Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tak każdemu rozdają wszystkie swoje kanały za 44zł? Bo ja widzę na stronie, że full pakiet stoi za 9 dych...

za 90 dych bez SMARTDOM :D jak masz netaalbo tel w plusie to TV dostajesz za 50%

 

No to ludzie... wiadomo, że jak bierzesz multum opcji to potem bulisz taniej za oddzielne opcje (a łącznie płacisz stówę lub więcej). Z nc+ mi o tyle dobrze, że nie muszę mieć innego dziadostwa żeby dostać dobrą (satysfakcjonującą mnie) ofertę. Wystarczy że jestem 'wiernym' abonentem (który lubi się droczyć poprzez składanie wypowiedzenia co umowę :> :lol2: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, wracam po roku.

Jak ktoś chce się pośmiać, to może poczytać o moich przebojach przy migracji rok temu- byłam jednym z nielicznych przypadków, gdzie nc+ wygrała i niezbyt udało mi się zejść z ceny.

 

Podpowiedzcie na jakim pułapie teraz negocjować? Wypowiedzenie złożone, koniec umowy z końcem listopada, aktualna paczka:

C+ platinum 109zł

HBO 0zł

Cinemax 0zł

Filmbox 0zł (totalnie zbędny)

Multiroom 0zł

Najem pace nr2 20zł

 

Całość 129zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od prawie 10 dni zero odzewu. Zaplace wiec przez kolejne miesiace po 180 zl i wezme sobie jakis najtanszy pakiet z TVN24 i TVNbis z CP (ze znizka 50% bo mam internet z Plusa), a nc+ straci raz na zawsze klienta.

 

Najlepsze jest to, że w regulaminach umowy z NC+ po zakończeniu okresu planowanego następuje opłata bez promocji czyli kosmiczna suma np. 180 zł miesięcznie, sporo osób przegapia okres końca umowy i dostają nowe faktury na kosmiczne kwoty, a w tych samych pakietach, ale kupowanych w Orange (FunPack) nie ma już takich zapisów i po zakończeniu okresu umowy nadal obowiązuje ta sama promocyjna cena.. Widać tutaj jak do tego podchodzi Orange oraz jak podchodzi sama NC+..

 

W Polsacie nie ma premium

ja tutaj widzę powroty z polsatu do nc+ powód nie tyle że jest delikatnie taniej to to że dużo z nich ma dosyć hasła " reklamy przerywane filmami" + brak wyboru napisów względem lektora a przecież są tacy co nie chcą lektora

HBO to jest w zasadzie pakiet filmów które są dostępne jako inna wersja vod chodzi o to że patrząc na niektóre pozycje nieznane widze że nie ma ich ani na dvd ani na blu ray a po przeglądnieciu amazonów z kilku krajów widze available vod/stream only

ale tam też za dużo powtórek to do zapodali nam seriale ale mnie Wataha nie interesi. Pytanie brzmi co będziesz oglądać jak za 5 mscy wyłaczą to HBO bo na C+ jest jeszcze więcej powtórek a tą paczkę utrzymuje SPORT

Datego jedni dodaja czy to cinemaxa czy to Filmbxa. Alekino Planete doskonałe kanały tematyczne .

 

Premium jest takie samo , ponad 80% kanałów jest zdublowanych z tych samych transponderów. Pewnie że NC+ ma Canal+ i swoją paczkę tematyczną, ale Polsat ma Polsaty Sport, paczkę Viasatów, wspołpraca z A&E wiec History bez dodatkowych opłat,Weeding, swój VOD, swoją IPLE, rożnica jest tylko w kilku kanałach, jeżeli ktoś chce mieć dostęp do ogólnych kanałów dla rodziny to Polsat wychodzi dużo taniej , a w smartdom miażdży ofertę NC+. NC+ musi coś podobnego do smartdom wprowadzić na teraz i to jeszcze w listopadzie, bo pójdzie z torbami. Canal+ może stracic prawa do piłki, idzie teraz rebranding i duże zmiany, a jeżeli ktoś sportu nie oglada to do filmow HBO, Cinemaxy i Filmboxy spokojnie wystarczą w pełnym pakiecie FULL Polsatu za 44 zł (6 miesięcy gratis, wiec średnia 33zł).

 

Dzwonią do mnie systematycznie konsulanci NC+ i nie ma promocji zbliżonych do tych w Polsacie (promocja smartdom), wiec im ciągle odmawiam, nie opłaca się przepłacać w dzisiejszych czasach..

A w CP to co masz jak nie wypowiesz umowy?Widzę że masz blade pojęcie o tym operatorze sprawdż lepiej tam ceny niepromocyjne bo się bardzo zdziwisz jak kiedyś dostaniesz rachunek np za Premium z dodatkami prawie 200 zł.Zachwycasz się vod z tr. na którym nadaje prawie 30 kanałów i to jeszcze extra płatnie za film nawet 11 zł.Zastanawia mnie czy użytkowałeś jakieś dekodery CP jak i atrakcje dzięki nim o których nie będę wspominał.A na temat różnicy niby kilku kanałów to trzymaj 1. CANAL+ HD

2. CANAL+ SPORT HD

3. CANAL+ FILM HD

4. CANAL+ FILM2 HD

5. CANAL+ FAMILY HD

6. CANAL+ FAMILY2 HD

7. NSPORT+ HD

8. ALEKINO+ HD

9. DOMO+ HD

10. KUCHNIA+ HD

11. PLANETE+ HD

12. MINIMINI+ HD

13. TELETOON+ HD

14. BBC KNOWLEDGE HD

15. TVN24 HD

16. TVN TURBO HD

17. TVN STYLE HD

18. MGM HD

19. DISCOVERY TURBO XTRA HD

20. ADVENTURE HD

21. VIACOM BLINK

22. BABY TV

23. DISCOVERY HISTORIA

24. PULS2

25. SPORTKLUB

26. TRACE URBAN

27. MOTOWIZJA

28. ZEST.TV

29. TVP ABC

 

CP:

1. POLSAT SPORT HD

2. POLSAT SPORT EXTRA HD

3. POLSAT FOOD

4. POLSAT VIASAT HISTORY

5. POLSAT VIASAT NATURE

6. POLSAT VIASAT EXPLORE

7. LOVE

8. ATM

 

9 FIGHTKLUB

10. FILMBOX ARTHOUSE mam nadzieję że spróbujesz tego miodu i po jakimś czasie podzielisz się nam swoim szczęściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurrubi

Ja też zostałem oszukany przez nowe nc+ , nie byłem jeszcze wówczas na tym forum i dużo mi uświadomiło to forum.

Teraz akurat termin 30 dniowy odpowiedzi nc+ , jaka ma być umowa, uświadomiłem sobie, że wypada 25 pażdziernika- sobota. Poinformowali mnie pisemnie o 30 dniach , nadal im nie szkoda papieru i opłat pocztowych,

- Widać cena powinna być jeszcze niższa

W rozmowie telefonicznej usłyszałem że opłata stała, więc wielkość negocjacji na koniec nie ma znaczenia

Moje saldo w ICA 53,27 , tyle płacę i mam nadzieję że nadal.

To ja ten z dwoma umowami 53,27 i 58,60zł :read: i jednym numerem abonenta, zapłaciłem dużo wcześniej.

I czekam. :> ... Może nawet .... zajrzę do Rzecznika Praw Konsumenta o Opinię,

Zeszłem minimum 20,40 zł z 79 zł ...... i każdemu życzę zejść ..... za to samo minimum 20 zł mniej.

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od prawie 10 dni zero odzewu. Zaplace wiec przez kolejne miesiace po 180 zl i wezme sobie jakis najtanszy pakiet z TVN24 i TVNbis z CP (ze znizka 50% bo mam internet z Plusa), a nc+ straci raz na zawsze klienta.

 

Najlepsze jest to, że w regulaminach umowy z NC+ po zakończeniu okresu planowanego następuje opłata bez promocji czyli kosmiczna suma np. 180 zł miesięcznie, sporo osób przegapia okres końca umowy i dostają nowe faktury na kosmiczne kwoty, a w tych samych pakietach, ale kupowanych w Orange (FunPack) nie ma już takich zapisów i po zakończeniu okresu umowy nadal obowiązuje ta sama promocyjna cena.. Widać tutaj jak do tego podchodzi Orange oraz jak podchodzi sama NC+..

 

W Polsacie nie ma premium

ja tutaj widzę powroty z polsatu do nc+ powód nie tyle że jest delikatnie taniej to to że dużo z nich ma dosyć hasła " reklamy przerywane filmami" + brak wyboru napisów względem lektora a przecież są tacy co nie chcą lektora

HBO to jest w zasadzie pakiet filmów które są dostępne jako inna wersja vod chodzi o to że patrząc na niektóre pozycje nieznane widze że nie ma ich ani na dvd ani na blu ray a po przeglądnieciu amazonów z kilku krajów widze available vod/stream only

ale tam też za dużo powtórek to do zapodali nam seriale ale mnie Wataha nie interesi. Pytanie brzmi co będziesz oglądać jak za 5 mscy wyłaczą to HBO bo na C+ jest jeszcze więcej powtórek a tą paczkę utrzymuje SPORT

Datego jedni dodaja czy to cinemaxa czy to Filmbxa. Alekino Planete doskonałe kanały tematyczne .

 

Premium jest takie samo , ponad 80% kanałów jest zdublowanych z tych samych transponderów. Pewnie że NC+ ma Canal+ i swoją paczkę tematyczną, ale Polsat ma Polsaty Sport, paczkę Viasatów, wspołpraca z A&E wiec History bez dodatkowych opłat,Weeding, swój VOD, swoją IPLE, rożnica jest tylko w kilku kanałach, jeżeli ktoś chce mieć dostęp do ogólnych kanałów dla rodziny to Polsat wychodzi dużo taniej , a w smartdom miażdży ofertę NC+. NC+ musi coś podobnego do smartdom wprowadzić na teraz i to jeszcze w listopadzie, bo pójdzie z torbami. Canal+ może stracic prawa do piłki, idzie teraz rebranding i duże zmiany, a jeżeli ktoś sportu nie oglada to do filmow HBO, Cinemaxy i Filmboxy spokojnie wystarczą w pełnym pakiecie FULL Polsatu za 44 zł (6 miesięcy gratis, wiec średnia 33zł).

 

Dzwonią do mnie systematycznie konsulanci NC+ i nie ma promocji zbliżonych do tych w Polsacie (promocja smartdom), wiec im ciągle odmawiam, nie opłaca się przepłacać w dzisiejszych czasach..

A w CP to co masz jak nie wypowiesz umowy?Widzę że masz blade pojęcie o tym operatorze sprawdż lepiej tam ceny niepromocyjne bo się bardzo zdziwisz jak kiedyś dostaniesz rachunek np za Premium z dodatkami prawie 200 zł.Zachwycasz się vod z tr. na którym nadaje prawie 30 kanałów i to jeszcze extra płatnie za film nawet 11 zł.Zastanawia mnie czy użytkowałeś jakieś dekodery CP jak i atrakcje dzięki nim o których nie będę wspominał.A na temat różnicy niby kilku kanałów to trzymaj 1. CANAL+ HD

2. CANAL+ SPORT HD

3. CANAL+ FILM HD

4. CANAL+ FILM2 HD

5. CANAL+ FAMILY HD

6. CANAL+ FAMILY2 HD

7. NSPORT+ HD

8. ALEKINO+ HD

9. DOMO+ HD

10. KUCHNIA+ HD

11. PLANETE+ HD

12. MINIMINI+ HD

13. TELETOON+ HD

14. BBC KNOWLEDGE HD

15. TVN24 HD

16. TVN TURBO HD

17. TVN STYLE HD

18. MGM HD

19. DISCOVERY TURBO XTRA HD

20. ADVENTURE HD

21. VIACOM BLINK

22. BABY TV

23. DISCOVERY HISTORIA

24. PULS2

25. SPORTKLUB

26. TRACE URBAN

27. MOTOWIZJA

28. ZEST.TV

29. TVP ABC

 

CP:

1. POLSAT SPORT HD

2. POLSAT SPORT EXTRA HD

3. POLSAT FOOD

4. POLSAT VIASAT HISTORY

5. POLSAT VIASAT NATURE

6. POLSAT VIASAT EXPLORE

7. LOVE

8. ATM

 

9 FIGHTKLUB

10. FILMBOX ARTHOUSE mam nadzieję że spróbujesz tego miodu i po jakimś czasie podzielisz się nam swoim szczęściem.

Tesc ma familijny HD juz pewnie z 5-6 lat i jak umowa sie skonczy placi zamiast 39.90, 41,90 wiec nie widze jakiejs astronomicznej kwoty, chyba ze na wyzszych pakietach jest znaczaca roznica, wtedy zwracam honor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy ktoś przedłużał ostatnio umowę na własnym sprzęcie i kartach cameleon z MR? i ma pewność że może korzystać na te czas bez żadnego parowania itd?

Mnóstwo osób przedłuża, pewności nigdy nie ma, ale sporo osób przedłuża tu umowy mając multiroom i jeden dekoder, więc jak nie będą mieli z czym sparować karty to nie sparują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...