Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam Wszystkich.

Jestem "zielony" w tych tematach, stąd moje pytanie.

Internet mam z kablówki Multimedia" przesyłany jest przez kabel koncentryczny do modemu.Z modemu (w którym jest jedno gniazdko) kablem sieciowym sygnał dostarczany jest do komputera.

Jak najprościej połączyć tuner NC+ ( posiadam mediaboxa) z internetem aby móc korzystać ze wszystkich funkcji internetowych które są dostępne przez wcześniej wspomniany tuner Mediabox.

Czy wystarczy adapter rozdzielacz lan ?

Będę wdzięczny za okazaną pomoc.

Pozdrawiam

 

Jeżeli przewodowo chcesz podłączyć to rozdzielacz LAN powinien dać radę, bo czemu nie, ale nie próbowałem nigdy więc zapewnić nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Mając dekoder na linuxie i odpowiedni emulator, nie zrobi już domowego sharingu?

 

Zrobi pod następującymi warunkami:

 

-> Liczba dekodowanych jednocześnie kanałów nie przekroczy narzuconego przez ITI Neovision limitu, Na razie jest 2.

-. Trzeba użyć softamu z obsługą limitu ECM'ów bo inaczej będzie losowe dekodowanie. Do sparametryzowania konieczna liczba maks dekodowanych serwisów oraz czas timera licznika dekodowanych serwisów. Na razie nie ma stuprocentowo-pewnych wartości dopiero się "ustalą" w przyszłym tygodniu.

 

Trzeba było rok temu kupic NC+MIX'a z BSKA. :lol2: (albo zrobić cesje od nkowicza czy zmigrowanego nkowicza z tunerem BSKA lub BSLA).

 

Nie chodzi o oglądanie w domu na dwóch różnych TV, ale chodzi o sprzedaż nielegalnego dostępu do kanalów na lewo. Zwiększenie liczby koniecznych kart aby zaoferować odpowiednią ilość dekodowanych kanałów podnosi znacząco koszty komercyjnego sharingu czyli ceny dla Kowlaskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nie wiem czy w dobrym miejscu zamieściłem swój post jeśli nie to z góry przepraszam. W dniu dzisiejszym 23.10.2014 zawarłem umowę z NC+ ponieważ wcześniej kupiłem zestaw a raczej dekoder na własność NC+MIX i okres tzw. darmówki się skończył. Umowę zawarłem dzisiaj przez telefon. Kiedy wróciłem do domu uruchomiłem dekoder ultraBox+/PVR ADB 5800SX odczekałem aż zaświeci się ekran aktywacyjny po tym czasie wszystkie kanały działały oprócz History który dodałem do umowy wyłączyłem dekoder po czasie kanał History był już odkodowany. Wyłączyłem dekoder który cały czas pozostawał w stanie czuwania. Kiedy wróciłem włączyłem telewizor i na ekranie pojawił się znów ekran aktywacyjny i znów czekam na aktywację dekodera ponieważ w tym stanie nie mogę oglądać telewizji. Nie wiem czy to wina dekodera że znów nie może załapać uprawnień czy winą jest jeszcze nie aktywowanie go w NC+. Jeśli to możliwe proszę o dopowiedz w powyższej sprawie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam Wszystkich.

Jestem "zielony" w tych tematach, stąd moje pytanie.

Internet mam z kablówki Multimedia" przesyłany jest przez kabel koncentryczny do modemu.Z modemu (w którym jest jedno gniazdko) kablem sieciowym sygnał dostarczany jest do komputera.

Jak najprościej połączyć tuner NC+ ( posiadam mediaboxa) z internetem aby móc korzystać ze wszystkich funkcji internetowych które są dostępne przez wcześniej wspomniany tuner Mediabox.

Czy wystarczy adapter rozdzielacz lan ?

Będę wdzięczny za okazaną pomoc.

Pozdrawiam

Jeżeli Twoja kablówka stosuje filtrację adresów MAC to switch (rozdzielacz) może nie wystarczyć, ale najprostszy router już wystarczy, będziesz miał też wtedy wifi :)

iti słynie z tego, że na święta nic nie szykowało dobrego, ale to wcale nie znaczy, że i w tym roku będzie tak samo, bo szykuje im się kolejna fala ucieczek abonentów.

W zeszłym roku była promocja Universe + Premium Sport&Film + HBO (nie pamiętam, czy HBO na całą umowę, ale chyba tak) za 59 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mylę, bo kolega pisał właśnie o ofercie dla przechodzących z innych tv :crazy: Następny brnie w zaparte, poza tym ta oferta przed samymi świętami była rozdawana komu popadnie i reklamowana w APS bez informacji o rachunku z innej tv. Zresztą kim jest przechodzący jeśli nie nowym klientem? :) Z mojej strony koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mylę, bo kolega pisał właśnie o ofercie dla przechodzących z innych tv :crazy: Następny brnie w zaparte, poza tym ta oferta przed samymi świętami była rozdawana komu popadnie i reklamowana w APS bez informacji o rachunku z innej tv. Zresztą kim jest przechodzący jeśli nie nowym klientem? :) Z mojej strony koniec tematu.

 

Była taka oferta ale z 3xC+ sportowymi. 3 filmowe były tylko na 2 miechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pytania.

Jak do odbioru w tirze? - chodzi o instalację na 12 (24V) ? - bo jeżeli o to chodzi, to wystarczy kupić przetwornicę 12 / 230V i już będzie działać.

Oczywiście mam nadzieję że nie chodzi o oglądanie podczas jazdy - bo to się nie uda - wiadomo - antena :) - takie rzeczy to tylko na bondach :)

Oczywiście będzie problem z ustawianiem anteny na każdym postoju, ale dla chcącego nie ma nic trudnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...