Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tego samego zdania. Po prawie dziesięciu latach różnych umów z cyfrą, a teraz nc+ dochodzę do wniosku, że nie istnieje coś takiego jak stały klient. Ktoś kto podpisuje swoją pierwszą umowę z nc+ przy jej przedłużeniu też automatycznie staje się stałym klientem. Staż klienta nie ma tu żadnego znaczenia. Chodzi tylko o dojenie kasy. Nie ma miejsca na obniżkę pakietu. I nie mam tu na myśli obniżki ceny za dotychczasowy pakiet tylko możliwość zmniejszenie pakietu, a co za tym idzie zmniejszenia ceny. Polityka dość dziwna. Wolą chyba stracić klienta niż go utrzymać za trochę mniejsze pieniądze oczywiście zmniejszając pakiet. Nie chodzi mi absolutnie o to żeby za moje Platinum nagle zeszli do 45 zł. Nawet polubiłem te ich rozmowy ze mną. Czekam do 31.10. walka trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.umowe mam do konca wrzesnia i jestem w trakcie negocjacji.celuje w:

Comfort+

Multi+

Extra+

6 x Canal+

Multiroom standart(dwie karty)

w lamancu za ok54zl.

posiadam tez dekoder ktory najmuje od nc i chce go wymienic na nowszy.myslalem tez o drugim i tu podczas negocjacji konsultant powiedzial mi ze musze wziac wifi box zeby jeden byl glownym dekoderem.czy nie moge wziac np dwoch boxow i korzystac jak dotychczas ze do kazdego kabel idzie od anteny?

co jeszcze mozna ugrac w tym pakiecie ktorego oczekuje?programyy pod tytulem hbo cinemax itd mnie raczej nie interesuja.obecnie mam silvec MR(dwie karty) 6xc+ i place 69zl.bede wdzieczny za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawel1003 i inni ;)

 

Generalnie nie przejmujcie się nigdy pierwszymi telefonami, wykonywanymi zwykle 3 msc przed końcem umowy. Strategia firmy jest, że tak powiem zrozumiała i na swój [niekoniecznie dobry dla klienta] sposób logiczna. Pierwszy kontakt służy głównie do tego, żeby klientowi podwyższyć abonament - takie instrukcje dostają konsultanci. Trzeba te rozmowy po prostu odbyć na luzie i spokojnie podziękować [wiem że czasem jest to irytujące, zwłaszcza jak baza klientów jest niewielka i jedna osoba potrafi być mielona kilka razy w miesiącu]. Dobre oferty w 90% przypadków zaczynają się w ostatnim miesiącu. Ci którzy nie złożyli wypowiedzenia a mają oferty standardowe mogą spokojnie utrzymać wtedy cenę a nawet wyłapać jakąś obniżkę typu 5 czasami 10 zł. A Ci którzy złożyli wypowiedzenia dostają zwykle oferty DUK-owskie.

 

Czyli stopniowy proces odsiewania - najpierw podwyższamy => później ew. utrzymujemy cenę => delikatna obniżka => DUK ;) Można się na to krzywić ale tak działa większość firm, różne są powiedzmy stopnie natarczywości na poszczególnych stopniach. Jak komuś zależy na dobrej ofercie, nie ma oczekiwań z kosmosu [typu pakiet full za 40 zł] i nie ma wyjątkowego pecha to wywalczy to co chce, cała sztuka to nie dać się ugrillować za wcześnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta cena 79,90 to jest na wszystkie 3 dekodery? Na jaki czas zawarta umowa?

 

Nie bardzo wiem skąd wziąłeś trzy dekodery? Dekoder jest jeden (Pace), drugi własny, bo ze sprzętem od starej Cyfry ciężko żyć :D Umowa na 15 miesięcy.

 

Źle zinterpretowałem ilość :smile: A podana cena przez cały okres taka sama czy "łamaniec"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem pakiet dawny Silver tzn. 6x c+,multiroom,history HD i placilem 80 zł. Dekoder turbo box 500 GB, drugi zwykły biały box. Umowa mi się kończy 30.X,wczoraj zadzwonili i zaproponowali mi w sumie to samo tylko z 3 canalami plus za 74.90 przez pierwsze 6 miesięcy później 84.9 ,bo doliczyli 10 za multiroom przez 9 miesięcy. Zgodziłem się ale czytając forum nie wiem czyj dobrze zrobiłem. Jak myślicie może być oferta zależało mi na tym aby nie wymieniać dekodera i mieć to co miałem. Na tych pozostałych 3 c+ mi nie zależało specjalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.umowe mam do konca wrzesnia i jestem w trakcie negocjacji.celuje w:

Comfort+

Multi+

Extra+

6 x Canal+

Multiroom standart(dwie karty)

w lamancu za ok54zl.

posiadam tez dekoder ktory najmuje od nc i chce go wymienic na nowszy.myslalem tez o drugim i tu podczas negocjacji konsultant powiedzial mi ze musze wziac wifi box zeby jeden byl glownym dekoderem.czy nie moge wziac np dwoch boxow i korzystac jak dotychczas ze do kazdego kabel idzie od anteny?

co jeszcze mozna ugrac w tym pakiecie ktorego oczekuje?programyy pod tytulem hbo cinemax itd mnie raczej nie interesuja.obecnie mam silvec MR(dwie karty) 6xc+ i place 69zl.bede wdzieczny za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to bardzo dobra cena za taki pakiet. Ja mam platynę bez hbo i płacę 99,00. Niżej wątpię żeby zeszli

Ja miałem platyne bez hbo z multiroomem za 109 zl, zeszli bez problemu do 79,90 zł z hbo na 7 mies,umowa na 15 mies., wg mnie mogłem zejśc nizej, albo cos tam dodawac ale nie zalezalo mi na reszcie programow, przy tym ostatnim telefonie gdzie powiedzialem ze wiecej niz 80 zl nie zaplace i gosc natychmiast podchwycil i mowi nie ma problemu, mysle ze jak bym powiedzial 70 to tez by sie wtedy zgodzil... palnąłem tak bo wczesniej nawet z DUK nie schodzili nizej niz 89,90 a ci wczesniejsi z warszawy to standard nie mniej niz 99.90..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz po rozmowie.zadzwonilem i konkretnie powiedzialem ze nie chce mi sie przepychac wiem co chce i wiem co moze mi dac i tak:

witam.umowe mam do konca wrzesnia i jestem w trakcie negocjacji.celuje w:

Comfort+

Multi+

Extra+

6 x Canal+

Multiroom standart(dwie karty) plus drugi dekoder box

umowa 15 m-cy 5x0 i 10x79,90=53,26zl

powodzenia w negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Przeczytałem 5 ostatnich stron tego wątku i konkretnej odpowiedzi nie znalazłem. Mam umowę na pakiet All inclusive + mutliroom która kończy się 31.10.2014, do tej pory płaciłem 209 zł/m-c z multi lub 179zł/m-c bez multi, dziś po telefonie do nc+ dostałem super promocyjną ofertę czyli 259zł/m-c !!! Jestem zdruzgotany, taka drastyczna podwyżka? Proszę, podpowiedzcie co teraz zrobić? Chciałbym płacić najwyżej tyle ile płaciłem, jest to realne? Z tego co czytam to najpierw wypowiedzenie? Zostało lekko ponad miesiąc do końca umowy, zdążę jeszcze czy to trzymiesięczny okres wypowiedzenia jest? Jest szansa że w DUK-u za to co teraz mam zapłacę tyle samo? A jeśli nie to ile?

w DUK powinni na pierwszej rozmowie dac Ci 179 PLN i beda wpierac, że nie moga zrabatowac MR ale jak dobrze pociśniesz a chcesz dokładnie ten sam pakiet to moga zrabatowac, może nie na cały okres umowy ale na pewno okres od 6-12 m-cy.

Tez negocjuje pakiet all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ircios:) Wypowiedzenie złożyłam jakieś miesiąc temu,umowę mam do końca października.Za pytałeś czy dzwonią,owszem tak ale propozycje mają do bani.Chciałam umowę na 15 mies. nie więcej ale proponują na 24m.Przypomnę Ci mój pakiet universe plus dodatkowo canały plus na okres 15 mies płacę 59zł.Tak się zastanawiam czy nie próbować jeszcze na 6mies HBO wyrwać i płacić ok 50zł

 

Sorki małe przeoczenie:)o więcej informacji prosił bogdan425

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę. Dotychczas miałem universe z 6C+ history i netvod(to za 1,99zł) razem za 62,98zł. Założyłem przed negocjacjami, że chce comfort+ekstra+6C+ Hbo na cały okres umowy za 59zł, ale bylem gotowy na maks 64zł z naciskiem na HBO. Długość umowy bez znaczenia. Pierwsza oferta za 53,27zł comfort,ekstra,6c+ i history odrzucona ze względu na hbo. Pózniej 4 telefony na podobnym poziomie ( jeden konsultant zaczął na mnie krzyczeć, że sobie jaja robie z takimi oczekiwaniami). Dzisiaj kolejny telefon po propozycji przedłużenia tego co mam w łamańcu za 59,92zł powiedziałem, że chce hbo i dam 64 zł. Chyba naprawdę konsultował się z legendarnym kierownikiem, bo czekałem 5min, ale dostałem Comfort, ekstra, 6c+, hbo za stałą kwotę 64,90zł z długością umowy do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja wczoraj przedłużyłem umowę która była do końca września.Do tej pory miałem Canal+Platinum za 99 zł.Od października na 15 miesięcy

Comfort+

Multi+

Extra+

Premium Sport&Film

Canal+VOD

5x0 + 10x79,90

 

Jestem zadowolony bo udało się zejść z ceny a to było moim celem.Mam już nowy numer abonenta i założone nowe konto tym razem na ica.cyfraplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Przeczytałem 5 ostatnich stron tego wątku i konkretnej odpowiedzi nie znalazłem. Mam umowę na pakiet All inclusive + mutliroom która kończy się 31.10.2014, do tej pory ......?

w DUK powinni na pierwszej rozmowie dac Ci 179 PLN i beda wpierac, że nie moga zrabatowac MR ale jak dobrze pociśniesz a chcesz dokładnie ten sam pakiet to moga zrabatowac, może nie na cały okres umowy ale na pewno okres od 6-12 m-cy.

Tez negocjuje pakiet all.

 

Powiem tak: przestudiowałem dokładnie co oglądam a co nie i wychodzi mi że wystarczy mi Superpremium za 109,90 zł/m-c (umowa 24 miesiące), do tego + opcja Extra (45 kanałów) czyli dojdzie 10 zł po 5 miesiącach + wezmę (mam) 4 dekodery multiroomu to dojdzie 30 zł miesięcznie co powinno dać około 150 zł/m-c jak już promocje się skończą i tyle byłbym w stanie płacić no chyba że jeszcze coś wynegocjuję bo ceny podawałem z cennika nc+.

 

 

Doczytałem teraz w starszych wątkach że nawet po wypowiedzeniu umowy nie zejdą na niższe pakiety? Tzn. jeśli mam teraz allinclusive to czy po wypowiedzeniu umowy mogę wynegocjować niższy pakiet czyli np. Superpremium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie do tych którzy wynegocjowali net+vod lub c+vod. Czy jeśli macie net+vod to macie wszystkie te aplikacje za darmo? http://ncplus.pl/co-ogladac/wypozyczaln ... etvod-plus HBO Go, HBO OD, Kino Świat i fikołki jak hustler vod? Te które są płatne przy opcji podstawowej? I tak samo czy w opcji c+vod wszystko jest za darmo łącznie z premierami? Bo obecnie jak dam na pilocie B to w opcji c+vod mam filmy za darmo, ale jak wchodzę w premiery to za każdy film muszę dać 9.90. Jak się dostaje w promocji to premiery też są za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlaczam sie pod post wyzej i jeszcze chcialbym spytac co oznacza "NC+ GO internet" bo wiekszosc tak to tytuluje? chodzi o to zeby za 0zl byl dostep przez internet do jakichs dodatkowo platnych opcji? i co oznacza HB ITI przy opcji Extra? to jakis konkretny skrot czy poprostu pelna nazwa? chcialbym sie dobrze przygotowac do rozmowy z konsultantem i bylbym wdzieczny za wytlumaczenie :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...