Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, szczególnie irciosa z uwagi na bardzo cenne porady z zeszłego roku!

Posiadam Gold z 6C+, mulltirum cameleon, sagecom za 0zł., 3xHBO na cały okres 12m za 79zł., umowa do końca listopada br. + History HD 1,99zł,

Ostatnie dwie oferty 84,90 zł bez HBO. No wyśmiałem Panią z podobno działu utrzymania klienta z numeru 22 455 12 45. Powiedziałem , że za taka cenę to dziękuję, a ona że również dziękuję. A no to się niech w p.... "lixnie". Są inne opcje! Nie jestem szowinistą, ale ostatnio z kolesiem było ciężko z uzgodnieniami warunków umowy, ale jednak się dogadaliśmy. U mnie nie ma ciśnienia. Telewizja to nie najważniejsza rzecz. Najważniejsze, dla świętego spokoju kanały "Nikoledeon" są tez u konkurencji w niższej cenie. Wiem, że nasze forum jest inwigilowane. Miałem strasznie silne odczucie, że konsultant dużo wiedział o moich oczekiwaniach, pretensjach itp. do nc+ podczas zeszłorocznych negocjacji.

 

912m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie. Aktualnie mam, podobnie jak kolega piszacy wyzej:

CANAL+ Gold

netVOD+

HBO

Kanały CANAL+ Premiere

Cinemax

Filmbox

Multiroom Standard na kartach Cameleona (jeden wlasny moduł w TV oraz dek. Philips)

Wszystko za 79 zl. Wczesniejsze oferty nie warte przytaczania, zobaczymy co na to DUK.

Obecną ofertę wynegocjowałem w ostatni dzień obowiązywania poprzedniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - mam w domu nc+ pakiet All Inclusive ze wszystkimi pakietami, dodatkami, jedynie bez HBO GO (HBO OD oczywiście jest) z dekoderem nbox turbo i dwoma nboxami białymi. Calość kosztuje 189zł miesięcznie, ale niedługo kończy się promocja i chciałbym wiedzieć ile można wynegocjować za taki pakiecik. Bardzo mi zależy na tym multiroomie, bo domowników jest sporo i nawet czwartym dekoderem bym nie pogardził...

 

Ile można ugrać za taki pakiet? Bo wiem, że są osoby, które za All Inclusive płacą znacznie mniej. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios: wypowiedzenie oczywiście poszło.

tracer10: możesz mieć rację, więc wycofuję się z tej porady i przepraszam!

Takie gigantyczne cenowo pakiety nie obserwuje zbyt uważnie. Gdybym cos osobiście cos takiego miał, tobym wypowiedział umowę i wziął cos tańszego, albo konkurencja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios:

@ks.shuller:

No tak, tylko za co te MINIMUM 149 złotych? Oferta niespecjalnie różni się od obecnej Superpremium a jest o 60zł droższa, dlaczego? Ja wiem, że nowi klienci mają zawsze lepiej (to samo z abonamentem na komórkę), ale ludzie, przecież 99zł za superpremium + 2x 10zł za multiroom to 119zł (plus poten dodatkowa dycha, bo często oglądam BBC Knowledge) a nie 149zł. Czym różni się All Inclusive od Superpremium?

 

Sorry za głupie pytania, ale już się w tym wszystkim gubię.... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich u mnie canal plus platinum + HBO + History 131 zł na miesiąc jak na razie żadnego telefonu wypowiedzenie wysłane jakieś 2 miesiące temu umowa do 30 września ciekawe czy coś zaproponują?

 

Spokojnie jeszcze mamy czas. Ja też mam umowę do końca września i od maja (bo wtedy składałem wypowiedzenie i zaraz po tym 2 telefony z podwyżką) zero telefonów chodź ostatnio sms-ami mnie atakują. Mamy jeszcze 12 dni a to bardzo długo, chodź ja mam gorzej, bo mam tylko sam Universe+ i ani C+ ani HBO więc powinienem się bardziej niecierpliwić, bo naprawdę nie ma co ogłądać, a tu piatek wieczór :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios:

@ks.shuller:

No tak, tylko za co te MINIMUM 149 złotych? Oferta niespecjalnie różni się od obecnej Superpremium a jest o 60zł droższa, dlaczego? Ja wiem, że nowi klienci mają zawsze lepiej (to samo z abonamentem na komórkę), ale ludzie, przecież 99zł za superpremium + 2x 10zł za multiroom to 119zł (plus poten dodatkowa dycha, bo często oglądam BBC Knowledge) a nie 149zł. Czym różni się All Inclusive od Superpremium?

 

Sorry za głupie pytania, ale już się w tym wszystkim gubię.... :/

149 za to wszystko co teraz masz. Na superpremium to chyba nie zjedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ pincet

Zawsze jest o co walczyć ;) . Doradzasz innym, aby walczyli, a o sobie zapomniałeś :D

No nie za bardzo niestety, bo ja zapytałem ile zapłacę i mi powiedziała, że tyle i tyle. Jakby powiedziała, że 0 albo jakbym nie zapytał to bym walczył, ale wyraźnie źle prowadziłem negocjacje do samego końca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co można uzyskać przy zarejestrowanym wypowiedzeniu, umowie do konca wrzesnia i obecnych opcjach:

- CANAL+Silver umowa na 12 miesięcy za 64zł,

- pełna opcja CANAL+ bezpłatnie przez 12 miesięcy,

- pełna opcja HBO bezpłatnie przez 12 miesięcy,

- bezpłatne użytkowanie terminalu Pace 500GB przez okres 12 miesięcy,

- opcja Multiroom za 0 zł przez 12 miesięcy??

 

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć cozonaczają opcje "Multi+, EXTRA+ HB ITI, HBO GO HB ITI, "6x MR" lub "5x MR"?

z góry wielkie dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne, czy miałeś Silvera, Universe czy Platinum, jeśli miałeś 6xC+ to każdego traktują mniej więcej tak samo. Jak ich pomęczysz to będziesz miał to samo za 5x0 i 10x79,90.

 

Pedagog, standardowa oferta, można było jeszcze jeden miesiąc za free bez większego problemu wyciągnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...