Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ci co mieli cyfrę to im się opłacało bo im obniżyli i dodali wartościowe programy z N ki i niestety dodali śmieciowe kanały z + a zabrali dużo lepsze .

Teraz opłaca się wziąć nową ofertę NC Mix z umową na 12 miesięcy w cenie 49 zł za wszystkie pakiety bez C+ i HBO do tego dekoder na własność za 100 zł

Kupując dekoder mamy 1 miesiąc pełnego pakietu gratis ( wystarczy aktywować kartę) a później decydujemy jaką i kiedy wybieramy ofertę czy z umową czy bez umowy .

http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixuniverseplus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Ostatnio zastanawiam się nad nc+ i zależy mi na oglądaniu na trzech telewizorach (niekoniecznie jednocześnie), jednak 80zł to trochę za dużo. Czy istnieje opcja wzięcia Comfort+Extra+ z dekoderem WiFiBox+ i późniejsze "przekładanie" karty z wifiboxa do starych dekoderów Cyfry+ (mam do dyspozycji 2 dekodery SD oraz jeden HD)

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta w wifibox to Cameleon. Bedzie pracować wkażdym innym deku po c+ lub tunerze z czytnikiem uniwersalnym.......

 

 

''...Do dekodera otrzymujemy także kartę dostępową. Kwestia karty elektryzuje naszych czytelników od momentu pojawienia się pierwszej informacji o dekoderze wifibox+. Możemy już oficjalnie napisać, że w zestawie dostarczana jest karta systemu Nagra MA (dawna Seca MediaGuard + Nagravision). Nie jest ona parowana w żaden sposób z urządzeniem.

 

Jest to w pewnym sensie zaskoczenie, gdyż od momentu fuzji w obiegu były dekodery z parowanymi kartami Conax i ewentualnie moduły. Trudno było zdobyć nieparowaną kartę Nagra MA, a sprzęty z tym systemem raczej wycofywano, pojawiały się nieliczne oferty, m.in. na specjalny pakiet podstawowy odpowiadający DVB-T......''

 

CYTAT Z SK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na użyczenie niestety dekodera SD, tylko na własność, bo umowa z Cyfrą dawno się skończyła, a dekoder sobie leży, jak mogę sprawdzić, jakie kanały będę mógł odbierać przy pomocy dekodera SD?

 

Konkretnie chodzi o Thomsona TS4P

 

Może istnieje rozwiazanie ze splitterem? (1x wifibox, 1x thomson SD i 1x jakiś dekoder HD cyfry+ (nie pamiętam jaki) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...