Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No było na ten temat że do Września są wydawane camele.A ci co mają Wifiszorty i pozostałe sagemszajsy mają mieć z czasem nowe karty dosłane;) Ale konkretów na dziś nikt ci nie poda;)

 

Ja mam dwa kameleony w MR, dwa dni temu przedłużałem umowe na kolejne 12 m-cy, niby coś tam konsultant mamrotał o tym, że teoretycznie powinien mi je wymienić, ale że jestem stałym klientem to je zostawi (bla bla bla), pewnie taki bełkot żebym sie tylko zgodził na przedłużenie, ale może jest coś na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iksiak

 

Do mnie dzwoniono z 20 razy i ani razu nie zasugerowano nawet wymiany cameleonów. No może za jednym razem jednak powiedziałem ,że jestem z tego zadowolony i temat od razu martwy. Tak więc nie ma parcia na wymianę sprzętu. Co może martwić bo zostaniemy postawieni przed faktem dokonanym. Teraz w wakacje słabo się sprzedaje to nic nie wprowadzą jednak na jesień mogą być jakieś konkrety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stracisz ale sam się przekonasz.Sagemcom nie działa z licznikiem ECM w chwili jak jest testowany sagemcom 87 i 83 bo takowe mam w szafce mają takie czkawki że szok.Dlatego na dziś Zrezygnowano z Licznika do czasu wprowadzenia kart Cayman.Ale to juz offtop by nie nabijać tematu.Póki co jest ok...Póki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladam na 3 tv jednoczesnie i nagle brak uprawnien ... Dekodery to Sagem SD, Sagem SD i nBOX Enigma .... Proba zamian kabli na spliterze nic nie daje , zamian kart tez. Ciagla zielona dioda sie pali na karcie albo brak .... Sama karta odpala i uprawnienia ma ..... Spliter dziala jak odpale na 1 tv.Przy wiekszej ilosci zwiecha. Do dnia dzisiejszego 6 tv latalo non stop bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy oni w tej nc+ myślą że jak uwalą płotki, które dzielą sygnał na dwa telewizorki to wszyscy oni polecą po multiroom. :crazy: Przykładowo ja kiedy uniemożliwią podział do pokoju obok zmieniam pakiet na dużo mniejszy bo już nie mam sensu płacić wtedy za tak bogatą ofertę jak wcześniej i myślę że wśród abonentów napewno trafi się jakiś procent takich jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mieć nadzieje, że jeszcze ktoś tam został z cyfry i trzeźwo na to spojrzy bo jedyne co wielu, wielu abonentów trzymało przy cyfrze to nieparowane karty, możliwość użytkowania własnego, personalizowalnego sprzętu no i multi na zasadzie dwóch niezależnych kart. Chociaż wątpie bo NC+ wprowadzając N'kowskie rozwiązania strzeliło sobie w kolano, stąd takie marne wyniki, a teraz jeszcze szykują się do strzału w drugie kolano parując karty i uniemożliwiając działanie splitterów. Jestem ciekaw jak zareaguje na to rynek RTV kiedy w zasadzie nikt nie będzie kupował dekoderów - a jest to całkiem spory segment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, pytanie do praktyków bo nigdzie w necie nie znalazłem.

 

Posiadam splitter small I z 2007 roku do tego używam PACE PVR 500gb i stare dekodery SD philipsa. Wszystko działa perfekcyjnie bez zacięć.

W związku z obecność w każdym pokoju tv HD chciałbym wymienić na tunery HD. Czy nBOX BSKA ENIGMA2 będzie współpracować z tymi kartami?

 

Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...