Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mnóstwo to dla mnie za mało :)

 

ja obserwuje dział i migracji i przedłużeń to większośc postów to że dedyki same Pace wifibox prawie nikt nie mówi że własny sprzęt.

 

natomiast jak się ma 1 dekoder to już oznacza że masz ich dedykowany a są tacy co mają tylko karty

 

w pewnym sensie i tak oni na tym zarabiają bo placisz za wynajem mi proponowali jak jeszcze nie migrowałem i dobrałem druga i cisza spokój

 

troche mnie śmieszy to wszystko nie ma piractwa publicznego nie będzie kartki bezpieczne a ci jeszcze parowanie wprowadzają.

 

jeśli już to wole by to parowanie było takie jak w Tivusat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz to mieć za ok. 69

Ale czy moge miec mniejsza kwote niz mialem zawsze na fakturze ? Po drugie jak wysle wypowiedzenie to mogę sie liczyc z tym ze nie zadzwonia i oddam sprzet ?

 

Zawsze jest szansa na mniejszy rachunek, wszystko zalezy od negocjacji i Twojego uporu. Jak nie zadzwonia to sam zadzwon ostatniego dnia umowy, wypowiedzenie mozesz zawsze wycofac

 

Wypowiedzenie jak złożone to można wycofać, ale NC+ musi też na to wyrazić zgodę - tak dla ścisłości ;) i nie spotkałem przypadku, by się nie zgodzili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Umowa do końca listopada 2014:

dawny Uniwers+, 6 x canal+, HBO na pierwsze 3 miesiące - dawno wyłączone, Filmbox na pierwsze 9 miesięcy - dawno wyłączone, dekoder zwyłky biały zdaje się nazywa się to BOX+ (bez dysku i bez bajerów).

 

Złozyłem wypowiedzenie jeszcze w sierpniu. Brak telefonów ze strony nc+. Ja wykonałem kilka pod pretekstem pytania o fakturę itp... oferty składane przy okazji żenujące (w stylu to co mam (oczywiście bez HBO i Filboxa) za 79 zł).

 

Teraz pierwszy telefon. Bardzo rozsądna Pani, rozmowa z "przekomarzaniem" i zaakceptowana propozycja: 15 miesięcy, 53zł z groszami w łamańcu, to co mam (czyli "wszystko" z podstawowych) + HBO na cały okres umowy + Filmbox na 5 miesięcy.

 

Czyli płacę o 5 zł mnej + HBO na cały okres umowy + Filbox na 5 miesięcy. Jestem zadowolony. Spokój na 15 miesięcy.

 

To co mnie nurtuje to to... mam wrażenie, że za łatwo poszło i to na 1,5 miesiąca przed koncem. Czy mogłem ugrać coś więcej (np. dekoder z nagrywarką za 5 zł więcej ale z Filmboxem na całość umowy)? Czy nie jest tak, że teraz "przyspieszają" bo zbliża się jakaś extra promocja na święta?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź... :smile:

"Standard" nie standard ale ostatnio ludziska narzekały, że nie chcą dawać HBO na całośc umowy... tak więc jestem zadowolony... hmmm nawet bardzo...

 

Jak myślisz... czy realnym było uzyskanie dekodera z nagrywarką ale z filmboxem za 5 zł więcej?

Sam dekoder wiem że za 5 zł więcej tak ale czy z filmboxem nie na 5 miesięcy ale na całość?

Teraz tak myślę, że dekoder z nagrywarką dawał by mi dostęp również do tych wszystkich VOD i GO...

Czy jest możliwość renegocjowania tej przyjętej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Umowa do końca listopada 2014:

dawny Uniwers+, 6 x canal+, HBO na pierwsze 3 miesiące - dawno wyłączone, Filmbox na pierwsze 9 miesięcy - dawno wyłączone, dekoder zwyłky biały zdaje się nazywa się to BOX+ (bez dysku i bez bajerów).

 

Złozyłem wypowiedzenie jeszcze w sierpniu. Brak telefonów ze strony nc+. Ja wykonałem kilka pod pretekstem pytania o fakturę itp... oferty składane przy okazji żenujące (w stylu to co mam (oczywiście bez HBO i Filboxa) za 79 zł).

 

Teraz pierwszy telefon. Bardzo rozsądna Pani, rozmowa z "przekomarzaniem" i zaakceptowana propozycja: 15 miesięcy, 53zł z groszami w łamańcu, to co mam (czyli "wszystko" z podstawowych) + HBO na cały okres umowy + Filmbox na 5 miesięcy.

 

Czyli płacę o 5 zł mnej + HBO na cały okres umowy + Filbox na 5 miesięcy. Jestem zadowolony. Spokój na 15 miesięcy.

 

To co mnie nurtuje to to... mam wrażenie, że za łatwo poszło i to na 1,5 miesiąca przed koncem. Czy mogłem ugrać coś więcej (np. dekoder z nagrywarką za 5 zł więcej ale z Filmboxem na całość umowy)? Czy nie jest tak, że teraz "przyspieszają" bo zbliża się jakaś extra promocja na święta?

Pozdro

 

 

A 6xC+ w tym pakiecie masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz informacje, że wprowadzają parowanie? Bzdura wyssana z palca jak na razie więc nie rób zamieszania.

 

kilka dedyków jest przygotowanych do parowania sam masz Paca

W terminie gdy nc+ wprowadziła wifiboxy kilka osób gdy sobie je wynajęło w sumie nie wiem czy to było za 0zł mówiło że przy usłudze MR następuje parowanie i potwierdzało że po wyjęciu karty i włożeniu do innego karta już była nierozpoznana.Nie podali jednak czy były to obie karty Nagry czy jedna z nich to conax bo tak chyba też można mieć.A te karty miały mieć tylko 1813 bez 0100.Nie wiem ile takich kart jest w obiegu ogólnie po tych rozmowach temat ucichł

Dlatego się pytam tych co mają swój sprzęt a nie dedyki czy podczas przedłużania są zamęczani przez phone w sprawie wynajmu dedyków za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Umowa do końca listopada 2014:

dawny Uniwers+, 6 x canal+, HBO na pierwsze 3 miesiące - dawno wyłączone, Filmbox na pierwsze 9 miesięcy - dawno wyłączone, dekoder zwyłky biały zdaje się nazywa się to BOX+ (bez dysku i bez bajerów).

 

Złozyłem wypowiedzenie jeszcze w sierpniu. Brak telefonów ze strony nc+. Ja wykonałem kilka pod pretekstem pytania o fakturę itp... oferty składane przy okazji żenujące (w stylu to co mam (oczywiście bez HBO i Filboxa) za 79 zł).

 

Teraz pierwszy telefon. Bardzo rozsądna Pani, rozmowa z "przekomarzaniem" i zaakceptowana propozycja: 15 miesięcy, 53zł z groszami w łamańcu, to co mam (czyli "wszystko" z podstawowych) + HBO na cały okres umowy + Filmbox na 5 miesięcy.

 

Czyli płacę o 5 zł mnej + HBO na cały okres umowy + Filbox na 5 miesięcy. Jestem zadowolony. Spokój na 15 miesięcy.

 

To co mnie nurtuje to to... mam wrażenie, że za łatwo poszło i to na 1,5 miesiąca przed koncem. Czy mogłem ugrać coś więcej (np. dekoder z nagrywarką za 5 zł więcej ale z Filmboxem na całość umowy)? Czy nie jest tak, że teraz "przyspieszają" bo zbliża się jakaś extra promocja na święta?

Pozdro

 

 

A 6xC+ w tym pakiecie masz?

 

 

Pace mogles jeszcze wywalczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie było wysłane, okres końca umowy 31 października dzisiaj telefon z Krakowa i propozycja:

 

PAKIET

COMFORT+

 

OPCJE DODATKOWE:

Najem ultraBOX+ PVR Pace

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

MULTI+

HBO GO HB ITI

CINEMAX

EXTRA+ HB ITI

FILMBOX

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

VOD+ SERIALE+

HISTORY HD

REDLIGHT HD

SUNDANCE HD

VOD+ CANAL+

MULTIROOM STANDART

 

Umowa przedłużona na 24 miesiące ze stałą ceną 104,90. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi napisali sms-a że mają dla mnie dekoder Mediabox z wypożyczalnią filmów, kolekcji VOD i Internetowej opcji netVOD+ podaja nr żeby zadzwonic

 

Jakis haczyk pewnie w tym jest, jak to w zyciu bywa nic za darmo :)

 

 

dzisiaj u mnie tez telefon w tej sprawie 100 razy pytalem gdzie jest haczyk konsultantka twierdzi ze za darmo zamowilem zobaczymy co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w CP to co masz jak nie wypowiesz umowy?Widzę że masz blade pojęcie o tym operatorze sprawdż lepiej tam ceny niepromocyjne bo się bardzo zdziwisz jak kiedyś dostaniesz rachunek np za Premium z dodatkami prawie 200 zł.Zachwycasz się vod z tr. na którym nadaje prawie 30 kanałów i to jeszcze extra płatnie za film nawet 11 zł.Zastanawia mnie czy użytkowałeś jakieś dekodery CP jak i atrakcje dzięki nim o których nie będę wspominał.A na temat różnicy niby kilku kanałów to trzymaj

1. CANAL+ HD

2. CANAL+ SPORT HD

3. CANAL+ FILM HD

4. CANAL+ FILM2 HD

5. CANAL+ FAMILY HD

6. CANAL+ FAMILY2 HD

7. NSPORT+ HD

8. ALEKINO+ HD

9. DOMO+ HD

10. KUCHNIA+ HD

11. PLANETE+ HD

12. MINIMINI+ HD

13. TELETOON+ HD

14. BBC KNOWLEDGE HD

15. TVN24 HD

16. TVN TURBO HD

17. TVN STYLE HD

18. MGM HD

19. DISCOVERY TURBO XTRA HD

20. ADVENTURE HD

21. VIACOM BLINK

22. BABY TV

23. DISCOVERY HISTORIA

24. PULS2

25. SPORTKLUB

26. TRACE URBAN

27. MOTOWIZJA

28. ZEST.TV

29. TVP ABC

 

CP:

1. POLSAT SPORT HD

2. POLSAT SPORT EXTRA HD

3. POLSAT FOOD

4. POLSAT VIASAT HISTORY

5. POLSAT VIASAT NATURE

6. POLSAT VIASAT EXPLORE

7. LOVE

8. ATM

9 FIGHTKLUB

10. FILMBOX ARTHOUSE mam nadzieję że spróbujesz tego miodu i po jakimś czasie podzielisz się nam swoim szczęściem.

 

Mieszasz trochę, nie wciągaj w to kanałów niekodowanych , bo przecież TVP ABC, PULS2 czy ATM są bezpłatne w DVB-T, po za tym co z tego że nie ma TVN Style HD, jak w Polsacie jest ten kanał w wersji SD i nikt jakoś nie płaczę że babskie programy muszą mieć jakość HD :) Adventure HD wiesz ilu ma abonentów :) Miałem kiedyś ofertę Polsatu, tylko była słaba promocja to zrezygnowałem, dekoder działał idealnie, a po za tym ja mam swojego ferdka z CI i slotem wiec nie potrzebuje sprzętu operatora, wystarczy mi CAM od Polsatu. 80% kanałów jest wspólnych i tyle, śmieci nie ma co liczyć.

Mi chodzi tylko o to , że jeżeli konkurencja daje mi full pakiet za 44 zł (6 miesięcy gratis czyli średnio 33 zł) to przedłużając umowę z NC+ chcę podobne warunki (może być bez Canal+, bo tego Polsat nie ma), a NC+ nie ma takiej pormocji żeby dać pakiet z HBO, HBO Go, Cinemax, Filmbox, vod w tej samej cenie, wiec każdy kto ma taką możliwość przeliczy to dokładnie i przejdzie do Polsatu. NC+ powinna na szybko wprowadzić coś w stylu SmartDom np. z Orange czy Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP ABC czy Puls 2 jest niekodowany?Bardzo ciekawe a na jakiej satelicie?Jak co to ogólnodostępne za pośrednictwem DVB do którego nie każdy ma dostęp z takich lub innych przyczyn.Myślę że mało śledzisz FP CP ile jest pytań o te kanały jak i o wersje HD kanałów paczki TVN.Kanały własne z paczki Multi są o niebo lepsze od kanałów własnych konkurencji i do tego w lepszej jakości a jakość kosztuje.Myślę że część osób wybierze DVB niż CP kto miał do czynienia z tym operatorem.Miałem tego usługi tego operatora 12 lat teraz obecnie też mam uruchomiony pakiet Premium i tam nie ma kompletnie nic czego bym nie miał w NC+ kto ceni jakość nigdy nie wybierze tamtego operatora kto tylko niskie rachunki tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Umowa do końca listopada 2014:

dawny Uniwers+, 6 x canal+, HBO na pierwsze 3 miesiące - dawno wyłączone, Filmbox na pierwsze 9 miesięcy - dawno wyłączone, dekoder zwyłky biały zdaje się nazywa się to BOX+ (bez dysku i bez bajerów).

 

Złozyłem wypowiedzenie jeszcze w sierpniu. Brak telefonów ze strony nc+. Ja wykonałem kilka pod pretekstem pytania o fakturę itp... oferty składane przy okazji żenujące (w stylu to co mam (oczywiście bez HBO i Filboxa) za 79 zł).

 

Teraz pierwszy telefon. Bardzo rozsądna Pani, rozmowa z "przekomarzaniem" i zaakceptowana propozycja: 15 miesięcy, 53zł z groszami w łamańcu, to co mam (czyli "wszystko" z podstawowych) + HBO na cały okres umowy + Filmbox na 5 miesięcy.

 

Czyli płacę o 5 zł mnej + HBO na cały okres umowy + Filbox na 5 miesięcy. Jestem zadowolony. Spokój na 15 miesięcy.

 

To co mnie nurtuje to to... mam wrażenie, że za łatwo poszło i to na 1,5 miesiąca przed koncem. Czy mogłem ugrać coś więcej (np. dekoder z nagrywarką za 5 zł więcej ale z Filmboxem na całość umowy)? Czy nie jest tak, że teraz "przyspieszają" bo zbliża się jakaś extra promocja na święta?

Pozdro

 

A 6xC+ w tym pakiecie masz?

 

 

Tak, tak... mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie było wysłane, okres końca umowy 31 października dzisiaj telefon z Krakowa i propozycja:

 

PAKIET

COMFORT+

 

OPCJE DODATKOWE:

Najem ultraBOX+ PVR Pace

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

MULTI+

HBO GO HB ITI

CINEMAX

EXTRA+ HB ITI

FILMBOX

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

VOD+ SERIALE+

HISTORY HD

REDLIGHT HD

SUNDANCE HD

VOD+ CANAL+

MULTIROOM STANDART

 

Umowa przedłużona na 24 miesiące ze stałą ceną 104,90. :D

 

O co chodzi z tym HB ITI???

HBO go HB ITI

Extra + HB ITI

Czym to sie rozni od zwyklego HBO GO i Extra +??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...