy 24 miesiące, ale zawsze proś o wyliczenie średniej, oni od razu powiedzą ile wynosi. Możesz płacić łamańce, możesz płacić średnią, a jak chcesz to nawet możesz zapłacić za całość z góry (tak też robią niektórzy z moich znajomych co nie chcą bawić się w miesięczne opłaty i lubią płacić za całość z góry :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy się nauczycie, że wszystkie pakiety (ich dokładne nazwy) trzeba recytować jak mantrę i dopiero się zgadzać. Tutaj widzę kolejny, który nie wspomniał dokładnie o opcji Extra+ i konsultant przy gimnastykowanych negocjacjach osiągnął sukces bo (i tu właśnie dobrze Nasir napisał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

 

 

ja przedluzylem wczoraj

 

59,90 za wszystkie programy temat. + 6x canal+ +3HBO

do tego za 5pln pakiet cinemax

 

razem 64,90 na cały okres umowy (24m-ce)

 

mysle ze niezle.

 

Nie wiem czy to dobra oferta. Pisałem już wcześniej. Za 53zł dają to samo bez Cinemax.

Cinemax wg cennika (posiadając HBO) kosztuje 10zł. Tyle samo (a nawet o 2zł taniej) kosztowałoby gdy wziąć za 53zł wszystko z C+ a potem dobrać sobie Cinemax za 10zł.

 

Jak te 64zł są w stałej cenie to dla mnie jest to lepsza oferta od łamańca za 53 bo na koniec tej umowy będę startował do negocjacji od kwoty 64 a nie 79.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...