Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mówiłem, nie ma innych anten... Najbliższa jest klatkę obok, a nawet jakby się udało dogadać to trzeba by było kabel przenieść jeszcze przez mieszkanie innych sąsiadów co wogóle nie wchodzi w grę. Z dachem też się dziś przyglądałem, że słabo by było puścić kabel po nowej elewacji. Szybko by się znalazł "uprzejmy". Jeszcze będę sondował w spółdzielni o zgodę no i zacznę się interesować CP z montażem.

Dzięki wam wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tutaj duże zbliżenie i dokładne umiejscowienie anteny. Jak sądzicie będzie to przeszkadzać?

 

http://images67.fotosik.pl/1103/5fd97c3a91140b8dgen.jpg

Niestety budynek będzie przesłaniał sygnał z satelity.

Możesz przeprowadzić próbę ustawiając anteną na stojaku na ziemi (pod potencjalnym miejscem instalacji) dobrać jej umiejscowienie względem budynku zapewniające odbiór z satelity Hot Bird - potem tyko podniesiesz antenę.

Zakładam, że budynek w kierunku satelity jest na tyle daleko, że nie zasłoni sygnału w miejscu testu (chodzi o kąt elewacji).

 

Pozdrawiam.

 

STB&OTT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy postawię antenę na ziemi pewnie bym potrzebował jakiś przyrządzik aby sprawdzić sygnał?

 

 

Zakładam, że budynek w kierunku satelity jest na tyle daleko, że nie zasłoni sygnału w miejscu testu (chodzi o kąt elewacji).

 

Do budynku jest ok 90-100m. Ma 9 pięter więc nie powinien przekroczyć 30m. Fi wyjdzie ok 20st. więc nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

w najbliższym czasie planuję wrócić do nc+. Chcę mieć swój deokoder- MINI HD ,(bo tylko taki upchnę obok tv) i tu pojawia się pytanie.Czy mogę być spokojny,że nie zmuszą mnie np za pół roku do wymiany na ich dekoder? Miałem sytuacje z dekoderem SD, rok temu kupiłem za 200zł dekoder a pózniej otrzymywałem pisma, że mam wymienić na HD. Czytałem również na forum ,że nc+ ma zapis w którym gwarantują odbiór programów tylko na sprzęcie od nich, ale nie wiem czy to prawda.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Planuję zaopatrzyć się w NC+. Będę brać pakiet START+ plus HBO. W związku z tym mam kilka szybkich pytanek.

 

1. W polsacie widzę, że biorąc pakiet z HBO, dostajemy dostęp do HBO GO. Nie widzę jednak tego na stronie ncplus. Czy HBO GO trzeba opłacać osobno?

 

2. Przy zamawianiu widzę do wyboru dwa dekodery: HD Box+ i HD z WiFi. Poza Wifi jakieś konkretne różnice są między nimi? Warto dopłacać 49zł do opcji Wifi? Można podłączyć do obu dysk zewnętrzny?

 

3. Miałem kiedyś N'kę i pierwszy miesiąc był za darmo, też to tutaj tak działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1

tak jest HBO GO w pakiecie

Ad2

box+ to sagemcom DSI83 lub DSI87 (po ostatniej aktualizacja mają problemy, np. w trakcie oglądania lub rano potrafią gasnąć jak by nie dostawały prądu) model z wifi to Wifibox, dekoder jest szybszy, ma trochę leprze bebechy i jest trochę lepiej dopracowany. Moim zdaniem warto dopłacić.

Ad3

Tak miesiąc aktywacji jest za free (z wyjątkiem gdy umowę podpisujemy 1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Obecnie mam Extra+ z starym 5800sx za 39,90. Umowa kończy się na dniach. Ogólnie nie narzekam ale ten dek doprowadza mnie do szału. Gdyby był mój unicestwiłbym go n-razy. Czy mogę sobie sprawić inny dekoder polecany na forum /np. VU ..... coś tam/ i używać go z obecną kartą /CONAX - tak pisze w IBOA/? Zawsze byłem przekonany, że karta działa tylko w tym jednym jedynym dekoderze, który dostałem od N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam do Was pytanie związane z podpisaniem nowej umowy z NC+. Zastanawiam się nad opcją pakietu Comfort+ z Filmboxem z internetem od Orange, i chciałbym się dowiedzieć, czy waszym zdaniem, są szanse na wynegocjowanie na infolinii lepszych warunków w tej samej cenie. Chodzi mi o dodatkowe pakiety TV np. Extra+ lub paczkę kanałów Canal+. Ewentualnie czy takie negocjacje są możliwe przy opcji bez internetu, czyli Extra+ lub Comfort+ i Canal+ w cenie Comfrot+.

 

Pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...