Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem.

 

Obecnie mam Universe, 6xC+, multiroom

za 59zł umowa do 31 .10

 

Wypowiedzenie wysłałem , ale gość mówi że za późno - bo nie 30 dni przed końcem umowy i wchodzę na 3 m-ce wypowiedzenia(tak jest podobno w regulaminie) i przez 3 m-ce bedę płacił normalną stawkę 3 razy większą.

 

Do końca umowy jeszcze 1,5 tyg a od nich żadnego telefonu. I nie wiem czy czekać czy zadzwonić do niech bo nie uśmiecha mi się przez 3 miesiące płacić 3 razy więcej a jestem zainteresowany przedłużeniem umowy tylko na promocyjnych warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Promocyjne' warunki to niezbyt jasne stwierdzenie. Jest wiele promocyjnych warunków. Zależnie od zarejestrowanego (ważnego) wypowiedzenia czy jego braku, oferty promocyjne są zgoła inne i oferowane przez różne działy (po wypowiedzeniu przez DUK, bez wypowiedzenia nie wiem ale oni mają gorsze oferty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś dostałem ofertę przedłużeniową bardzo niesatysfakcjonującą a mianowicie mowa była o ofercie Full... za 139 zł na 24 miesiące + 5zł za mediaboxa. Chyba bez wypowiedzenia się nie obędzie... szczególnie że to takie full bez sundance czy history hd... Obecnie płacę 124 zł za Universe + Platinium OP + filmboxy HBO i Cinemaxy... W sumie byłbym w stanie to przyjąć jęsli oferta nie byłaby wyższa cenowo od obecnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Promocyjne' warunki to niezbyt jasne stwierdzenie. Jest wiele promocyjnych warunków. Zależnie od zarejestrowanego (ważnego) wypowiedzenia czy jego braku, oferty promocyjne są zgoła inne i oferowane przez różne działy (po wypowiedzeniu przez DUK, bez wypowiedzenia nie wiem ale oni mają gorsze oferty)

 

Wypowiedzenie zarejestrowane tylko że nie 30 dni przed końcem umowy i wg.regulaminu umowa jeszcze trwa 3 mce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wiem i czytałem posty ... :)

Ale chciałem przedstawic jednak swoją sytuację i może ktoś mi coś podpowie.

 

Płacę 59,90 za

Univese +

6x Canal +

Turbobox +

nie mam i nie chcę Multiroomu i innych wodotrysków umowa do 31.12.2014r.

 

Co mogę dostać w podobnej cenie ... albo inaczej ile musze za płacić za to co mam ? czyli wszystkie kanały + 6C+

Troche się to wszytko pozmieniało i powoli dopiero poznaje o czym tutaj sie mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Promocyjne' warunki to niezbyt jasne stwierdzenie. Jest wiele promocyjnych warunków. Zależnie od zarejestrowanego (ważnego) wypowiedzenia czy jego braku, oferty promocyjne są zgoła inne i oferowane przez różne działy (po wypowiedzeniu przez DUK, bez wypowiedzenia nie wiem ale oni mają gorsze oferty)

 

Wypowiedzenie zarejestrowane tylko że nie 30 dni przed końcem umowy i wg.regulaminu umowa jeszcze trwa 3 mce

 

Obawiam się zatem, że możesz tylko skorzystać z ofert dla przedłużających bez wypowiedzenia, niestety nie orientuję się jakie oni oferują warunki ale zdaje się że widziałem kilka postów w tym temacie od ludzi przedłużających bez wypowiedzenia i nie były strasznie złe. Popatrz sobie na ostatnie -naście podstron tego tematu, może ułatw sobie poprzez Ctrl+F i na każdej podstronie wpisuj "wypowiedzenia" lub "bez wypowiedzenia" to znajdziesz któreś z tych postów.

 

Witam.

Wiem i czytałem posty ... :)

Ale chciałem przedstawic jednak swoją sytuację i może ktoś mi coś podpowie.

 

Płacę 59,90 za

Univese +

6x Canal +

Turbobox +

nie mam i nie chcę Multiroomu i innych wodotrysków umowa do 31.12.2014r.

 

Co mogę dostać w podobnej cenie ... albo inaczej ile musze za płacić za to co mam ? czyli wszystkie kanały + 6C+

Troche się to wszytko pozmieniało i powoli dopiero poznaje o czym tutaj sie mówi.

 

W skrócie, pozmieniało się to, że Universe+ (jego kanały) to teraz znajduje się w trójcy Comfort+, Multi+ i Extra+ (i o tym trzeba pamiętać podczas negocjacji, żeby nie wcisnęli samego Comfortu z Multi bo o takich przypadkach czytałem).

6xC+ to 'Premium Sport & Film'.

W podobnej cenie możesz dostać, ale z haczykiem takim, że cena miesięczna będzie łamana (pierwsze ileś miesięcy za darmo, później 79.90zł). Najlepsza z tych ofert to obecnie 5x0zł + 10x 79.90zł

co daje średnią ~53zł. Haczyk leży w tym, że pod koniec tej umowy będziesz negocjował z pułapu rachunku 79.90zł co daje mniejsze pole do manewru niż np. obecnie.

Teoretycznie są też oferty ze stałą ceną ale jakoś się nimi nikt nie chwali, więc powątpiewam czy takie oferują (w rozsądnej cenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem sprawę i po lekturze forum zdecydowałem co bym chciał.

Do tej pory: Comfort+ Multi + 39zł.

 

Celuję w:

Comfort+

Multi+

6xC+

 

Wypowiedzenie wysłane. Na forum znalazłem, żę ktoś dostał to za 39,90zł/mc.

Celuję w takie coś. Czy to realne nie mając do tej pory C+ w pakiecie?

Jakie ewentualnie kwoty rozsądne za Comfort+, Multi+ 3xC+ (sportowe)?

 

 

@_kRiS_

 

Będę śledzil Towje poczynania, ponieważ sam mam Comfort+/Multi+/HBO (+4,90 za Filmbox) na cały okres umowy w cenie 39 PLN (+4,90) - chciałbym otrzymać Comfort+/Multi+/ C+x6 (bez EXTRA+) w cenie podobnej - nie wiem czy będzie to osiągalne ale może się uda. Umowa do końca grudnia (na dniach wysyłam wypowiedzenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon z propozycją. Tym razem pan po tym jak stwierdziłem, że wysłałem do nich wypowiedzenie nie rozłączył się. Powiedział jedynie, że nie zarejestrowali jeszcze mojego wypowiedzenia i złożył następującą propozycję:

 

Sport&Film (stwierdził, że to odpowiednik Universe + i 6xC+ :D ) na 24 mies. za.... 6x 10 zł i 18 x 89,90zł co wg niego daje średnio 62 zł/mies. :lol2: Konsultantowi gratuluję zdolności posługiwania się kalkulatorem...

 

Grzecznie podziękowałem za rozmowę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj również dostałem telefon od konsultanta. 129 z tym co mam teraz + dodatkowo Filmbox i Cinemax. Poprosiłem o ofertę bez HBO, dostałem propozycję 109 zł. Chciałem jeszcze zniżyć, ale konsultant powiedział, że nie może już zrabatować MR. OK, poprosiłem o czas do namysłu i ma jutro zadzwonić, ale raczej tego nie wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się pochwalę (choć jak to dobrze mówicie, może jeszcze na to za wcześnie choć przynajmniej tyle, że dodane kanały już działają kilka minut po rozmowie i została zaktualizowana (poprawnie) lista opcji/pakietów w Internetowym Centrum Abonenta)

 

Wcześniej Universe+ 49zł + History HD = 51zł/msc. Dekoder MediaBox+

 

Dzisiaj zadzwoniłem na Krakowski DUK dowiedzieć się czy moje wypowiedzenie zostało zarejestrowane. Dowiedziałem się, że tak więc przy okazji nabąknąłem, że wcześniej ktoś do mnie od nich wydzwaniał z zastrzeżonego to sam zaczął pytać czy mam parę chwil i możemy 'ponegocjować'. Od razu wydał mi się konsultant bardzo doinformowany i rzetelny, no ale ok, więc przeszliśmy do dyskusji, w której wymienialiśmy się rzeczami które ja chcę i które on może dać i w jakiej cenie. Parę razy się zaśmiał, bo widział że wiem dobrze co i jak mogą oferować. Z jedną tylko rzeczą miałem wątpliwości przed telefonem gdyż obawiałem się po waszych postach że za dzierżawę MediaBoxa zawsze musi być jakaś opłata typu 5 czy 10 zł. Na szczęście konsultant sprawdził parę chwil w bazie i udało się osiągnąć dzierżawę miesięczną bezpłatnie. Już widzę, że się rozpisuję więc w skrócie:

 

Comfort+

Multi+

Extra+

6xC+ na cały okres umowy

HBO na 5 miesięcy za 0zł

History HD za 0zł

MediaBox+ za 0zł dzierżawa

 

Łącznie 53,26 w standardowym łamańcu 5x0, 10x79,90zł. Zatem nic specjalnego choć tyle się cieszę, że MediaBox+ udało się załatwić bezpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się pochwalę (choć jak to dobrze mówicie, może jeszcze na to za wcześnie choć przynajmniej tyle, że dodane kanały już działają kilka minut po rozmowie i została zaktualizowana (poprawnie) lista opcji/pakietów w Internetowym Centrum Abonenta)

 

Wcześniej Universe+ 49zł + History HD = 51zł/msc. Dekoder MediaBox+

 

Dzisiaj zadzwoniłem na Krakowski DUK dowiedzieć się czy moje wypowiedzenie zostało zarejestrowane. Dowiedziałem się, że tak więc przy okazji nabąknąłem, że wcześniej ktoś do mnie od nich wydzwaniał z zastrzeżonego to sam zaczął pytać czy mam parę chwil i możemy 'ponegocjować'. Od razu wydał mi się konsultant bardzo doinformowany i rzetelny, no ale ok, więc przeszliśmy do dyskusji, w której wymienialiśmy się rzeczami które ja chcę i które on może dać i w jakiej cenie. Parę razy się zaśmiał, bo widział że wiem dobrze co i jak mogą oferować. Z jedną tylko rzeczą miałem wątpliwości przed telefonem gdyż obawiałem się po waszych postach że za dzierżawę MediaBoxa zawsze musi być jakaś opłata typu 5 czy 10 zł. Na szczęście konsultant sprawdził parę chwil w bazie i udało się osiągnąć dzierżawę miesięczną bezpłatnie. Już widzę, że się rozpisuję więc w skrócie:

 

Comfort+

Multi+

Extra+

6xC+ na cały okres umowy

HBO na 5 miesięcy za 0zł

History HD za 0zł

MediaBox+ za 0zł dzierżawa

 

Łącznie 53,26 w standardowym łamańcu 5x0, 10x79,90zł. Zatem nic specjalnego choć tyle się cieszę, że MediaBox+ udało się załatwić bezpłatnie.

Nic specjalnego?Widzę że niedługo oczekiwania za takie pakiety będą na poziomie 40 zł.Jak dla mnie oferta bardzo dobra można spróbować walczyć o HBO na całą umowę ale nie wiem czy nie jest już to lekkim przegięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...