Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co takiego ludzie widzą w tym HBO??

Powtórka goni powtórkę..np " 1000 lat po ziemi".. leciał w Cinemax-wałkowany przez jakieś pól roku, chyba w TVN albo Polsacie a dziś o 20.00 na HBO.. śmiechu warte. W sumie racja tylko jako gratis się nadaje.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jednak w tym prawdy jest z HBO. Miałem włączone HBO promocyjnie przy migracji c cyfry do końca roku 2013. w zeszłym tygodniu aneksowałem i włączono mi HBO na cały okres umowy. Włączam HBO, a cały czas są wałkowane filmy kiedy jeszcze miałem włączone. Mam nadzieje, ze ztymi premierami z lat 90 się ogarną trochę. Żeby nie było, że piszę nie na temat wątku to aneksowałem z platinum 99,00 do comfort+, ektra, sprt&film,BHO na 15 m-cy. za 78,49 średnio. Umowa była do końca października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem umowę do końca listopada, oczywiście złożone wypowiedzenie i udało mi się wynegocjować (w sumie bez jakichś gigantycznych problemów) wariant 5x 0 + 10 x 79,90 za odpowiednik dawnego Universe + 6x C+. Po pytaniu o HBO konsultant również dorzucił ten pakiet na 5 m-cy gratis. Spytałem również o Cinemaxa (lubię ten kanał bez względu na to, co wielu o nim pisało wyżej) i skorzystałem z promocji na ten pakiet po 5 zł/mc przez cały okres umowy. Całościowo patrząc i tak wyszła średnia cena z tym dodatkowym pakietem nieco taniej niż poprzednio (jest 58,27 a płaciłem 59) no i jednak spokój mam nieco dłużej niż poprzednio (miałem umowę na 12 m-cy), bo jednak łażenie z wypowiedzeniem, telefony, dyskusje, że taniej, że znajomy tak dostał, itd. są trochę męczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co takiego ludzie widzą w tym HBO??

Powtórka goni powtórkę..np " 1000 lat po ziemi".. leciał w Cinemax-wałkowany przez jakieś pól roku, chyba w TVN albo Polsacie a dziś o 20.00 na HBO.. śmiechu warte. W sumie racja tylko jako gratis się nadaje.;)

Mam podobne wrażenie odnośnie HBO dostałem go w pakiecie Universe+ za 59 jako gratis gdybym maił dodatkowo dopłacać za niego 20pln to bym był troche zawiedziony bo własciwie przez prawie rok ogladnołem 2 filmy w (django ,elizium) oraz na bieżąco watahę

Wiadomo każdy ma swoje upodobania ale jak dla mnie to na C+ film więcej ciekawszych filmów jest.

A wracając do tematu to wypowiedzenie poszło ;) ....i pytanko przy okazji ,umowe mam do końca grudnia ,kiedy mogę sie spoidziewać tel z DUK? Dzwonią wcześniej czy dopiero w grudniu kiedy umowa będzie wygasać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Gdzie sprawdzę czy moje wypowiedzenie zostało zarejestrowane?

 

Nigdzie. Sam musisz zadzwonic i się dowiedzieć.

Będę wdzięczny za nr :smile:

 

+48 22 310 47 47

Swoją drogą mogłeś poczytać trochę. nr pada w temacie kikaset razy. Poczytaj zanim będziesz negocjował i zadasz tu pytanie, na które jest tutaj odpowiedź :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios

uwierz mi, że to nie takie proste z tym czytaniem... nie było mnie tu kilka miechów i powiem Ci, że lektura jest ciężka ;) zwłaszcza ogarnąć to po tylu zmianach, czy to nazw, czy zmianach w pakietach etc. (kolejna rewolucja). Ty bardziej ewoluujesz razem z NC+ :D A że uchodzisz tutaj za dobrego ducha, więc i tak wszyscy (?) Ci wybaczą połajankę co do czytania (skądinąd trochę słuszną) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem mianowicie byłem przekonany że moja umowa wygasa wraz z końcem października, wypowiedzenie wysłałem 25 sierpnia. Jednak dziś sprawdzając TV RACHUNEK pojawiła mi się kwota 169zł do zapłacenia, więc umowa wygasła wraz z koncem września,i przeszła na czas nie określony bez rabatów (wczesniej płaciłem 60zł za universe+ canal 6x i pace) nikt do mnie nie dzwonił.. i teraz pytanie czy przedłużając umowę w październiku będę musiał zapłacić tę kwotę? I drugie pytanko czy da się jeszcze jakoś dobrać 2 camelona? Odwiedziłem punkt w moim miescie i pan powiedział ze może to załatwić z kimś z Poznania, ściemniał czy faktycznie jakąs drogą nie oficjalną można to załatwić? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do umowy - sprawdź na początek jej zapisy. Jak nie wypowiedziana w terminie, to zmieniła się na bezterminową i 3 m-ce masz za wyższą cenę (skoro wypowiedzenie złożone).

Wg mnie powinieneś spróbować zadzwonić i coś wynegocjować. Swoją drogą to dziwne, że o Tobie zapomniano.

 

Polacy są mistrzami załatwiania ;) Tylko uważaj, bo Ci wtedy może niekoniecznie korzystna umowę wcisnąć - stąd spróbuj własnym sumptem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

dziś dostałem ofertę przedłużenia - umowa do 30.11.2014 - nie wysłałem wypowiedzenia jeszcze (jutro miałem to zrobić)

 

Comfort+

Multi+

Extra+

6xC+

HBO 6 mieś./0zł

Filmbox 6 mieś./ 0zł

bez MR+

dekoder został stary turbobox+ 500gb - czy możliwa jest zamiana na mediaboxa bez dopłat?

Zaproponowana umowa na 24 miesiące - łamaniec : pierwsze 6 m-cy : 0zł/m-c, pozostałe 18 m-cy : 79,99zł . Kwota na m-c: 59,90zł. Dotychczas płaciłem podobnie - 59zł za Universe+ 6xC+ - tuner 0zł.

 

Pytanko - czy to jest oferta warta uwagi i czy ewentualnie można wydrzeć jakieś gratisy )np. potrzebuję nowy talerz a teraz dają nowym za 1zł + ew. torba na lapka.

MR mi nie potrzebny ani dodatkowy tuner. Brać umowę na 15 czy 24 miechy? dzięki za sugestie i pomoc bo chłop ma jutro dzwonić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta się różni i to dużo, a zwłaszcza z opłatami w ostatnich miesiącach. Powinieneś walczyć o stałą i jeśli będziesz cisnął to uda Ci się wywalczyć mboxa za free.

 

rozumiem ze wymiana tunera wiąże się z oddaniem starego? trochę szkoda mi nagrań z dysku a tak bardzo nie zależy mi na wymianie , chociaż mbox kusi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth

Ofertę przyjąłem. Niby łamaniec, ale trudno. Średnio 64,90 (49/12 i 79zl/12) za Comfort, Multi, Extra, 6 C+, HBO. To na 24m. Jeszcze Filmboxy dorzucili za 0zł /9 miesięcy. I dekoder turboboxa dołożyli za 5/24 lub jednorazowo 99zł. Wybrałem opcję z opłatą 99zł. Jestem słabym negocjatorem, ale w sumie mam to, co chciałem i święty spokój przez 24m. Bo te krótkie umowy i negocjacje mnie tylko irytują. Także nie 59, a 64,90. Zyskałem dekoder, HBO i te filmboxy. Pozdrawiam stałych forumowiczów i polecam krakowskich konsultantów NC+. A co do taniej to wszystko można taniej, ale gdybym chciał taniej to wybrałbym najlepszego blokującego siatkarskiego mundialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam opowiem Wam co mnie dzis spotkalo bo jestem pod wrazeniem a wiec: zadzwonilem do NC+ aby zmodyfikowac a konkretnie usunac nr stacjonarny bo na ICA sie nie da(zrezygnowalem calkowicie),mila Pani po usunieciu tegoz nr tel przełaczyla mnie do DUK(na moja prosbe,ciekaw bylem czy wypowiedzenie doszlo i co mi na dzien dzisiejszy proponuja),bardzo uprzejmy i kumaty gosciu popatrzyl co mam i za ile, mowi tak,wypowiedzenie doszlo,oferty jako tako dla pana jeszcze nie mamy bo jest troche za wczesnie(umowa do konca stycznia'15),na dzien dzisiejszy jakbysmy chcieli to przedluzyc cena oscylowala by kolo tej kwoty(64) ale zebym mogl zaproponowac cos taniej prosze o cierpliwosc i czekac na kontakt z naszej strony! Po prostu wmurowalo mnie zeby tak sami od siebie taka gadka i to jeszcze "przy okazji",umowilem sie z gostkiem blizej konca umowy. Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do końca października, wypowiedzenie już dawno wysłane i zarejestrowane. Aktualnie mam Superpremium + MR Standard w cenie 139zł.

Chcę 6xC+, Comfort+, Extra+ i MR Standard. HBO, inne filmowe i inne dodatkowo płatne opcje do szczęścia mi nie są potrzebne

Dwa telefony jakiś czas temu nie odebrałem (DUK Kraków), dzisiaj rozmowa z konsultantem (również Kraków) i po 10 minutach cena 99.90 za 6xC+, Comfort+, Extra+ i MR Standard i HBO w umowie na 24m-ce ( w tym opłata za MediaBoxa). Odmówiłem.

Pytanie do "wyjadaczy", da się coś więcej ugrać? Mówiłem konsultantowi, że nie chcę HBO, ale twierdzi, że nie da się nie wziąć. Wiem, że zjeżdżam z wysokiej opłaty, ale jest szansa na ofertę poniżej 90zł? No i czy HBO da się jakoś wyrzucić?

 

Da się bez HBO. Musisz do końca obstawiać za swoim. Myślę, że jak cenę uzyskasz bez HBO 89, to będzie sukcesem.

 

Umowa przedłużona. 15 miesięcy, do końca stycznia 2016.

Comfort+, Extra+, Multi+, multiroom i 6C+ w łamańcu 6/69.90 + 9/79.90. Mediabox 0zł/15m-cy.

Generalnie druga rozmowa z nimi. Pani wystartowała z ceną 6/79.90 i 9/89.90, ale o dychę udało się zejść. Biorąc pod uwagę pułap z jakiego startowałem jestem zadowolony. Kolejne negocjacje w styczniu 2016.

Dziękuję Koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...