Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.znajomy ma cos tam cos tam.buli 80 zl.nie ma zadnego canalu ani hbo.dekoder jakis stary z nki,ktory mu sie zawiesza.poprosil mnie,zebym mu cos lepszego wynegocjowal:-) za ile moze dostac multi+ extra+ 6 cxanal 3hbo i jakis dobry dekoder? umowa do konca pazdziernika(zaplacony abo do grudnia:-) wypowiedzenie bedzie wyslane w tym tygodniu.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomimo złożonego wypowiedzenie nie jest zbyt fajnie. Ale pisząc od początku, obecnie mam Canal+ Gold w cenie 79zł/mc w umowie do końca października. Oferty przedłużeniowe interesują mnie przede wszystkim w dobrej cenie, bo jak wiadomo nasza telewizja jedyne co najlepiej zrobić umie to transmitować te same programy od stycznia i chwalić się że są premium - no chyba że tylko z nazwy. Dostałem opcje dwie, albo to co mam + HBO w tej samej cenie, ewentualnie to co mam + HBO + Cinemax za 89zł/mc w umowie na 15mcy. Obie propozycje wydają mi się zbyt przesadzone cenowo.

----------------------------------

Czemu nie czytasz .... i czekaj , miałem to samo i mam to sam nadal. Tyle co Gould.

Zeszłem z 79zł na 59 zł ..... nie wszystko naraz.... by zejść niżej ... no niestety.

- Ale życzę powodzenia na 53 zeta. .... czekać. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WCZORAJ DOSTAŁEM:

 

Comfort+

Multi+

Extra+

6xC+

C+VOD

 

5x0zł następnie 10x79,90zł.Do tego 3xHBO oraz Filmboxy na 5 msc za 0zł. Wymiana Pace na Mediabox ( aktywacja 0zł, 10zł msc do rachunku ewentualnie proponowali 149 zł jednorazowo). Z racji tego że nie miałem multiroomu to musiałem za niego częściowo zapłacić tzn. 6x0zł następnie 9x10zł. Za każdy następny dekoder 49zł aktywacja oraz 10zł za wynajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tel z Krakowa:

5x0, 10x79.9 (sr. 53,27)za

1.Comfort+

2.Multi+

3.Extra+

4.C+ x6

5.netvod, C+vod

6.nowy soft do nbox zwiekszajacy pojemnosc dysku z 250GB do 500GB

 

Teraz mam comfort,multi,extra, C+x6,netvod za 79zl.

CZEKAC CZY BRAC? OTO JEST PYTANIE :) Nic wiecej nie potrzebuje a z ceny juz pewnie nie zejda. Co myslicie. Co tu jeszcze da rade wynegocjowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał. W takie coś celuję żeby zejść z ceny z platinum. Na razie jest ciężko ale mam jeszcze trochę ponad miesiąc do końca umowy. Tak więc myślę, że jest ok. Można jeszcze powalczyć o HBO na kilka miesięcy. Ja osobiście uważam HBO za zapchajdziurę i nie wezmę tego za dodatkową opłatą, a jedynie jako zachętę żeby przedłużyć umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tel z Krakowa:

5x0, 10x79.9 (sr. 53,27)za

1.Comfort+

2.Multi+

3.Extra+

4.C+ x6

5.netvod, C+vod

6.nowy soft do nbox zwiekszajacy pojemnosc dysku z 250GB do 500GB

 

Teraz mam comfort,multi,extra, C+x6,netvod za 79zl.

CZEKAC CZY BRAC? OTO JEST PYTANIE :) Nic wiecej nie potrzebuje a z ceny juz pewnie nie zejda. Co myslicie. Co tu jeszcze da rade wynegocjowac?

Można brać, raczej nic więcej już nie ugrasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj złożone wypowiedzenie w POK, dziś telefon z DUK Kraków i pytanie co możemy zrobić aby pana zatrzymać, ja na to dać to samo w niższej cenie(płacę 64zł za universe, 6xC+,3xHBO) on na to, że nie ma takiej oferty ale zanotuje i jak tylko się pojawi to zadzwonią, umowę mam do końca roku także pewnie jeszcze za długo na dobrą ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zakonczylem temat negocjacji, trudnych dla ciężko jest uzyskac dobrą oferte dla tych co dużo płacili jak ja Superpremium z HBO, MR, Cinemax za 149zł

Ostatecznie po dzikich bojach i wielu telefonach i wypowiedzeniu, udało mi się jako podstawę zejść na Comfort+ i wygląda to tak:

 

15 mies Comfort+, Multi, Extra+, 6xC+, HBO, Cinemax, MRoom, C+Vod, zostaje Pace; wszystko w tym cena przez cały okres umowy 89,90zł i mam dokładnie to, co potrzebuje

a ta cena 89,90zł i przede wszystkim Comfort+ jako podstawa umożliwi za 15 mies jeszcze lepsze negocjacje

 

uważam ze to calkiem dobra oferta, uwzgledniajac z czego zszedłem :-) A jeszcze mam multiroom :-)

 

Pozdrawiam i zycze powodzenia w negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:idea:Comfort+, Extra, Multi, 6 canal+, HBO, Cinemax i multiroom za 79,90 -89,90 to juz standard:)-Podstawowy warunek-obecosc tych pakietow obowiazkowa na poprzedniej umowie.(pakietow premium)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Przeczytałem 5 ostatnich stron tego wątku i konkretnej odpowiedzi nie znalazłem. Mam umowę na pakiet All inclusive + mutliroom która kończy się 31.10.2014, do tej pory płaciłem 209 zł/m-c z multi lub 179zł/m-c bez multi, dziś po telefonie do nc+ dostałem super promocyjną ofertę czyli 259zł/m-c !!! Jestem zdruzgotany, taka drastyczna podwyżka? Proszę, podpowiedzcie co teraz zrobić? Chciałbym płacić najwyżej tyle ile płaciłem, jest to realne? Z tego co czytam to najpierw wypowiedzenie? Zostało lekko ponad miesiąc do końca umowy, zdążę jeszcze czy to trzymiesięczny okres wypowiedzenia jest? Jest szansa że w DUK-u za to co teraz mam zapłacę tyle samo? A jeśli nie to ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 za comfort + paczka c+ i hbo? pewnie żebym brał ale nie wydaje mnie się żeby to było realne.

Jeszcze jest realne, co prawda częściej będzie z hbo na 5 miesięcy ale przy farcie i na całość :D

 

Witajcie

Przeczytałem 5 ostatnich stron tego wątku i konkretnej odpowiedzi nie znalazłem. Mam umowę na pakiet All inclusive + mutliroom która kończy się 31.10.2014, do tej pory płaciłem 209 zł/m-c z multi lub 179zł/m-c bez multi, dziś po telefonie do nc+ dostałem super promocyjną ofertę czyli 259zł/m-c !!! Jestem zdruzgotany, taka drastyczna podwyżka? Proszę, podpowiedzcie co teraz zrobić? Chciałbym płacić najwyżej tyle ile płaciłem, jest to realne? Z tego co czytam to najpierw wypowiedzenie? Zostało lekko ponad miesiąc do końca umowy, zdążę jeszcze czy to trzymiesięczny okres wypowiedzenia jest? Jest szansa że w DUK-u za to co teraz mam zapłacę tyle samo? A jeśli nie to ile?

 

Jest realne, złóż wypowiedzenie i nie przyjmuj pierwszych ofert. Wypowiedzenie 1 miesiąc tylko złóż jeszcze we wrześniu. A na pytanie dlaczego chcesz odejść odpowiedź znasz, bo jest za drogo. I nie chciej płacić tyle ile płaciłeś do tej pory tylko zdecydowanie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i ja przedłużyłem umowę i to na całkiem rozsądnych warunkach. Canal+, HBO, Cinemax, Filmbox, Pace i multiroom na dwie karty za 79.90. Wcześniej było 99zł bez Filmbox'a więc jestem zadowolony :)

 

Czy ta cena 79,90 to jest na wszystkie 3 dekodery? Na jaki czas zawarta umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...