Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Nowa ustawa nic zmieniła w kwestii technicznej aktywacji nowych umów, po zgłoszeniu Twoich danych i wysyłce dekodera Twoja umowa jest w nazwijmy to "podręcznym" systemie telesprzedaży, po podpisaniu przez Ciebie i przekazaniu papierowej umowy dane przenoszone są do właściwego systemu obsługi z którego wysyłana jest m.in. aktywacja itd. Tak było również i przed nową ustawą a zupełnie inaczej w Cyfrze ale to już dawna historia :D

 

Dlatego dopiero jak kurier dostraczy umowę, będzie można sobie robić reaktywacje karty itd. Na razie Twoje dane nie są widoczne w systemie obsługi nc+ 8)

 

Czyli co nowa ustawa ustaliła to, że dopóki nie wróci umowa to nie mogą wysłać ci uprawnień? Lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa nie jest w żadnym "podręcznym" systemie tylko dokładnie w tym samym, różnica jest taka, że dopóki nie wróci ona od kuriera nie jest wpisany na kontrakt sprzęt. Nie trzeba czekac, aż umowa wróci do nich żeby był nadawany sygnał. Można od razu po podpisaniu zadzwonić i poprosić o wysyłkę uprawnień demo, dzięki czemu możesz odbierać sygnał wcześniej. A nieraz demo są nadawane z automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze,

 

Czy mógłbym prosić o pomoc? Nie mogę nigdzie znaleźć konkretnej odpowiedzi.

 

Chciałbym podpisać umowę z nc+ ale nie chce od nich dekodera. Chce kupić swój dekoder. Jest możliwość oglądania nc+ na swoim wlasnym dekoderze? Jesli tak, to jak to zrobić? Aha, nie miałem wcześniej umowy z cyfra czy N.

 

Dzięki z góry za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W najblizszym czasie planuje przeprowadzke. W zwiazku z tym ze mamy w domu multiroom (dwa oddzielne dekodery i dwie karty podpiete do 1 anteny) planuje zabrac swoj dekoder do mieszkania i podlaczyc pod antene. Czy to bedzie dzialac i nie wystapia zadne problemy ?

 

Witam,czy przy MR można jeden dekoder plus antenę (starą z piwnicy) zabrać np. do niemiec i legalnie po ustawieniu odbierać programy?

Tzn jedna karta w polsce a druga w niemczech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze,

 

Czy mógłbym prosić o pomoc? Nie mogę nigdzie znaleźć konkretnej odpowiedzi.

 

Chciałbym podpisać umowę z nc+ ale nie chce od nich dekodera. Chce kupić swój dekoder. Jest możliwość oglądania nc+ na swoim wlasnym dekoderze? Jesli tak, to jak to zrobić? Aha, nie miałem wcześniej umowy z cyfra czy N.

 

Dzięki z góry za pomoc!

 

Z tego, co wiadomo, to nc+ nie zawiera umów z samą kartą dekodującą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, 3 dni temu przedłużyłem umowe przez tel.

Pani poinformowała mnie że daje mi do drugiego pokoju ultraboxa, dzisiaj odebrałem dekoder w salonie.

Jest to BOX+/HD SAGEMCOM DSI83(S)

Czy to faktycznie jest ten dekoder co mi zaoferowali?

Troche dziwne bo dodali mi CANAL+ VOD oraz VOD+ SERIALE+ i Pani powiedziała że będzie chodzić na tym sprzęcie.

Czy odbiore je na tym dekoderze? Bo mam jeszcze Pace ale słyszałem ze na nim to nie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani widocznie nie była poinformowana lub celowo wprowadziła cię w błąd. Dekoder do multiroomu na kartach Cameleon to zawsze będzie Sagemcom (jest to Box+, a nie Ultrabox+), a na nim nie masz możliwości odbioru w/w kolekcji w sposób klasyczny (filmy, seriale ściągane na dysk twardy z satelity), ale jak podłączysz Sagemcoma do netu to możesz z tych kolekcji skorzystać w ramach NC+ GO TV (jeśli masz podłączone odpowiednie opcje, o to należałoby się zapytać na infolinii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym wziąć pakiet Comfort+ wraz z multiroomem. I teraz nie wiem ile będę musiał zapłacić w punkcie sprzedaży NC+ gdyż każdy twierdzi co innego. Pakiet wynosi 39,90 zł. Więc czy idąc i biorąc dekoder wraz z multiroomem musze zapłacić te 39,90? Sa też różne promocje jak multiroom na 12 msc za darmo.Czy mnie to obejmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+ za 39,90 złotych a MR na 12m gratis. Do MR jednak musisz wziąć dekoder główny premium box, i dolicz do abonamentu czynsz 5 zł, czyli razem 44,90 zł. Ale mówimy tu o abonamencie, w punkcie możesz zapłacić jedynie aktywacje. Ale z tego co kojarzę to aktywacje chyba teraz są za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.pisze tutaj, poniewaz nie moge znalezc odpowiedniego tematu. Czy trzeba za kazdym razem wchodzic w przycisk PILOT, aby moc zobaczyc na EPG jakie beda transmisje np. za 2h, a nie tylko obecna i nastepna ?.Moze da sie to jakos ustawic abym nie musial uzywac ciagle funkcji PILOT , bo to dosc dlugo sie laduje. Posiadam dekoder UltraBox+/PVR PACE . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem dowiedzieć się jak mam ustawić antenę aby odbierać kanał BBC BRIT. Na kanale 30 (c+) mam siłę 95, jakość 58 a na 118 siła spada do 60 jakość do 0, próbowałem trochę kręcić anteną ale na chwilę uzyskiwałem jakość max 20 (na kanale 118). Gdzie szukać przyczyny? Ustawienie anteny, w samej antenie/konwerterze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...