Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie cierpliwość kończy do ich telefonów. Co telefon z wawy to gorsza oferta ostatnio miałem comfort+ extra 6c+i hbo wraz hbo go za 79,90 dzisiaj kolejne telefony i przed chwila kolejny tym razem bez hbo łamaniec 0*5 i 10* 79,90 i zero gadki ze zależy mi na hbo. Rozmowa trwała góra 2 minuty. Nie wiem jak wy ale mi sie cierpliwość skończyła do ich telefonów. Zakończę ta znajomość bo mam dość. Umowa wypowiedziana do końca października. Zwrócę deka i sie pożegnam po kilku letniej znajomosci. Dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona dziś wieczorem

Comfort+

Multi+

Ekstra+

6xC+

3xHBO

2xCinemax

Filmbox

Pace PVR+MR Standard (Cameleony)

wszystko na 24m 6x0+18x79.9 (moglem wybrac 5x0+10x79.9 ale chce mieć splitter na dłużej...)

dotychczas to samo bez HBO i Cinemax za 64

zmęczyłem trochę tych biednych konsultantów ale jestem zadowolony, wypowiedzenie umowy do 31.10 oczywiście złożone

powodzenia dla wszystkich w negocjacjach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do końca miesiąca.

Obecie:

Confort

Multi

6xc+

Wypowiedzenie wysłane ponad miesiąc tremu. Do tej pory 3 tel. nic ciekawego

Confort

Multi

6xC+

za srednią 53zł

Oferta odrzucona ponieważ chciałem ekstra+ w tej cenie a Pani powiedziała ze jest to niemożliwe.

Dzis telefon z numeru prywatnego ale z ponieważ bardzo słabo się słyszeliśmy Pan miał zadzwonić za 3min. Do tej pory nie zadzwonił Teraz pytanie bo sledze ten wątek już dość długo czy dzwonią do Was z numerów zastrzeżonych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc i ja się pochwalę! Do tej pory miałem All in. Ale i tak nie korzystałem z tych wszystkich VOD. Umowa kończy mi się ostatniego października. Od lipca wydzwaniali do mnie w sprawie przedłużenia (11 razy!!!). I jedyna oferta jaką dla mnie mieli to All. Ja im na to, że nie chcę bo i tak nie korzystam. I każdy konsultatnt obiecywał, że zanotuje i przedstawia nową oferte. Ale i tak ciągle była ta sama. W końcu wysłałem wypowiedzenie i okazało się, że można dać coś lepszego.

U mnie wypisz, wymaluj to samo. Na razie czeka na tę wersję z "(...)można dać coś lepszego(...)". Może się doczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis telefon z numeru prywatnego ale z ponieważ bardzo słabo się słyszeliśmy Pan miał zadzwonić za 3min. Do tej pory nie zadzwonił Teraz pytanie bo sledze ten wątek już dość długo czy dzwonią do Was z numerów zastrzeżonych?

 

Hah, u mnie sytuacja podobna, wypowiedzenie złożone w APSie w piątek. Dziś telefon z zastrzeżonego, nie mogłem gadać, ustaliłem żeby zadzwonił koło 17.00. Do tej pory cisza...

 

Widzę, że łamańce nadal wciskają zdrowo, masakra z tym, rok temu były oferty 49/59/64 za Universe i C+, w tym roku juz 79.90, ciekawe co bedzie za kolejny rok/15 miesiecy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbował ktoś zdobyć łamańca w konfiguracji dajmy na to: 10x79.9 i 5x0 ?

Wtedy na koniec umowy za 15 miesięcy można by startować od kwoty 0 :D

Jak zaczną do mnie znowu dzwonić (umowa do końca lutego 2015, wypowiedzenie wysłane 2 miesiące temu - pierwsze tel już były ale z zastrzeżonego i nie odbierałem) to podpytam o taki zestaw z 0 na koniec umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt o zdrowych zmysłach Ci czegoś takiego nie zaproponuje, bo to zachęta do przejścia do konkurencji :) Nowym klientom często tłumaczy się sprawę w ten sposób, że umowa powiedzmy na 6 miesięcy bezpłatnych i 18 płatnych oznacza, że możesz podpisać umowę jak masz jeszcze lojalkę z konkurencją. Często z tego korzystają operatorzy telefonii komórkowej zapraszając: masz 3 miesiące do końca umowy, przejdź do nas od razu, pierwszy rachunek u nas zapłacisz dopiero jak skończy Ci się umowa z aktualnym operatorem. Narzędzie z pierwszymi bezpłatnymi miesiącami jest najlepszym narzędziem do walki z działem utrzymania. Dasz komuś taką umowę na 3 miesiące przed końcem poprzedniej, to dział utrzymania może obniżyć cenę o 90% a Ty i tak zrezygnujesz ze starej umowy, bo masz już nową, z której nie możesz się wycofać. Dawanie bezpłatnych miesięcy na koniec umowy to zaproszenie do przejścia do konkurencji przed możliwością zatrzymania klienta :)

 

Przede wszystkim nie wiemy, jak się będzie zachowywało nc+ przy przedłużaniu łamańców. Jak przedłużałem umowę to powoływali się nie na kwoty, które miałem na ostatnich fakturach, tylko na moje wpłaty na konto. Jeżeli dalej się będą tego trzymali to będzie fajnie, ale podejrzewam, że zmienią politykę. W każdym razie jeśli dalej się będą tego trzymali to zaproponowane przez Ciebie rozwiązanie będzie gorsze, bo wpłat po 0 złotych nie będą widzieć, już lepiej wpłacać średnio po 53 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie wiemy, jak się będzie zachowywało nc+ przy przedłużaniu łamańców. Jak przedłużałem umowę to powoływali się nie na kwoty, które miałem na ostatnich fakturach, tylko na moje wpłaty na konto.

 

Z tego by wychodziło, że ludziom z wysokimi pakietami wystarczyłoby zapłacić jakiś czas przed końcem nadwyżkę i w pozostałych miesiącach niższe kwoty by uzyskać lepszy pułap do rozmów przedłużeniowych. Coś mi w tym nie gra :S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam bo po przeczytaniu kilkunastu stron nic nie znalazłem.

Jakie są obecnie Wasze doświadczenia oraz tendencje na rynku ofert - po wysłaniu wypowiedzenia - dla użytkowników z FullExtra i MultiRoom Standard na 1 dodatkowy dek :)

 

Z góry dzieki za odpowiedź dla stałych bywalców forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zadzwoniła dziś niemiła pani,była jednak bardzo przekonywująca.

Zgodziłem się na:

Umowa na 15 miesięcy

6xC+

Comfort+

Extra+

Multi+

Canal+VOD

To wszystko w cenie 5 m. 0 złotych 10 m. 79.9 zł

HBO 3 m.0 zł 3 m.20 zł. później mogę zrezygnować

Filmboxy 5 m.gratis

VOD seriale 5 m.gratis

5 zeta miesięcznie za najem mediaboxa

Wyszło mi 934 złotych wszystkich opłat za 15 miesięcy co daje średnio 62 zeta na miesiąc.

Dotychczas było 64 za Uniwerse z HBO ,i 3 canal + sportowe. Umowa kończyła mi się 31 grudnia, tak że nie zdążyłem jeszcze wysłać wypowiedzenia.

Co myślicie, opłacało się?

Rozmawiałem z nią 50 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I propozycja comfort + Extra 6xC HBO 6-mcy 74,90 ( tel 224551245 ) - NIE

II propozycja proszę Panią o to co mam i chciałbym dobrać MR ( mam SILVER 6xC HBO cały okres umowy za 69 zł), propozycja umowy na 24 miesiące 12 m-cy 69,9 drugie 12 m-cy 79 ale HBO tylko 6 m-cy) Proszę o HBO na cały okres umowy i sprawa załatwiona. Niestety w odpowiedzi że nie może mi tego dać, proponuje Pani dodatkowo Filmbox. Więc z ciekawości pytam co proponuje bez MR ale z HBO i 6xC na cały okres umowy, w odpowiedzi dostałem że HBO tylko 6 m-cy. Więc grzecznie podziękowałem Pani za rozmowę. Do końca października mam czas. ( tel. 122915555) A na koniec jeszcze usłyszałem że im bliżej będzie końca mojej umowy to nie znaczy że mogę otrzymać ciekawszą ofertę.

Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I propozycja comfort + Extra 6xC HBO 6-mcy 74,90 ( tel 224551245 ) - NIE

II propozycja proszę Panią o to co mam i chciałbym dobrać MR ( mam SILVER 6xC HBO cały okres umowy za 69 zł), propozycja umowy na 24 miesiące 12 m-cy 69,9 drugie 12 m-cy 79 ale HBO tylko 6 m-cy) Proszę o HBO na cały okres umowy i sprawa załatwiona. Niestety w odpowiedzi że nie może mi tego dać, proponuje Pani dodatkowo Filmbox. Więc z ciekawości pytam co proponuje bez MR ale z HBO i 6xC na cały okres umowy, w odpowiedzi dostałem że HBO tylko 6 m-cy. Więc grzecznie podziękowałem Pani za rozmowę. Do końca października mam czas. ( tel. 122915555) A na koniec jeszcze usłyszałem że im bliżej będzie końca mojej umowy to nie znaczy że mogę otrzymać ciekawszą ofertę.

Zobaczymy

ja mam to samo i tez za 69. Umowa do 31 stycznia, wypowiedzenie wyslane dzis. Ja celuje w tej cenie dobrac multiroom jeszcze do tego. Wiecej nie bede placil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...