Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przeczytałem kilkanaście stron i wyłapałem kilka ofert podobnych do mojego pakietu programowego i cenowego :

 

1) Universe + (comfort+ , multi+, extra+)

6x C+

3x HBO

najem Pace 500gb

multiroom

15 m-cy opłata stała 64,90

 

2)Universe + (comfort+ , multi+, extra+)

6x C+

3x HBO

multiroom 2x Pace 500gb

15 m-cy opłata stała 59,90

 

3)Universe + (comfort+ , multi+, extra+)

6x C+

3x HBO

Pace 500gb

15 m-cy łamaniec 5x0 10x79,90 średnio 53,26

4)Universe + (comfort+ , multi+, extra+)

 

6x C+

3x HBO

multiroom

Pace 500gb + sagemcom

15 lub 24 m-ce opłata stała 59,90

 

5)Universe + (comfort+ , multi+, extra+)

6x C+

3x HBO

Pace 500gb

C+vod

15 m-cy łamaniec 4x0 11x79,90 średnio 58,59

 

Dodam że w tych pakietach czasem HBO występuje w opcji na 4,5 lub 9 m-cy

Ja natomiast posiadam pakiet z promocji grudniowej

Universe + (comfort+ , multi+, extra+)

3x C+ family&sport

3x HBO

dekoder Box+

12 m-cy opłata stała 59

Mam jeszcze czas ale w planie po wypowiedzeniu chciałbym otrzymać do tego co mam 3x C+ film oraz do multiroom'u dobrać mediaboxa jako głowny dekoder .Ceny pewnie nie utrzymam ze względu na najem Mboxa za którego liczą 5pln no ale 64 za to mogę dać. PS: ma ktoś taki zestaw ?Za ile?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra 45 kanałów z opcji Extra+ za darmo w nc+ do obejrzenia przez październik, takiego maila dostałem. Mam pakiet comfort, a od jutra:

fox life hd, mdm hd, axn spin hd, axn white, comedy central, comedy central family, cbs europa, tcm, universal, axn black, film box, scifi, romance hd, cbs drama, bbc konwolede, nat geo hd, turbo xtra hd, animal planet hd, scdiscovery, travel, discovery historia, animal planet, cnn, cbs action, nikelodion hd, nick, nickjr., cn, babytv, boomerang, cbeebibes, da vinci learning, eurosport2 hd, extreme, sportklub, motowizja, id hd, tlc hd, vh1, bbc lifestyle, mtv, mtv rocks, cbs reality, zest tv, kino polska muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra 45 kanałów z opcji Extra+ za darmo w nc+ do obejrzenia przez październik, takiego maila dostałem. Mam pakiet comfort, a od jutra:

fox life hd, mdm hd, axn spin hd, axn white, comedy central, comedy central family, cbs europa, tcm, universal, axn black, film box, scifi, romance hd, cbs drama, bbc konwolede, nat geo hd, turbo xtra hd, animal planet hd, scdiscovery, travel, discovery historia, animal planet, cnn, cbs action, nikelodion hd, nick, nickjr., cn, babytv, boomerang, cbeebibes, da vinci learning, eurosport2 hd, extreme, sportklub, motowizja, id hd, tlc hd, vh1, bbc lifestyle, mtv, mtv rocks, cbs reality, zest tv, kino polska muzyka.

Dla garstki, co ich nie mają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodziewanie dziś umowa przedłużona ze słynnym łamańcem

 

Comfort Multi 15msc poniżej 20zł średnio

 

Najpierw dzwonie gość mi proponuje 29zł za to samo powiedziałem dziękuje do widzenia i za 2min kolejny telefon do nich do DUK

Pani rzeczowa zapytała co chce powiedziałem to i to za taką cenę najpierw chciała mi dać to wszystko na 24m powiedziałem że tylko 15msc pani po 5min dała to co chciałem 4 razy się pytałem o faktyczną cenę bo nie dowierzałem :jupi:

 

Więc jak najbardziej jest to możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę - za ile można wyciągnąć pakiet:

Comfort+ Extra+ Superpremium+ wraz z

MR standard

najem dekodera

netvod+ podstawowe

HBO na cały okres

Cinemax na cały okres

umowa na 24 m-ce

 

Mnie zaproponowano przedłużenie umowy (obecnie płacę 118,99 - nie mam HBO i Cinemax) na 24 miesiące - w pierwszym roku 114,90 a w drugim 124,90 - średnio 119,00 więc teoretycznie tyle ile teraz płacę

Zmiana oferty to dorzucenie mi na cały okres umowy HBO i Cinemax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam umowe do końca października, wypowiedzenie złożone i już zarejestrowane w systemie. Do tej pory

mam Allinclusive + 4 dekodery MR. Płacę 209 zł/m-c (179 + 30) i teraz najważniejsze pytanie, czy mogę

zejść na jakiś inny tańszy pakiet jeśli już zadzwonią do mnie z krakowskiego DUK?

Jak jestem wtedy traktowany? Wszyscy piszą że po negocjacjach będą płacić +/- to samo ale co ze zejściem

na całkiem niski pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę - za ile można wyciągnąć pakiet:

Comfort+ Extra+ Superpremium+ wraz z

MR standard

najem dekodera

netvod+ podstawowe

HBO na cały okres

Cinemax na cały okres

umowa na 24 m-ce

 

Mnie zaproponowano przedłużenie umowy (obecnie płacę 118,99 - nie mam HBO i Cinemax) na 24 miesiące - w pierwszym roku 114,90 a w drugim 124,90 - średnio 119,00 więc teoretycznie tyle ile teraz płacę

Zmiana oferty to dorzucenie mi na cały okres umowy HBO i Cinemax.

 

wyślij wypowiedzenie i dostaniesz spokojnie za 99 zł a może i taniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

 

Mam pytanie odnośnie CINEMAX HD. Czy jeśli zamówię wspomnianą opcję bez zobowiązania na 6 miesięcy (cena 9,90 zł), powiedzmy na 2 miesiące zamawiając w dniu jutrzejszym - miesiąc październik mam za 0 zł? Natomiast listopad za 10 zł (przy aktywnej opcji HBO)? Pytam ponieważ dawniej było tak że abonent który posiadał HBO mógł zamówic Cinemax za 10 zł a nie 15 zł. Dziękuję za informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIOTREK 165

Jeśli zamówisz jutro to opłatę masz pobieraną dopiero od listopada 9,90 przez 5 kolejnych miesięcy.Nic tutaj nie ma powiązanego z HBO. W Cyfrze Cmax kosztował 10 i też nie było powiązania z HBO. W nc jest 15. Ot, taka podwyżka 50% po fuzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak mało oglądam telewizji- więc nie będę płakał. Oferta 29,90 jest naprawdę dobra. Jednak konsultanci zrobili błąd, że od razu mi ją zaproponowali. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i dlatego chcę jeszcze taniej.

żebyś tylko się nie przejechał na tym wyczekiwaniu bo jak wiadomo promocje są a potem ich nie ma

Niespodziewanie dziś umowa przedłużona ze słynnym łamańcem

 

Comfort Multi 15msc poniżej 20zł średnio

 

Najpierw dzwonie gość mi proponuje 29zł za to samo powiedziałem dziękuje do widzenia i za 2min kolejny telefon do nich do DUK

Pani rzeczowa zapytała co chce powiedziałem to i to za taką cenę najpierw chciała mi dać to wszystko na 24m powiedziałem że tylko 15msc pani po 5min dała to co chciałem 4 razy się pytałem o faktyczną cenę bo nie dowierzałem :jupi:

 

Więc jak najbardziej jest to możliwe

to już trzeba było brać dodatkowe 48 kanałow comfort+ podobno do wzięcia za 29,90, a są tacy co liczą na 24 zł za całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pierwszy raz się loguje choć z forum korzystałem przy każdym przedłużeniu umowy. Do września miałem umowę na Uniwers+, 6xC+, Multiroom z 2 kartami Cameleon, wynajem Pace 500GB wszystko za 59zł. Negocjowałem to samo co miałem plus HBO na całą umowę i wynajem drugiego dekodera (jakikolwiek HD nawet Sagencom) czyli pakiet obecny pakiet Comfort+; HBO; MR; Multi+ EKstra+ HB ITI, Sport+FILM(6xC+) i C+VOD. W sumie dostałem wszystko to co chciałem na 15mc za miesięczny abonament 59,90. Pewnie dało by rade obniżyć jeszcze ten abonament o 5 zł ale po 3 rozmowach w ostatnim dniu umowy (ostatnia ok godz 20) poddałem się i zostałem przy 59.90 (czyli ok 75zł więcej na całej umowie). Zdziwienie przyszło 1.10 w pierwszym dniu nowej umowy. Nie działały mi pakiet C+ FILM (3 kanały) i C+VOD a należność za wszystko w ICA widniała 98,90. Złożyłem reklamacje, miła pani oznajmiła że na rozpatrzenie reklamacji/ przesłuchanie rozmowy mają 30 dni, a do tej pory kanały C+Film i VOD nie będą działały. I teraz moje pytanie ile z reguły może trwać rozpatrzenie mojej reklamacji? Czy istnieje możliwość aby pozytywne rozpatrzenie reklamacji było powodem do rozwiązania umowy z mojej strony bez żadnych konsekwencji? Czytałem, że po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji można liczyć na jakąś rekompensatę. Pewnie nie będzie można uzyskać jeszcze tej obniżki 5zł na abonamencie ale w takim przypadku na co można liczyć ze strony NC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tak samo proponowali 24.90 nawet be z wypowiedzenia za Comfort Multi obecnie mam 29zl ten pakiet umowa do pazdziernika jeszcze nikt nie dzwonil

 

Ktos wczesniej pisal za ile mozna wyrwac Comfort + 6xC

 

Oferte ktora mam na innej umowie to

Comfort

Multi

Extra+

Premium Sport

Premium Film mam za 0zl 6msc

To wszystko za srednio 44zl

 

Witaj Q77

 

dzięki za info a temat Comfort+ /6xC+ - b. dobra cena.

 

Co do oferty jaką otrzymałeś Comfort+ /Multi+ poniżej (uśredniona) 20,00 PLN - również graty - b. dobra oferta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dariush, to już widzę klasyka. :read:

 

Ja po "podpisaniu" umowy z nc+ przez telefon, zawsze mam jakiś kwiatek. Tym razem naliczyli dodatkowo 40zł (20 za Pejsa i drugie 20 za MR), a miało być jak dotąd za 0zł. Oczywiście zareklamowałem. Było to początkiem września, zaraz jak zaczął biec nowy okres. Miesiąc później widzę, że saldo dalej wisi nie tak jak trzeba. Wykonałem kolejny telefon, potem jeszcze ze dwa i saldo się wyprostowało. :brawo:

 

Żeby mieć problemy z rachunkami na poziomie szkoły podstawowej... Myślę, że to jednak co innego, ale nie powiem głośno, bo to już grozi procesami. Każdy inteligentny człowiek domyśli się.

W moich oczach reputacja nc+ legła w gruzach. :censored:

 

PS

Mój brat miał identycznie ten sam problem - mamy podobne umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od złożenia reklamacji do jej pozytywnego rozpatrzenia zazwyczaj mija ponad 30 dni, bo korzystają z ustawowego terminu i przy okazji gdzieś tam sobie zwiną z 1-2 dni :) Myślę, że w ciągu 30 dni od otrzymania potwierdzenia złożenia reklamacji powinieneś mieć ją uznaną.
Ustawowy termin odpowiedzi na reklamacje zgodnie z ustawa konsumencka to 14 dni a nie 30 dni, jezeli zapis jest niezgodny z ustawa badz jest w klauzulach zakazanych to ten zapis nie obowiazuje klienta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...