Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Być może pytanie już padło: czy da się przy przedłużeniu umowy wziąć antenę za symboliczną złotówkę?

Aktualnie mam Universe+, 6xC+, HBO, MR (2 karty) i Pace za 69 zł - w tym 10 za multiroom, bo odpuściłem walkę przy poprzednim przedłużeniu :)

Wypowiedzenie złożone jakiś czas temu w punkcie, umowa do końca września, ale jeszcze żadnego telefonu nie odebrałem, dostałem jedynie trzy SMSy żebym wykonał połączenie na nr 122947879 , bo czeka gwarantowany prezent... Oczywiście nie dzwoniłem, ale do końca września już niewiele czasu - warto tam zadzwonić?

Z tego co przeczytałem na poprzednich stronach to chcę celować w łamańca za średnio 53,26, nawet kosztem rezygnacji z HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! wiec tak to jest to co zaproponowała mi NC+ na przedłużenie mojej oferty ( jestem juz kilkanaście lat "ich" klientem :censored: ) niby to jest full wypass oki tylko za 207zl miesięcznie (do tej pory płacę 194 zł )o 13zł mam więcej dać nie poj.... :censored: ich śmiech na sali :lol2::lol::D więc mam prośbę do Was podajcie jak możecie jakis WZÓR NA WYPOWIEDZENIE UMOWY :read: bo lepiej jest wziąć chyba nową umowę jako nowy klient za 184,88 zł + antena sat za 1zł.+ piłka :brawo: super traktują starych mocno starych abonentów!!!!! DZIĘKUJĘ CI NC+!!!!!!!

 

OTO CO NIBY MIAŁBYM ZA 207ZŁ.

 

Umowa na 24 miesiące

Comfort+ Extra+ Superpremium+

Filmbox

Noc xxx

History HD

Redlight HD

Sundance HD

Multiroom Standard 2 dekodery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc mam prośbę do Was podajcie jak możecie jakis WZÓR NA WYPOWIEDZENIE UMOWY

 

Nie ma druku wypowiedzenia, po prostu piszesz po swojemu i wysyłasz pocztą. Prościej jest iść do POK i ją złożyć. Dostajesz swoją kopię. W systemie pojawia się po ok 24h. Warto po 2 dniach zadzwonić na info i potwierdzić że jest aktywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

129 zł będzie bez większego bólu, wszystko kwestia negocjacji.
Nie za taki pakiet, nie rób nadziei bo ja właśnie negocjuję ten pakiet i wypowiedzenie już dawno poszło, mam jeden MR ale prenium i do tego Wimpa, na dzień dzisiejszy dostałam 1 PLN więcej i to była jedna z normalniejszych ofert, wszystkie poprzednie za pakiet all były wyższe. Mam możliwość zmiany pakietu i to dużo niższy ale za all nie zejdziesz na kwotę 129 PLN miesięcznie i to rzy dwóch MR.

A skoro twierdzisz, że jest inaczej to pokaż choć dwie osoby, które ten pakiet wynegocjowały za kwotę 129 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios:

@ks.shuller:

No tak, tylko za co te MINIMUM 149 złotych? Oferta niespecjalnie różni się od obecnej Superpremium a jest o 60zł droższa, dlaczego? Ja wiem, że nowi klienci mają zawsze lepiej (to samo z abonamentem na komórkę), ale ludzie, przecież 99zł za superpremium + 2x 10zł za multiroom to 119zł (plus poten dodatkowa dycha, bo często oglądam BBC Knowledge) a nie 149zł. Czym różni się All Inclusive od Superpremium?

 

Sorry za głupie pytania, ale już się w tym wszystkim gubię.... :/

Piszesz niewiele się różni więc niewiele to :

45 kanałów na 5 m-cy potem opłata 10 PLN miesięcznie

seriale + nastepne 30 PLN miesięcznie

filmbox nastepne 15 PLN miesiecznie

noc oplata 25 PLN miesiecznie

history HD to sa juz grosze bo tylko 1,99 PLN

prapremiery TVP 9 PLN,

sundance tez grosze bo 2,99 PLN

redlight tylko :-) dodatkowe 15 PLN

fun VOD następne 15 PLN

multiroom bo w ofercie masz na 12 m-cy wiec za pozostałe Ci dolicza opłate a to standart 10 PLN

masz tylko 3 HBO wiec za dwa pozostałe OD i GO opłata 10 PLN

To tak w skrocie czym się różni :-)

Zapomniałam przy all jak cos dodają to chcą czy nie dostajesz to w pakiecie all od razu a w innych w zależności od ich kaprysu i czy chca abyś za dodatkowe rzeczy i kanały dopłacił czy mają dobrą wolę i od najniższego dodadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

129 zł będzie bez większego bólu, wszystko kwestia negocjacji.
Nie za taki pakiet, nie rób nadziei bo ja właśnie negocjuję ten pakiet i wypowiedzenie już dawno poszło, mam jeden MR ale prenium i do tego Wimpa, na dzień dzisiejszy dostałam 1 PLN więcej i to była jedna z normalniejszych ofert, wszystkie poprzednie za pakiet all były wyższe. Mam możliwość zmiany pakietu i to dużo niższy ale za all nie zejdziesz na kwotę 129 PLN miesięcznie i to rzy dwóch MR.

A skoro twierdzisz, że jest inaczej to pokaż choć dwie osoby, które ten pakiet wynegocjowały za kwotę 129 PLN.

All nie dostaniesz w takiej cenie tylko zamiennik składający się z oferty podstawowej z dodatkami za free. Takiego składaka. I co ważne nie ze wszystkimi wodotryskami czy np w Twoim przypadku Wimp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni tam mają totalną rozpireduchę. Mam teraz Platinum za 99,00 do końca października. kategorycznie odmówiłem kiedy mi proponowano za tę samą cenę dołożenie HBO i cinemax. Nie chcę tych kanałów tylko obniżenia ceny za abonament dotychczasowy. Otóż następny tel z nr 224551245 i oferta to co mam za tytle samo czyli 99,00 lub superpremium za 109. Chyba ich totalnie już pogięło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie to co w podpisie.

Dziś dostałem potwierdzenie oferty z tamtego tygodnia:

Umowa na 24 m-ce

Comfort+

Multi+

Extra+

6xCanal+

3xHBO na całą umowę

Cena: 6x0zł + 18x79,90zł = ~59,92zł/mies

MediaBOX - 0zł/mies.

BOX+ (mydelniczka) - 5zł/mies

Aktywacje 0zł

Multiroom 12x0zł 12x10zł

 

Całość: średnia na 24 m-ce 69,92 zł/mies.

 

Powiedziałem, że niech rabatują te 5zł za dekoder i biorę... Umówiłem się na kontakt w środę.

 

Niestety nadal nie chcą zejść z tych 5zł :/ A zachowując te 5zł nie chcą dać innego dekodera zamiast Box+ :/

Został tydzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mi zaproponowano dosłownie coś takiego

 

- pakiet Comfort+ w kwocie 39,90 zł przez 24 miesiące,

- opcja Multi+ bezpłatnie przez 24 miesiące,

- opcja Premium Sport i Film w kwocie 40 zł przez 24 miesiące,

- opcja Cinemax w kwocie 10 zł przez 24 miesiące,

- opcja HBO w kwocie 20 zł przez 24 miesiące,

- opcja Extra+ w kwocie 10 zł przez 24 miesiące,

- CANAL+ VOD w cenie 0 zł przez 24 miesiące,

- bezpłatny najem dekodera ultraBox+ przez 24 miesiące,

- 24-miesięczny okres oznaczony Umowy.

 

Aktualnie płacę 109 albo 109,90zł. Da się coś z tego zejść przy przedłużeniu ? Umowa kończy mi się z dniem 31.12.2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niby czemu ??? w koncu place

bo canały c+ i hbo dawali w pakiecie tylko tym którzy wczesniej/przed migracja je mieli, a pozostali czyli np z WPT mogli dostać ale ze sporą dopłatą

i tak zostało - jak masz c+ to mozesz targować jak nie to zapomnij o takiej oferci

poprostu są równi i równiejsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się opłaca brać :

Comfort +

Extra+

6xC+ - bez tego ... to bez sensu nc+

HBO na 5 miesięcy gratis

umowa na 15 m-cy

wodotryski to może gdzie indziej szukać.

- w cenie 53-59 zł

- kto więcej ogląda i po co ?

pofatygować się m-c wcześniej do POK i wypowiedzieć umowę,

ma być napisane : KONIEC OKRESU OZNACZONEGO (wygaśnięcie) , powód :Zbyt wysokie ceny.

, bo bez tego, to będą same straty !!!

- Mam turboboxa i to mi wystarczy ..... multiroom to pewnie do wielorodzinnych domków.

- z Warszawą (22) nie rozmawiać , bo to strata czasu.

- Czekać na na DUK-a z Krakowa (12).. nawet po czasie rozwiązania umowy.

Jeżeli trafiliście na to forum, i ten temat ....

to i tak jesteście na wygranej pozycji.

Inni nie mieli tyle szczęścia. :brawo:

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...