Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

stała nie ale ja przedłużając umowę konsultant zaproponował płacenia co miesiąc 58,60zł przez 15 miesięcy lub 4 x 0zł i 11x 79zł

2 dni temu

6x c+ vood

3x HBO

PACE PVR

multiroom standard

filmboxy 4 miesiące gratis

umowa była do końca października

warto walczyć do tej pory płaciłem 69zł za to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem na 15 miesięcy za średnią 53 + 5zł za mediaboxa:

Comfort+

multi

extra+

6xC+ plus VOD

3xHBO

 

Umowa była do końca tego miesiąca, od samego początku mówiłem całkiem szczerze, że nie zależy mi na przedłużeniu bo mało oglądam a dużo płacę (59zł za to co wyżej bez C+/HBO ale z Redlight). Na początku kilka razy kazałem zadzwonić później żebym mógł zapoznać się z aktualną ofertą, na tym forum znalazłem "mój" pakiet u kogoś i od tego momentu mówiłem, że tylko to jest w stanie mnie zatrzymać i nic więcej, ten pakiet za tą cenę, żaden niższy ani wyższy;-) Dzwonili często, za każdym razem twierdząc, że się nie da przez to HBO, że już nie można go dostać na cały okres w tej cenie ale dzisiaj się jednak dało. Gdyby nie dali mi HBO nie przedłużałbym umowy, miła pani z Warszawy pogratulowała dobrej ceny, ale pewnie każdemu gratuluje;-) Możliwe, że dałoby radę uciąć opłatę za mediaboxa albo dostać coś jeszcze ale nie miałem ciśnienia na najniższą możliwą cenę, mam to co sobie zaplanowałem na początku i tyle ile będę płacił jest to dla mnie warte.

 

Pozdrawiam, do zobaczenia za 15 miesięcy;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj przedłużyłem umowę:

 

MR Standard - akt. 0zł

Aktywacja turboBox+

netVOD+ konto podstawowe

Multiroom Standard

Multiroom Standard

Multiroom Standard

Cinemax

Filmbox

HBO

History HD

EXTRA+ HB ITI

Multi+

Premium Sport &Film

 

99zł razem z 3 dekami multiroom standard.

Wcześniej pakiet full ekstra 129 zł z multiroomem. Ogólnie nawet nie musiałem się targować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem na 15 miesięcy za średnią 53 + 5zł za mediaboxa:

Comfort+

multi

extra+

6xC+ plus VOD

3xHBO

mediabox miałeś czy Ci teraz wymienili na niego ??

 

Przeczytałem w tym temacie, że ofertę da się jeszcze przedłużyć po zakończeniu podstawowego okresu umowy. A z racji że nie chcieli mi dać dekodera z dyskiem za free nie przedłużyłem ją wraz z końcem okresu promocyjnego ( miałem go do końca września, wypowiedzenie wysłałem w lipcu ). 1 października już po wyłączeniu sygnału telefon od NC+ - comfort+extra+C6+mediabox za 59,90zł/mieś + 49 aktywacja ( do tego prapremiery i netVOD ) co za jakieś 2h po rozmowie mi włączyli. Myślałem, że za październik zapłacę już 59,90 zł a okazuje się że 92 zł ( cena wcześniejszego pakietu bez promocji ) bo umowa będzie obowiązywała dopiero od listopada. Nerwy mam straszne, bo wydawało mi się że nowa umowa będzie obowiązywała od momentu ponownego włączenia sygnału a nie dopiero za miesiąc, i tak 32 zł jestem w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz informacje, że wprowadzają parowanie? Bzdura wyssana z palca jak na razie więc nie rób zamieszania.

 

kilka dedyków jest przygotowanych do parowania sam masz Paca

W terminie gdy nc+ wprowadziła wifiboxy kilka osób gdy sobie je wynajęło w sumie nie wiem czy to było za 0zł mówiło że przy usłudze MR następuje parowanie i potwierdzało że po wyjęciu karty i włożeniu do innego karta już była nierozpoznana.Nie podali jednak czy były to obie karty Nagry czy jedna z nich to conax bo tak chyba też można mieć.A te karty miały mieć tylko 1813 bez 0100.Nie wiem ile takich kart jest w obiegu ogólnie po tych rozmowach temat ucichł

Dlatego się pytam tych co mają swój sprzęt a nie dedyki czy podczas przedłużania są zamęczani przez phone w sprawie wynajmu dedyków za 0zł.

Ja mam cały czas 2karty po c+ ,dali mi teraz wifiboxa za 0zl ,testowałem go 2dni ,ale wole moją arive250 po włożeniu karty do niej z powrotem żadnych problemów cały pakiet działa .Także masz odpowiedź żadnego parowania niema ,wifiboxa+ będe używał od czasu do czasu do korzystania serwisów internetowych typu HBO-GO , jak bym za niego miał płacić to bym na pewno nie brał , miał być podobno szybki ,w porównaniu z arivą to muł totalny ,i ta kolejność kanałów masakra ,już zapomniałem że ludzie muszą znosić te bezsensowną kolejność .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej dla mnie jest dobry news

 

ja tam się z nikim kłócić nie zamierzam ani niczego nie zamierzam udowadniać podałem tylko nie do końca jasny przyklad bo ten ktoś nie podał czy mial 2x cameleon czy jedna taka a druga taka

 

ogólnie podali że karta była 1813 i nie działała w innym dekoderze być może jest jakaś seria i tyle.

 

Ja mam zamiar przedłużyć tak jak masz także 2x cameleon bez parowania i mieć spokój ale nie wiem czy 2 lata czy 15 mscy bo wiem że maja być podwyżki jednak promocji na 24mscy to oni nie rozdają a nie chce mieć czegoś tylko na 3/4 umowy a potem mieć cene pozbawioną promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dali dobre jak dołaczyłem to i tamto a w zasadzie powiedziałem im bo chcieli dać tylko na pół roku to ja im na to no i co po poł roku mam płacić zawyżona kwotę za to że mi wyłączą to dali mi na pełna umowe zgodziłem się potem rzuciłem im jeszcze tymi kanałami bonus i tyle. Ogolnie to powiem tak że jeśli zaśpiewasz im cene powyżej 70zeta a zbliżoną do 80 a tutaj widze że takich prawie nie ma to oni są już bardziej otwarci.

 

a np HBO nie dostaniesz na 24msc zobacz tutaj co się dzieje wiekszośc ma średnio 5/6 miesięcy mało kto ma cały rok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...