Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tutaj nic nie widzę wykluczającego się. Ale Ty, aby cokolwiek napisać pod moim wpisem to posuniesz się do wszystkiego. Może już tak czas abyś skończył [beep] jadem jak pewien polityk? Nie ma różnicy czy 1080p czy 1080i. Że 720p napisałem, to tylko po to, aby przypomnieć dolną granicę jakości. Zapewniam Cię, ja nie idę na ilość, w odróżnieniu od Ciebie, bo moja wiedza nie ogranicza się tylko do forum i z tego co usłyszałem, w przeciwieństwie do Ciebie. Przelicz swoje teksty na czas od daty rejestracji to zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że zamierzam w przyszłym tygodniu zawrzeć umowę z nc+ to mam kilka pytań.

 

Czy bez problemu można zmienić pakiet z niższego (Comfort+) na wyższy (Super Premium+) bez żadnych dodatkowych opłat i czekania ?

 

Co do MR, to bez problemu będę mógł dokupić w trakcie umowy dodatkowe dekodery za taką samą cenę jaka jest na stronie internetowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do Was takie pytanie mam net vob + do tego hbo go, oraz c+vod, powiedzcie mi co powinienem miec w dostepnych kolekcjach teraz mam takie dostepne:

 

-konto podstawowe

-TVN Player

-HBO

-Baby TV

-konto dodatkowe (co to jest?)

-canal+sport

kino polska

-filmbox

-MTV

-da vinvi learning

-disney channel

-disney junior

-disney xd

-nickelodeon

-discovery chanel

-eurosport

-eurosport2

-motowizja

-zest tv

 

Nieaktywne mam:

-nat geo (nie bralem go wiec ok)

-kino swiat (tez go nie bralem wiec ok)

-Fun vod (tez nie bralem)

-hustler (tez nie bralem)

-tvp.pl najlepsze (tez nie bralem)

-da vinci learning extra (tez nie bralem)

-dla dzieci (tez nie bralem)

-CANAL+VOD (czemu mam to nie aktywne skoro mam za free opcje c+vod)

- kanaly z grupy multi+(domo, planet, teletoon itp, pisze ze sa nie aktywne ale jak klikne to pisze czy chce aktywowac za 0zl miesiecznie, wiec one beda darmowe?)

 

Podpowiedzcie mi czy aktywowac te kolekcjie z grupy multi+ oraz czemu nie mam aktywnej c+vod majac ja w abonamencie, reszta wszytko dziala jak wyzej i zablokowane sa tez te co powinny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wydaje mi sie ze dekoder sciaga wszystko od momentu pierwszego podlaczenia (ja nie mam np premier vod oraz seriali a sa one u mnie ciagle pobierane)

 

2.Jezyk mozna zmienic, wlaczyc i wylaczyc napisy tez, podcza ogladania filmu na pilocie wcisnij przycisk OPT (ten sam ktorym zmieniasz sciezke dzwiekowa na zwyklych kanalach oraz aktywujesz na nich napisy)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ile trzeba czekać na realizacje zamówienia premiery VOD ? od razu film odtwarza czy trzeba czekać jak ściągnie ?

2. Te filmy są tylko z napisami ?

Ad. 1. Kilka minut, o ile dekoder masz cały czas podłączony do prądu oraz anteny, znaczy film fizycznie jest w dekoderze, a zamówienie jest tylko nadaniem uprawnień do odbioru.

Ad.2. Zależy od filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek załączę pisemko o treści wypowiadającej umowę z mojej strony z powodu braku możliwości świadczenia usługi ze strony operatora. No chyba każdy sąd przyzna, że nie musi się płacić za coś co nie działa?

Chyba że do jutra zadziała - teoretycznie uprawnienia pobierają się do 24 godzin, poza tym muszę wziąć na poprawkę, że jeszcze nie przypisano mi nowych numerów seryjnych karty i dekodera (wymieniałem tuż przed zamknięciem punktu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...