Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Konczy mi sie umowa z koncem listopada 2014. Obecnie mam pakiet Canal+ Platinum za 99 zł oraz dekoder PVR pace za 0 zł.

Dostaje połączenia z nc+ z propozycjami przedluzenia umowy. Dzisiaj dzwonila podobno pani z biura utrzymania klienta (nr zaczynajacy sie na 15814...) mimo, że nie wysyłałem wypowiedzenia.

Dostałem propozycje Sport&Film+, Extra+ na cały okres umowy, VOD+, dekoder pace PVR za 0 zł. Cena pakietu 99 zł za cały okres 15 miesiecy. Jaka wg was to oferta bo wg mnie słaba i nie podjalem decyzji ?

Czy jest szansa wywalczyc pakiet Superpremium+ z opcja extra+ i pace pvr (0zł) na cały okres umowy za 99 zł ?

 

Drugie pytanie czy jak wysle wypowiedzenie to mogę liczyć na lepsze oferty ? Czy muszę oddawac sprzet (wolalbym nie ponieważ mam stara karte cyfry+ i korzystam ze splitera) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, ja dziś przedłużyłem umowę z nc+

 

Do tej pory:

Wszystkie kanały tematyczne

6x Canal+

3x HBO

Multiroom Standard

PACE PVR 500 GB

Całość za 64 zł. Od dziś umowa na 15 mies ze średnią 64,90 zł:

 

Wszystkie kanały tematyczne

6x Canal+

3 x HBO

Multiroom Standard

Pace PVR 500 GB

Canal+VOD

Pakiet Filmbox na 4 mies za darmo

Pakiet Cinemax na 6 mies za darmo

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się pochwalę (choć jak to dobrze mówicie, może jeszcze na to za wcześnie choć przynajmniej tyle, że dodane kanały już działają kilka minut po rozmowie i została zaktualizowana (poprawnie) lista opcji/pakietów w Internetowym Centrum Abonenta)

 

Wcześniej Universe+ 49zł + History HD = 51zł/msc. Dekoder MediaBox+

 

Dzisiaj zadzwoniłem na Krakowski DUK dowiedzieć się czy moje wypowiedzenie zostało zarejestrowane. Dowiedziałem się, że tak więc przy okazji nabąknąłem, że wcześniej ktoś do mnie od nich wydzwaniał z zastrzeżonego to sam zaczął pytać czy mam parę chwil i możemy 'ponegocjować'. Od razu wydał mi się konsultant bardzo doinformowany i rzetelny, no ale ok, więc przeszliśmy do dyskusji, w której wymienialiśmy się rzeczami które ja chcę i które on może dać i w jakiej cenie. Parę razy się zaśmiał, bo widział że wiem dobrze co i jak mogą oferować. Z jedną tylko rzeczą miałem wątpliwości przed telefonem gdyż obawiałem się po waszych postach że za dzierżawę MediaBoxa zawsze musi być jakaś opłata typu 5 czy 10 zł. Na szczęście konsultant sprawdził parę chwil w bazie i udało się osiągnąć dzierżawę miesięczną bezpłatnie. Już widzę, że się rozpisuję więc w skrócie:

 

Comfort+

Multi+

Extra+

6xC+ na cały okres umowy

HBO na 5 miesięcy za 0zł

History HD za 0zł

MediaBox+ za 0zł dzierżawa

 

Łącznie 53,26 w standardowym łamańcu 5x0, 10x79,90zł. Zatem nic specjalnego choć tyle się cieszę, że MediaBox+ udało się załatwić bezpłatnie.

Nic specjalnego?Widzę że niedługo oczekiwania za takie pakiety będą na poziomie 40 zł.Jak dla mnie oferta bardzo dobra można spróbować walczyć o HBO na całą umowę ale nie wiem czy nie jest już to lekkim przegięciem.

 

Może faktycznie źle dobrałem słowa. Jestem zadowolony, po prostu to nie jest szczególnie nowa/oryginalna oferta. Do tego jeszcze dochodzi fakt, że za 15 miesięcy będzie ciężej walczyć o dobre warunki z pułapu 79.90 (czyli kwoty która będzie widniała na ostatniej fakturze). No ale na tą chwilę jest spoko, nawet nie próbowałem walczyć o te HBO na cały okres bo niespecjalnie mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale 5-6 miesięcy gratis w okresach zimowych najlepszych promocji czyli od października do stycznia to obecnie standard prawie u wszystkich operatorów paytv, więc cena jaką wywalczyłeś to 79 zł i tyle.

Zadzwonili do mnie ostatnio to krótka piłka - Polsat full pakiet daje mi za 44 zł (jak policzę 6 miesięcy gratis to wyjdzie Polsat za 33 zł miesiecznie bez łaski konsultantów za FULL PAKIET z dodatkami jak hbo go,ipla, przecież to miażdży ofertę NC+), wiec jak nie macie podobnej oferty to przechodzę do konkurencji, cisza w sluchawce i odpowiedź że niestety w tej cenie nie mają, no to ja odpowiadam, że jak będą mieli to mogą zadzwonić, a jak nie to nie mają po co dzwonić, nie będę płacił za to siano wiecej jak 50 zł, tyle reklam jest, że tylko praktycznie HBO jest jeszcze znośne do oglądania mimo masakrycznej ilości powtórek, a reszta to praktycznie kubeł.. Prezes NC+ mówił ze ma ponad 500 ofert, a nagle nie ma ani jednej dla mnie pasującej, GDZIE TE OFERTY ? GDZIE ODPOWIEDZ NA SMARTDOM POLSATU ? Moze specjalnie nie dają, żeby szybciej Polsat ich kupił :idea:

 

Sprecyzuję - ja nie proszę żeby mi coś dać gratis lub za półdarmo, ja tylko wymagam jako ponad 10 letni abonent Cyfry+ aby moja oferta była zbliżona do konkurencji , jeżeli Polsat daje mi full pakiet za 44 zł + 6 miesiecy gratis (średnia 33 zł) to cieżko mi jest zaakceptować po tylu latach dużo droższą ofertę podczas, gdy większość kanałów jest taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie nie ma premium

ja tutaj widzę powroty z polsatu do nc+ powód nie tyle że jest delikatnie taniej to to że dużo z nich ma dosyć hasła " reklamy przerywane filmami" + brak wyboru napisów względem lektora a przecież są tacy co nie chcą lektora

 

HBO to jest w zasadzie pakiet filmów które są dostępne jako inna wersja vod chodzi o to że patrząc na niektóre pozycje nieznane widze że nie ma ich ani na dvd ani na blu ray a po przeglądnieciu amazonów z kilku krajów widze available vod/stream only

ale tam też za dużo powtórek to do zapodali nam seriale ale mnie Wataha nie interesi. Pytanie brzmi co będziesz oglądać jak za 5 mscy wyłaczą to HBO bo na C+ jest jeszcze więcej powtórek a tą paczkę utrzymuje SPORT

Datego jedni dodaja czy to cinemaxa czy to Filmbxa. Alekino Planete doskonałe kanały tematyczne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak przeżywacie i czy w ogóle to do mnie kierowane ale powiem tyle. Gdybym ja miał do wyboru nc+ i Polsat i pierwszy by był za drogi to bym wybrał telewizję naziemną... Co z tego że 44 zł za "full pakiet" jak tam bym nie miał nic do oglądania. Sorry, dla mnie HBO to jest syf, dlatego, jak pisałem, wszystko mi jedno gdy go wyłączą. Jeżeli w ofercie sportowej Polsatu jedynie mogę przeczytać ch[beep]e się eliminacjami mistrzostw Europy to jest dla mnie śmiech na sali. Dodać do tego brak kanałów które mnie interesują (nie licząc C+ sportowych) czyli właśnie wymienione przez @lukimanna AleKino, Planete, nSport. Co do ceny to mnie tez nic nie trzyma, interesuje mnie teraz ze płacę 53 na miesiąc i tyle. Jezeli przedluzenie i jego warunki mnie nie zainteresują to po prostu zrezygnuję i koniec. Nic mnie tu nie zmusza. A za 15 miesięcy będą oferować nadal w Polsacie full pakiet za 30 zł czy inne przysłowiowe grosze to się zmieni wtedy (choć nic nie będę oglądał z tego). I w czym tu problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już mi się tak nie podoba... raz, że pozycja negocjacyjna potem z wyższego pułapu, dwa, że wolę płacić stałą kwotę, ile na umowie (a nie, ze mogę płacić średnią) - to co na umowie jest święte... nie widzę powodu by nadpłacać przy gratisach - nauczono mnie, że nic nie jest za darmo... (tylko wkalkulowane, przeliczone i służy jakiemuś celowi jw)

 

Chcieli,ale o 1 zł drożej miesięcznie.Najlepsze są chyba najkrótsze umowy.

wolę dłuższe :) gdyż:

- mniej dzwonienia (więcej spokoju),

- raz ustalona niska cena trwa sobie,

- dopuszczalne są zmiany w umowach (zwłaszcza na plus z kasą dla NC+, a jak dobrze się wynegocjuje to nie ma potrzeby zmieniać na mniej),

- mogę ustawić dłuższe zlecenie stałe i pozwala to lepiej planować budżet...

 

dziwi mnie, że dłuższa droższa... raczej tańsza powinna być, bo na dłużej mają zagwarantowanego klienta i przez to koszty przedłużenia umowy nizsze - nie musza zatrudniać konsultantów, by tak często ich wykorzystywać... ale ja to się może na ekonomii nie znam... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie, że dłuższa droższa... raczej tańsza powinna być, bo na dłużej mają zagwarantowanego klienta i przez to koszty przedłużenia umowy nizsze - nie musza zatrudniać konsultantów, by tak często ich wykorzystywać... ale ja to się może na ekonomii nie znam... ;)

 

Już gdzieś o tym pisałem. Dłuższa jest droższa, bo pewnie planują podwyżkę i tyle. Ci co teraz wzięli krótsze dopłacą różnicę przy przedłużaniu w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Konczy mi sie umowa z koncem listopada 2014. Obecnie mam pakiet Canal+ Platinum za 99 zł oraz dekoder PVR pace za 0 zł.

Dostaje połączenia z nc+ z propozycjami przedluzenia umowy. Dzisiaj dzwonila podobno pani z biura utrzymania klienta (nr zaczynajacy sie na 15814...) mimo, że nie wysyłałem wypowiedzenia.

Dostałem propozycje Sport&Film+, Extra+ na cały okres umowy, VOD+, dekoder pace PVR za 0 zł. Cena pakietu 99 zł za cały okres 15 miesiecy. Jaka wg was to oferta bo wg mnie słaba i nie podjalem decyzji ?

Czy jest szansa wywalczyc pakiet Superpremium+ z opcja extra+ i pace pvr (0zł) na cały okres umowy za 99 zł ?

 

Drugie pytanie czy jak wysle wypowiedzenie to mogę liczyć na lepsze oferty ? Czy muszę oddawac sprzet (wolalbym nie ponieważ mam stara karte cyfry+ i korzystam ze splitera) ?

 

Nic nie oddawaj,zostań przy tych kartach(chociaż dążą do tego żebyś ze splittera nie mógł korzystać).

Natychmiast wysyłaj wypowiedzenie,już dzisiaj zasuwaj na pocztę,bo czas się kończy !!!!!!!!!!!!!!

 

pakiet

Comfort+

opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+

MULTIROOM STANDARD

Multi+

EXTRA+ HB ITI

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

HBO

wszystko za 58,59 na 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeden telefon dziś drugi z taką samą oferta

Comfort+

Multi+

Extra+

Sport&Film+

HBO

MR standard

 

60,20zł średnio, pan mówił że to jest 4x0zł i 11x 79,90zł co daje średnio 58,59zł to skąd te 60,20zł???

Oczywiście nie przyjąłem

Zdzwoń pod numer 12 291 55 55,i ustal swoje warunki,jakich oczekujesz.Mam nadzieję,że wypowiedzenie wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajde jakiś wzór wypowiedzenia ?

 

poszukaj w necie lub na jakimś z wątków innych (powinien być), ale najważniejsze by było coś takiego (jeśli ostatnia umowa to przedlużenie było):

Niniejszym oświadczam, iż wypowiadam umowę o abonament zawartą w dniu .............r. (nr abonenta ...................) i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem terminu ustalonego w ostatnim aneksie Okresu Minimalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym problem, że teraz wymyślili łamańce żeby kolejne umowy negocjować z wyższych pułapów. Wtedy powiedzą, że nie ma już łamańców i muszą równo podzielić na miesiące, więc z takiego 79zł dadzą powiedzmy 70zł i będą się dziwić dlaczego nie jak przecież obniżyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...