Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy aktualnie posiada pakiet full extra z multiroom standard za 109 zł do końca listopada. Teraz chce dostać comfort, multi, extra, 6canal, 3hbo, 5filmbox, 2 cinemax, history hd, sundance hd, adventure hd, canal vod, seriale+, konto podstawowe netvod, prapremiery tvp, hbo go i multiroom ten co ma czyli standard. W jakiej cenie może to uzyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z Was wyciągnął pełną ofertę nc+ mając dekoder PACE PVR i multiroom 2xcameleon w cenie ok 129 zł. Obecnie mam pakiet Canal+Platinum z opcją HBO za 119zł. Do tego mam opcje cinemax i filmbox za 14,8 zł oraz paczkę kanałów: History HD, Sundance HD i Adventure HD za 6,97 zł co daje w sumie kwotę 140,77 zł. Umowa do końca roku. Wypowiedzenie wysłane. Chciałbym to wszystko utrzymać w kwocie nie wyższej jak 129 zł. Pytanie czy to nie wygórowane moje marzenia :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jeszcze raz- pakiet sport&film z pakietem extra+ i hbo w cenie abonamentu 0zł 4 miesiące 79,9zł 11 miesięcy- tyle mi dawali do 14 pazdziernika w cenie 58.6.

umowy niepodpisalem,wiec teraz mam tylko 5 dni i mam teraz wybor z DUK- 46.6 i PAKIET CANAL+ COMFORT OPCJE DODATKOWE MULTI+NAJEM ULTRABOX w tej cenie lub to co wyzej w cenie 56.6 na 15m.

z tego co tu czytalem i tak przeplacam za obecny pakiet niezle,z racji tego ze niemialem czasu zlozyc wypowiedzienia,a teraz dzwonia do mnie z duk i [beep]ko kaza mi podpisac na ich warunkach tak jak wyzej.

na tych ich warunkach napewno umowy niepodpisze,bo co konsultant to inna spiewka jest.

ciekawe co mi zaoferuja do konca miesiaca,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie oferty z DUK.

Do tej pory:

Comfort+

Multi+

39zł.

 

Umowa do końca listopada, wypowiedzenie złożone.

Oferta:

Comfort+

Multi+

6C+

w średniej cenie 46,60zł (5x0 10x69,90).

 

Interesuje mnie dokładnie taki pakiet w jak najniższej cenie.

Co o tym sądzicie? Da się ugrać więcej?

Czytałem, że ktoś na forum dostał to za 39,90zł,

ale miał wcześniej już paczkę C+, co mogło mieć znaczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis mialem juz rozmowe i niestety dalej ta sama spiewka konsultanta,czyli:

canal+comfort w cenie 46zl albo pakiet wyzszy w cenie 56zl na 15m.oczywiscie HBO tylko na czas 5m gratis.

a co do tego co tu piszecie na forum powiedzial ze to tylko glupie pisanie i nikt takich warunkow jak te tutaj co przedstawiacie napewno nie/ma.

Niema, to osoba niema. A jak czegoś nie ma, to piszemy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tę ostatnia okoliczność mówię, że wymieniamy się umowami (lub fotografiami z ICA), gdzie są potwierdzenia danych... oczywiście zakrywamy dane osobowe - wyjaśniam od razu, bo zaraz pada tekst, że nikt normalny nie pokazuje umowy ;)

 

W zasadzie to powinien być oddzielny topic (może jest?) z odzywkami konsuli i odpowiedziach na nie... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...