Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tel z 122947879 przed godziną 20.

Jego oferta to to co mam na 2 lata 5 zł. mniej niż obecnie ( z 69 na 64 śr. w łamańcu ).Proszę o multiroom i będzie ok.

Jego oferta to 12 m-cy 49 , drugi rok 79,9 +10 multiroom wychodzi średnio 69,45

zgodziłem się ( założenie było to co mam + multiroom za tyle ile płacę teraz)

Comfort+

HBO

Multi+

EXTRA+ HB ITI

Premium Sport &Film

tylko nie wiem jak będzie zapisane multiroom bo nie widzę tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....tak tylko napomne cos apropo wypowiedzenia ;)

Znalazłem ten temat szukając w necie czegos o nc+ bo od znajomych ciagle słyszałem że "ciężko sie od nich uwolnic" bla bla bla

Któregos dnia ... po dobrym drinku przeczytałem przeszło z 200 stron tego tematu natchniony procentami powysyłałem wypowiedzenia wszędzie gdzie sie dało ;)

Mam tzw ochronę aktywną domu Solid płaciłem za nią 52 PLn po wypowiedzenie dostałem super ...dla stałych itp za 36 pln potem wypowiedziałem net,telefon i nc+ i tak:

Solid z 52 jest 36

Net z 50 jest 40

GSM Play z 44 jest 34

nc+ z 59 jest ?

Niby niewiele ale sam w sobie mam satysfakcje ze własciwie nic nie robiąc poza odebraniem tel z działów utrzymań coś tam utargowałem za co WAM FORUMOWICZOM piszącym w tym temacie serdecznie dziekuję!

PS: wypowiedziałbym gaz PGNIG'e ale kurka wodna nie ma alternatywy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak każdy chce taniej, za wszystko, byle więcej, lepiej i taniej, za wszelką cenę taniej.

I widać już efekty, deflacji nie spowodował sam spadek cen jabłek z powodu Putina, ale właśnie ogólny spadek cen większości produktów i usług, w dużej mierze wymuszony przez klientów.

Tyle że jak taka telewizja czy operator neta zwolni swoich ludzi, bo za mało zarobi, to z kolei ci ludzie nie pójdą do restauracji, kina ani nie położą sobie nowych kafelek w łazience, bo zwyczajnie ich nie będzie stać, a wtedy restauratorzy, kina i kafelkarze, sami staną w obliczu bankructwa i kryzys się szerzy. Wiadomo, każdemu jest chwilowo przyjemnie jak jest taniej, ale po chwili jak oferta kanałów zubożeje, wszystkim przestanie być do śmiechu.

Ja nie twierdzę że sam nie negocjowałem ceny, ale moj obniżony abonament jest i tak wyższy niż przed migracja z n do nc+. Bardziej walczyłem o dodanie pakietów, na których mi zależało niż obniżaniu za wszelką cenę. Wyznaję zasadę, żyj i daj żyć innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi tylko o to , że jeżeli konkurencja daje mi full pakiet za 44 zł (6 miesięcy gratis czyli średnio 33 zł) to przedłużając umowę z NC+ chcę podobne warunki (może być bez Canal+, bo tego Polsat nie ma), a NC+ nie ma takiej pormocki

 

Ale o czym ty mówisz jeżeli ta cena to tylko efekt tego ze płacisz pieniądze za inne usługi partnerowi Polsatu... To tak jakbym oczekiwał od konkurencji mojej kablówki żeby tez mi dawali 80mb internet za 50 zł bo przecie w kablowce mi tak oferują (zapominając że tylko wtedy gdy posiada się u nich telewizję czy telefon). Przecież to absurd... Jeżeli tak bardzo chcesz "tanio" to zaoferuj nc+ że będziesz bulił za jakąś partnerską usługę dodatkowo i wtedy oczekuj "promocyjnych" cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca listopada, wypowiedzenie wyslane wczesniej pakiet all inclusive (184zl) dzis telefon z DUK propozycja niby indywidualna i lepszej nie bedzie. Pakiet superpremium 109,90 (w sklad opcja extra+) + oplata 5zl za media boxa + 12 msc 0zl za multi premium / 12 msc 20zl. Podziekowalem za taka indywidualna oferte. Powiedziala ze lepszej nie bedzie ;d mowie trudno :P Czy jest szansa wyrwac cos lepszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak każdy chce taniej, za wszystko, byle więcej, lepiej i taniej, za wszelką cenę taniej.

I widać już efekty, deflacji nie spowodował sam spadek cen jabłek z powodu Putina, ale właśnie ogólny spadek cen większości produktów i usług, w dużej mierze wymuszony przez klientów.

 

Gdybym ludzie zarabiali tyle, żeby ich było stać na wszystko, to by nie pragnęli obniżek cen na wszystko. Błędne koło, nie ten czas i miejsce na dyskusje o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca listopada, wypowiedzenie wyslane wczesniej pakiet all inclusive (184zl) dzis telefon z DUK propozycja niby indywidualna i lepszej nie bedzie. Pakiet superpremium 109,90 (w sklad opcja extra+) + oplata 5zl za media boxa + 12 msc 0zl za multi premium / 12 msc 20zl. Podziekowalem za taka indywidualna oferte. Powiedziala ze lepszej nie bedzie ;d mowie trudno :P Czy jest szansa wyrwac cos lepszego ?

Raczej nie ;) . To jest bardzo duża obniżka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak każdy chce taniej, za wszystko, byle więcej, lepiej i taniej, za wszelką cenę taniej.

I widać już efekty, deflacji nie spowodował sam spadek cen jabłek z powodu Putina, ale właśnie ogólny spadek cen większości produktów i usług, w dużej mierze wymuszony przez klientów.

Tyle że jak taka telewizja czy operator neta zwolni swoich ludzi, bo za mało zarobi, to z kolei ci ludzie nie pójdą do restauracji, kina ani nie położą sobie nowych kafelek w łazience, bo zwyczajnie ich nie będzie stać, a wtedy restauratorzy, kina i kafelkarze, sami staną w obliczu bankructwa i kryzys się szerzy. Wiadomo, każdemu jest chwilowo przyjemnie jak jest taniej, ale po chwili jak oferta kanałów zubożeje, wszystkim przestanie być do śmiechu.

Ja nie twierdzę że sam nie negocjowałem ceny, ale moj obniżony abonament jest i tak wyższy niż przed migracja z n do nc+. Bardziej walczyłem o dodanie pakietów, na których mi zależało niż obniżaniu za wszelką cenę. Wyznaję zasadę, żyj i daj żyć innym.

Wiesz ja nie znam się na ekonomi ale mieszkałem 7 lat w stanach i za kablówke płaciłem 29,90$ za telefon w T-mobile 19'90$ no limit i to był czas kiedy Play dopiero raczkował a w Polsce ze względy na koszty uslug telekomunikacyjnych modne były tzw bzyczki , za prad w domu gdzie latem klima chodziła cała dobe 80$ ,dom ogrzewałem gazem za 50 $ ,ochrony nie potrzebowałem bo tam od tego jest policja,pepsi w walmarcie 1$, 1,75L polskiej luksusowej 23$ ,polski ser 3$/1lb nie wspominając że galon mleka kosztuje czasem drozej jak galon paliwa .Patrze dzis na koszty utrzymania domu i nie widzę róznicy a przeciez w Polsce powienienem płacic mniej no bo polski pracownik mniej zarabia co za tym idzie i cena powinna byc mniejsza .

Nie chodzi o to zeby coś udowadniać i wymieniać ale nawiazując do Twojego postu to w USA deflacja powinna byc przynajmniej od dekady .

Pozatym ja nie widzę spadków cen (poza telekomunikacja) gaz,prąd,woda chleb ,art spożywcze itp patrze na rachunki z przed 3 lat i widzę że co roku o kilka proc w górę no ale jest deflacja bo w tym samym czasie potaniały :parowozy,drabiny strazackie ,przyczłapki do bulbulatora ,korki do szampana ,paliwo rakietowe, więc jest na minus.

PS:Gdyby kazdy piszący w tym temacie zarabiał grubo powyzej sredniej krajowej ten temat byłby już dawno zamkniety

 

PS .Przepraszam za rozmycie tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca listopada, wypowiedzenie wyslane wczesniej pakiet all inclusive (184zl) dzis telefon z DUK propozycja niby indywidualna i lepszej nie bedzie. Pakiet superpremium 109,90 (w sklad opcja extra+) + oplata 5zl za media boxa + 12 msc 0zl za multi premium / 12 msc 20zl. Podziekowalem za taka indywidualna oferte. Powiedziala ze lepszej nie bedzie ;d mowie trudno :P Czy jest szansa wyrwac cos lepszego ?

Raczej nie ;) . To jest bardzo duża obniżka

 

 

Tak tylko oni nie zaoferowali mi all inclusive (co mnie juz nie interesuje) :P a tylko praktycznie to co mozna wziasc w salonie super premium (109,90) w tej samej cenie dostane w sklepie no fakt mam rabat 5zl ma mediaboxa, rabat za pakiet extra+ i 12 miesiecy za free multiroom :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, jak miałeś pejsa i nie miałeś wcześniej drugiej karty to już jej nie dostaniesz, musisz wymienić główny dekoder na mediaboksa i połączyć go kablem LAN lub przez wifi z drugim dekoderem, który dostaniesz do niego. No i wtedy nie dostaniesz raczej ani PVR za 0 złotych ani multiroomu za 0 złotych. Trzeba było brać rok temu kartę jak rozdawali za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, jak miałeś pejsa i nie miałeś wcześniej drugiej karty to już jej nie dostaniesz, musisz wymienić główny dekoder na mediaboksa i połączyć go kablem LAN lub przez wifi z drugim dekoderem, który dostaniesz do niego. No i wtedy nie dostaniesz raczej ani PVR za 0 złotych ani multiroomu za 0 złotych. Trzeba było brać rok temu kartę jak rozdawali za darmo :)

Moze nie za darmo ale jak mi sie uda zejsc z ceny za pakiet to moze wyjde chociaz na te 69, na spolke z tesciami to i tak wyjde na plus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to co w opisie, dostalem telefon i interesuje mnie jedna kwestia. Konsultant mi powiedzial ze jezeli chce miec multiroom to musze wymienic PACE na MEDIABOX. To prawda?? BO jakos mi trudno w to uwierzyc. Pewnie zebym wiecej placil tak tylko powiedzial

To, że chcą abyś płacił więcej to prawda. Co do MR, to pisało tu kilka osób, że jednak udało im się wyrwać drugą kartę, ale z aktywacją 99 zł.Postaw na swoim. Może akurat uda Ci się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...