Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest możliwość układania listy kanałów ale z numerem z listy glównej.Czyli ta lista to kpina.2 cyt.1. Universe+ HBO + do 6 miesięcy Premium Sport lub Premium Film + 12 miesięcy Canal+ VOD = 59.90 zł

2. Comfort+ HBO + do 6 miesięcy opcja Extra+ oraz VOD Seriale do 2 miesięcy = 49.90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na infolinii też jest oferta"przejęciowa". Jak dzwoniłem to konsultant mi ją zaproponował. Aczkolwiek twierdził że można wziąć tylko opcję Premium sport. Powiedziałem mu żeby łaskawie sprawdził w systemie i ku jemu zdziwieniu opcja Premium film też jest dostępna. Konsule nie ogarniają ofert. Nie to co forumowicze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie;)

 

zakupiłem nc+ mix ADB biały BSKA, i teraz pytanko bo aktywuje to dopiero w piąek bo nie mam możliwosci wczesniej... Myślicie że bedize jakiś problem ? że bede musiał czekać do wtorku az zaświeca kanały ?

Widziałem gdizes tutaj na forum post o tym zebym nie aktywowac karty w piatek bo trzeba bedzie czekać do poniedziałku czy coś... a nie umiem tego znaleźć teraz...

 

Kolejne pytanie: Po miesiacu próbnym kiedy sami bedą dzwonić o umowe można juz negocjować jakiś korzystniejszy pakiet cyz odrazu coś " z góry " bedą wciskac? W sensie HBO czy coś taniej niż na stronie? Bo z tego co widze to duzo osób tutaj ma coś zupełnie innego niż jest w ofercie. TO efekt negocjacji przy podpisywaniu umowy rozumiem ?

 

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam wielką prośbę o pomoc. Przyznam ze jestem zielony w tej sprawie i potrzebuje wsparcia.

 

Jestem abonentem nc+, chciałbym wziąc multirooma (do korzystania w dwóch różnych gospodarstwach domowych) i przedłuzyc umowe na dotychczasowych warunkach (59zł za pakiet sport).

1. Czy mozna wziac multi które bedzie działało w dwoch niezaleznych gospodarstwach domowych?

2. Czy mozna wynegocjować dotychczasowe warunki na nowa umowe?

3. Czy mozna dokonac cesji umowy na inna osobę?

 

Dzięki za wskazówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. wiem ze moge tylko w jednym gospodarstwie domowym ale....

 

Czy jak teraz zechce wziac mulirooma to dadza mi dodatkowy dekoder z karta? czy wymienia oba na nowe w których multi jest dostepny po sieci LAN? umowa konczy mi się w sierpniu czy teraz wziac multi na starych zasadach a pozniej przedłuzyc umowe na tym samym sprzecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanko podlaczylem pierwszy raz dekoder ,pobrala sie aktualuzacja ,programy i po chwili ukazaly sie programy ;) ale moja radosc nie trwala dlugo wszystkie kanaly dzialaja z wyjatkiem kanalow c+ , a mam miec cala paczke c+, moze jeszcze sie nie aktywowaly , mial ktos moze podobnie ? Bo nie chce mi sie narazie wydzwaniac a bym se popatrzyl na wisle wieczorem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...