Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wysyłam własnie wypowiedzenie bo zaczynają do mnie codziennie dzwonić a ja nie zamierzam z nimi gadać przed wysłaniem wypowiedzenia -umowa do końca roku.

Mam pytanie o te nowe dziwne pakiety - rozumiem że Comfort + Extra+ to to co mam teraz czyli Universe + ale co to jest Multi + o czym tutaj rozmawiacie bo nie mogę do tego dojść :) W tym momencie posiadam Universe + 6xC+ (bez multiroomu który mnie nie interesuje ) za 59 zł msc. Intersuje mnie to samo.

Przydało by sie HBO na cały okres umowy i wymiana dekodera na mediabox lun WiFiBOX(oszczędny)

Ktoś ma wynegocjowaną taką opcję pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

chciałbym Was zapytać, jaką cenę można by wynegocjować za taki, dość rozhulany, zestaw?

 

Comfort+, Extra+, 6x C+

HBO, Cinemax, Filmbox

HBO GO, Canal+ VOD, netVOD+, seriale+

Noc, Redlight HD

History, Sundance, Adventure

mediabox+

 

Z niektórych opcji mogę zrezygnować, więc jeśli macie wiedzę o czymś zbliżonym, to też poproszę o podzielenie się.

 

Drugie pytanie - wypowiedzenie już złożyłem, ale przegapiłem moment na nie i umowa zostanie rozwiązana dopiero 31 stycznia.

Kiedy da się z nimi skutecznie (czyli korzystnie) przystąpić do negocjacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od września posiadam Comfort Premium Film

CANAL+ VOD

AKTYWACJA STD 1-ST SL MR150

MRST 0zł/6m 10zł/9m

najem mediaBox+ 5zł 15m

Najem mediaBOX+

Multi+

EXTRA+ HB ITI

HBO

AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150

Multiroom Standard

HBO GO HB ITI

Premium Sport

netVOD+ konto podstawowe

czyli 6msc/79zł-9msc/89zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku telefonach od konsultantów na kilka miesięcy przed końcem umowy i kategorycznym odrzucaniu ofert, po złożeniu w punkcie wypowiedzenia i kilku telefonach z Krakowa, na dzień przed upłynięciem poprzedniej umowy (31 października br.), wynegocjowałem ostateczne i satysfakcjonujące mnie warunki.

 

Co było dotychczas:

Universe+ (49.00PLN)

netVOD+ konto podstawowe (1.99 PLN)

konto rozszerzone (0.00 PLN)

Hustler SVOD (9.00 PLN)

nc+ Go internet (3.00 PLN)

 

RAZEM: 62.99 PLN

 

To co udało się wywalczyć, po lekturze forum i założeniu, że wynegocjuję więcej:

 

Łamaniec na 15 miesięcy (5x0PLN, 10x79.9 PLN- czyli 15 wpłat po 53.26PLN) z dodatkami:

COMFORT (cały okres)

MULTI+ (cały okres)

EXTRA+ (cały okres)

6xCanal+ (cały okres)

3xHBO (cały okres, przystali dopiero dziś po otrzymaniu zgody od przełożonego)

C+VOD (cały okres)

REDLIGHT HD (cały okres - wstępnie miało być 9 miesięcy, ale ze względu na fakt, że przedłużyli umowę bez mojej decyzji już w poniedziałek i bez tej opcji, po dzisiejszym telefonie i interwencji, dostałem na 15 miesięcy)

PAKIET FILMBOX (5 miesięcy, z automatyczną rezygnacją)

 

Nie wiem, czy komuś udało się osiągnąć więcej w tej cenie, ale faktem jest, że dają HBO na cały okres i wcale nie trzeba było go mieć wcześniej w pakiecie. Ja jestem zadowolony z efektu rozmów. Negocjującym życzę wytrwałości i powodzenia :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie: Universe+ 59zł

 

Właśnie dzwoniłem i zapytałem, Bardzo miła Pani zaproponowała:

Comfort, extra, multi, 6xC, HBO na 5msc cena: 5x0, 10x79,90

 

A z multiroom'em(obecnie nie posiadam)

To samo + 49ZŁ aktywacja MS, 10zł miesięcznie za MB(nie zapytałem czy można jednorazowo aktywacje zapłacić?), a MS 6x0 i 9x10

Średnio to jakieś 16zł(Opłata za MB i MS)

 

Mówiła że nie ma opcji wymiany karty na nieparowaną. Czy to prawda?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzisiaj dzwonię i chce się jeszcze zorientować: teraz płacę 149 za C+ Platinum, HBO i MR Premium. Pisałem tydzień temu, że zaoferowali mi to samo bez HBO za 109. Ile rzucić na start? Oferta za 109 z HBO ma sens? Czy startować np. z 99? A może uda mi się zjechać do 99 za tą ofertę, ale bez HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z wlasnym dekoderem dostal jaka sensowna oferte na przedluzenie plus nowy dekoder na wynajem?

 

U mnie twierdza ze musze zostac na swoim dekoderze bo innej opcji dla mnie nie maja a mi to nie pasuje wiec wysle wypowiedzenie, jest szansa ze zmienia zdanie po wypowiedzeniu i bedzie sie dalo przedluzyc umowe na dobrych warunkach i np mediaboxie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łamaniec na 15 miesięcy (5x0PLN, 10x79.9 PLN- czyli 15 wpłat po 53.26PLN) z dodatkami:

COMFORT (cały okres)

MULTI+ (cały okres)

EXTRA+ (cały okres)

6xCanal+ (cały okres)

3xHBO (cały okres, przystali dopiero dziś po otrzymaniu zgody od przełożonego)

C+VOD (cały okres)

REDLIGHT HD (cały okres - wstępnie miało być 9 miesięcy, ale ze względu na fakt, że przedłużyli umowę bez mojej decyzji już w poniedziałek i bez tej opcji, po dzisiejszym telefonie i interwencji, dostałem na 15 miesięcy)

PAKIET FILMBOX (5 miesięcy, z automatyczną rezygnacją)

 

Nie wiem, czy komuś udało się osiągnąć więcej w tej cenie, ale faktem jest, że dają HBO na cały okres i wcale nie trzeba było go mieć wcześniej w pakiecie. Ja jestem zadowolony z efektu rozmów. Negocjującym życzę wytrwałości i powodzenia :)

 

Pozdrawiam

 

Witam. Czy można prosić o nr abonenta na priv (konsultanci pytają czy znam kogoś z taką ofertą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku telefonach od konsultantów na kilka miesięcy przed końcem umowy i kategorycznym odrzucaniu ofert, po złożeniu w punkcie wypowiedzenia i kilku telefonach z Krakowa, na dzień przed upłynięciem poprzedniej umowy (31 października br.), wynegocjowałem ostateczne i satysfakcjonujące mnie warunki.

 

Co było dotychczas:

Universe+ (49.00PLN)

netVOD+ konto podstawowe (1.99 PLN)

konto rozszerzone (0.00 PLN)

Hustler SVOD (9.00 PLN)

nc+ Go internet (3.00 PLN)

 

RAZEM: 62.99 PLN

 

To co udało się wywalczyć, po lekturze forum i założeniu, że wynegocjuję więcej:

 

Łamaniec na 15 miesięcy (5x0PLN, 10x79.9 PLN- czyli 15 wpłat po 53.26PLN) z dodatkami:

COMFORT (cały okres)

MULTI+ (cały okres)

EXTRA+ (cały okres)

6xCanal+ (cały okres)

3xHBO (cały okres, przystali dopiero dziś po otrzymaniu zgody od przełożonego)

C+VOD (cały okres)

REDLIGHT HD (cały okres - wstępnie miało być 9 miesięcy, ale ze względu na fakt, że przedłużyli umowę bez mojej decyzji już w poniedziałek i bez tej opcji, po dzisiejszym telefonie i interwencji, dostałem na 15 miesięcy)

PAKIET FILMBOX (5 miesięcy, z automatyczną rezygnacją)

 

Nie wiem, czy komuś udało się osiągnąć więcej w tej cenie, ale faktem jest, że dają HBO na cały okres i wcale nie trzeba było go mieć wcześniej w pakiecie. Ja jestem zadowolony z efektu rozmów. Negocjującym życzę wytrwałości i powodzenia :)

 

Pozdrawiam

Nie chce mi sie wierzyc, moze jakies zdjecie z ica?

Ps. Ja dzis dostalem przedl. umowy z superpremium za 109,90 i do konca mialem jeszcze 8mies. na superpremium z sundance i noc za tyle samo na 15mies oraz na pol roku filmbox za 4,90zl, wiecej o moim przypadku w watku o Reklamacjach zlozonych na dzialania nc+ od tej str. viewtopic.php?f=174&t=31581&start=930 do 66 wlacznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można prosić o nr abonenta na priv

Nr abonenta, to tak, jak dowód osobisty. Prawie. Nikt normalnie myślący tego ci nie poda.

(konsultanci pytają czy znam kogoś z taką ofertą).

Było się wykazać jeszcze większym sprytem i strzelić jakiekolwiek nazwisko.

 

@johnwayne to prowokacja? Albo też nie zrozumiałeś do końca otrzymanej oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o te nowe dziwne pakiety - rozumiem że Comfort + Extra+ to to co mam teraz czyli Universe + ale co to jest Multi + o czym tutaj rozmawiacie bo nie mogę do tego dojść :)

 

"Universe" to teraz Comfort+ Extra+ i Multi+ .

Multi+ to kanały autorskie dawnej cyfry czyli Domo, Kuchnia, Planete, Alekino, Minimini, Teletoon i jeszcze chyba odziedziczony po nce Nsport..

 

 

 

PS. Wiadomość dla usera "Nasir" - jeśli to czytasz - nie mogę odpowiedzieć na Twój PM z wczoraj, jestem "za świeży" i nie mam takiej opcji. Odpowiadam więc tutaj - tak 53zł to średnia, przy umowie 15 miesięcznej, co do umowy na 24mce to nie pytałem się o taką możliwość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonią z przekierowanych numerów kilkadziesiąt razy w tygodniu i mam tego dosyć. Czy można jakoś to powstrzymać żeby nie dzwonili? Do końca umowy został m-c i albo

1.zrezygnuję całkiem

2.zostanę z comfort+multi+extra PACE500

3. pkt2+6xC+ PACE500

 

Czy może ktoś potwierdzić 29zl za opcję 2, i podać realną cenę za opcję 3? Bo widzę że średnio z hbo można za 54 ale na hbo mi nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTYWACJA STD 1-ST SL MR150

MRST 0zł/6m 10zł/9m

Aktywacja turboBox+

Multi+

EXTRA+ HB ITI

HBO na 5 mscy

History HD na cały okres

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150

Multiroom Standard

 

turboBox+/PVR ADB 5720SX

 

Box+/HD ADB 5800S

więcej

 

KARTA CONAX

KARTA CONAX

5x0 zł, 10x79 zł

to dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonią z przekierowanych numerów kilkadziesiąt razy w tygodniu i mam tego dosyć. Czy można jakoś to powstrzymać żeby nie dzwonili? Do końca umowy został m-c i albo

1.zrezygnuję całkiem

2.zostanę z comfort+multi+extra PACE500

3. pkt2+6xC+ PACE500

 

Czy może ktoś potwierdzić 29zl za opcję 2, i podać realną cenę za opcję 3? Bo widzę że średnio z hbo można za 54 ale na hbo mi nie zależy.

 

Realna opcja za 3 (bez względu czy z HBO czy bez) to 5x0zł + 10x79.90zł

 

Umowa kończy mi się w grudniu wypowiedzenie wysłane

obecnie posiadam

nie mogę wstawić obrazka to napiszę:

cały pakiet podstawowy, 6 C+, HBO, Cinemax, Filmboxy, History

 

Filmboxy są dobrane dodatkowo na 6 miesięcy i łącznie płacę 63,90 zł, bez filmboxów płaciłem 59,90 zł, tak niska cena wynikała z reklamacji związanych z wprowadzeniem mnie w błąd przez konsultanta, wczoraj sam zadzwoniłem na numer krakowski, negocjowałem i dzisiaj ta konsultantka ma do mnie zadzwonić, jak będę znał ofertę podzielę się nią, chcę cały pakiet podstawowy, 6C+, HBO, Cinemax, Filmbox, History, Sundance, HBO GO i NC+ GO

 

Ciekawe za ilę taki pakiet mogę otrzymać, dodam że mam MR dwa camelony i jeden dekoder PACE 500GB, te ceny jakie podałem są z MR

 

A To NC+Go działa z Pejsami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś proponowali w umowie 15mc:

Comfort+

Extra+

6xCanal+

HBO

Cinemax

Filmbox

Sundance

History

Redlight na 9mc za 109,90 później 124,90 zł, co wy na to?

 

 

99,99 możesz za to płacić(stała opłata) i umowa na 24 miesiące

RedlightHD na cały okres umowy.... w tej cenie 8)

ps.Zapomniałeś o Multi+ i EXTRA+HB ITI

 

Panowie mam ulotkę z NC+ i co to za pakiet Multi+ i HB ITI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKTYWACJA STD 1-ST SL MR150

MRST 0zł/6m 10zł/9m

Aktywacja turboBox+

Multi+

EXTRA+ HB ITI

HBO na 5 mscy

History HD na cały okres

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150

Multiroom Standard

 

turboBox+/PVR ADB 5720SX

 

Box+/HD ADB 5800S

więcej

 

KARTA CONAX

KARTA CONAX

5x0 zł, 10x79 zł

MRST 0zł/6m 10zł/9m

 

wcześniej canal gold za 89 zł

 

 

to dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...