Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą dzwoniłem do DUK Kraków. Umowa do końca października. Wypowiedzenie dawno wysłane. Obecnie COMFORT + z Multi +.

Celuje w to samo ewentualnie EXTRA+. Propozycja DUK: COMFORT + za 24,90 na 15 miesięcy lub EXTRA + za 37/24 m-ce i 39/15 m-cy.

Na moją propozycję EXTRA + za 34 pln konsultant odpowiedział że może to zaproponować dopiero w połowie października i nie ma problemu z taką ceną. Więc 2 tygodnie czekania i spokój.

P.S. Czy zszedł ktoś poniżej 34 za EXTRA + ??

 

Mi COMFORT+Ekstra proponowali za 29,90, ale nie zgodziłem się- umowa do grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem do DUK Kraków. Umowa do końca października. Wypowiedzenie dawno wysłane. Obecnie COMFORT + z Multi +.

Celuje w to samo ewentualnie EXTRA+. Propozycja DUK: COMFORT + za 24,90 na 15 miesięcy lub EXTRA + za 37/24 m-ce i 39/15 m-cy.

Na moją propozycję EXTRA + za 34 pln konsultant odpowiedział że może to zaproponować dopiero w połowie października i nie ma problemu z taką ceną. Więc 2 tygodnie czekania i spokój.

P.S. Czy zszedł ktoś poniżej 34 za EXTRA + ??

 

Mi COMFORT+Ekstra proponowali za 29,90, ale nie zgodziłem się- umowa do grudnia.

 

chyba cos ci się pomyliło comfort+multi to standard za 29.90 ale można zejśc do 24,90 na 15 m -ale nie z extra+

pakiet comfort+/multi/extra+ standard oferta to 49 zł, potem 44,90 ale ktoś pisał że dostał za 39,90 i to wydaje sie jeszcze realne choc niepotwierdzone przez innych ale za 29,90 to jeszcze nikt nie zgłaszał bo comfort+ chyba za 9,90 by musiei dawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

moja umowa z nc+ kończy się 31 października 2014 - troszkę się spóźniłem, bo moje wypowiedzenie powinno do nc+ dotrzeć do końca września pewnie ?

No ale trudno, pewnie warto zapłacić raz abonament większy, ale jednak wysłać wypowiedzenie.

Podpowiedźcie proszę (kopię przez forum, ale czasu mało):

1) gdzie teraz wysyła się wypowiedzenie (ostatnio jeszce co cyfry je słałem)

2) pod jaki nr telefonu dzwonić i negocjować

3) przy założeniu, że interesuje mnie sama telewizja, bez tych wszystkich opcji online/wifi itd (Sport&Film, pakiety 6xC+, 3XHBO, nie musze miec filmbox/cinemax, dekoder chce zatrzymac Pace 500GB PVR, krótka umowa, Mezzo).

 

pzdr

qlex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzień po zakończeniu umowy znowu dzwonią i proponują tą samą ofertę. Comfort+extra+6C+dekoder z dyskiem za 58+zł/m + 149 aktywacja lub 68 zł/m na 15 okresów. Ja nie wiem jak poniektórym w takim wypadku udaje się ugrać dekoder z dyskiem za 0 zł i do tego jeszcze HBO, multiroom, history. I to wszystko poniżej 60 zł za miesiąc.

 

Podejrzewam, że dziś był ostatni telefon z nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Comfort Extra dają za 30 zł, to myśle że to bardzo spoko oferta. Teściowej sie kończy z końcem października umowa na Universe+ za 59,90 i bede chciał spróbować ugrać jak najniższą cene właśnie za Comfort+Extra. Gdyby to była stawka 30 zł- to raczej wezmę z miejsca ;)

 

coś cicho o superofercie za comfort+/multi/extra+ za 29,90 /poza jednym zgłoszeniem i to nieprzyjetym bo oczekiwanie było na 24,90/

może ktoś potwierdzić taką umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tak samo proponowali 24.90 nawet be z wypowiedzenia za Comfort Multi obecnie mam 29zl ten pakiet umowa do pazdziernika jeszcze nikt nie dzwonil

 

Ktos wczesniej pisal za ile mozna wyrwac Comfort + 6xC

 

Oferte ktora mam na innej umowie to

Comfort

Multi

Extra+

Premium Sport

Premium Film mam za 0zl 6msc

To wszystko za srednio 44zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Comfort Extra dają za 30 zł, to myśle że to bardzo spoko oferta. Teściowej sie kończy z końcem października umowa na Universe+ za 59,90 i bede chciał spróbować ugrać jak najniższą cene właśnie za Comfort+Extra. Gdyby to była stawka 30 zł- to raczej wezmę z miejsca ;)

 

coś cicho o superofercie za comfort+/multi/extra+ za 29,90 /poza jednym zgłoszeniem i to nieprzyjetym bo oczekiwanie było na 24,90/

może ktoś potwierdzić taką umowę

 

 

Mi już dwukrotnie proponowali COMFORT+EXTRA+MULTI na 15m. za 29,90. Jednak umowę mam do końca grudnia i na pewno coś zejdę z tej ceny. Trzeba umieć sie targować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Do NC+ migrowałem już w zeszłym roku, więc mam nadzieję, że piszę w odpowiednim wątku.

Otóż z końcem listopada kończy mi się umowa i powoli konsultanci zaczynają się mną interesować.

niestety to co proponują jest nie do przyjęcia. Nie pamiętam co dokładnie mi proponowali, ale coś podobnego co posiadam 85zł chyba. Wyśmiałem i podziękowałem.

Obecnie mam:

Universe+ za 59zł

CANAL+ PLATINIUM za 0zł

HBO za Ozł

History HD za 1,99zł

Multiroom (2 karty) za 0zł

Wynajem PACE 500 za Ozł

[drugi dekoder mam swój prywatny]

 

Łącznie za wszystko płace 60,99zł miesięcznie.

Doradźcie mi za jaką kwotę mogę wyrwać coś podobnego do tego co posiadam lub co ewentualnie mogę wynegocjować w tej samej kwocie?

Dodam tylko, że umowy jeszcze nie wypowiedziałem, bo z tego co się orientuje to mam czas do końca października, skoro umowa kończy się w listopadzie.

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostarczysz wypowiedzenie do nc+ i będziesz po pierwszej rozmowie z konsulem, to wtedy daj znać.

Teraz nikt tu gdybać nie będzie. A jak jesteś niecierpliwy, to zapraszam do lektury tego wątku. Wszystko tu było już powiedziane i napisane o co właśnie zapytałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...