Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu abonentów wybrało ofertę nc+, jako "spadek" po cyfrze. I korzysta z niej tylko dla tego, że działa spliter. Jeśli nc+ zablokuje tą możliwość to wielu, ze mną włącznie, rozważy ofertę konkurencji - Cyfrowy Polsat oferuje już multiroom na 4 TV w bardzo konkurencyjnej cenie. Brak pakietu Canal+ przeżyję bez trudu, spokojnie wystarczy mi HBO (i to nawet bez dopłaty za HBO GO). Więc może ITI NEOVISION powinno się zastanowić, czy stać ich na odpływ nieźle płacących abonentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku stron patrzę na ten offtop z tematu jaki robicie...Parowania bajania...Panowie to temat o dzialaniu splitterow....

 

Obecnie dzialają bez problemow i dzialać będą napewno do Września a dalej licznik na 4-6 i styknie..Do poki nie dadzą nowych kart dla sagemcomów...to licznik se mogą testować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest trochę inny (tak mi się wydaje). Sam mam splitter i dwa jednogłowicowe dekodery (własne, w ICA mam tylko kartę na stanie). W lipcu kończy mi się umowa i szczerze chciałbym wiedzieć na czym stoję. Czy przedłużać i cieszyć się dalej z NC+, czy szukać czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że odbiór "darmowych" dekoderów NC+ nie jest dobrym rozwiązaniem dla posiadaczy kart cameleon, jednak większość jest jak dzieci, jedno piszą drugie robią.

 

I co z tego za może półtora roku góra dwa zawita nowa seria kart Nagra MA ( z kompatybilnością z tunerami z systemie Conax) a do obecnych jakie posiadają abonenci dotrze jakiś nowy "ciekawy" upgrade. Do tego czasu przy okazji zaoferują kolejne dedykowane tunery z nowymi zabezpieczeniami. Akcja wymiany SD na HD aż się prosi o to....

 

Na szczęście jest opcja DNS spoofer i mamy Netlfixa bo jemu jakoś nie przeszkadzają w płatnościach polskie karty kredytowe. :mrgreen:

 

 

Ponadto już niedługo karta abonencka będzie częscią procesora tunera. W zasadzie przeszkodą tu w EU jest tylko jeszcze Videdoguard ale może to się zmienić...

wtedy będzie tylko i włyacznie dedykowany sprzęt operatora. Również i DVB-S może byc zastąpione własnymi stream'ami. Bowiem trwanie przy archaicznym już DVB może nagle być nieopłacalne. Za to dedykowane strumienie IP via sat czy łącze internetowe to już co innego Tym bardziej jak coraz więcej miast w Polsce wprowadza zakaz posiadania własnych anten satelitarnych i do odbioru naziemnej telewizji. Kablówka w domku jednorodzinnym na dalekich peryferiach miasta już nie dziwi. Lepsze jest wrogiem dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto już niedługo karta abonencka będzie częscią procesora tunera. W zasadzie przeszkodą tu w EU jest tylko jeszcze Videdoguard ale może to się zmienić...

wtedy będzie tylko i włyacznie dedykowany sprzęt operatora. Również i DVB-S może byc zastąpione własnymi stream'ami. Bowiem trwanie przy archaicznym już DVB może nagle być nieopłacalne..

 

Po co kreślisz jakieś odległe sci - fi ?

Raczej takie tunery nie zagoszczą prędko, o ile w ogóle. Jakie to będzie miało uzasadnienie finansowe dla operatorów ?

Chyba żadne.

Już widzę jak wymieniają miliony dekoderów nawet stopniowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie przeczytalem ostatnie strony ktore skupily sie na prawie regulaminach itp a chodzi mi o cos innego..

Mianowicie za niedlugo przeprowadzam sie z mieszkania do domu a co sie z tym wiaze ilosc tv ...

W mieszkaniu mam 2 tv karte kameleon i cardsplitter.

Tam bede posiadal 4 tv z racji tego ze kable widoczne nie wchoda w gre zastanawiam sie nad splitterem bezprzewowodym Clone i teraz moje pytanie:)

Czy te splittery bezprzewowode dzialaja nadal i rozdzielalaja na 4 tv czy juz skonczyl sie raj?

Bo jesli ma mi to padnac za 3 ,5 czy 8 miesiecy to zamaist wydawac 400 na ten spliiter wole juz zaczac kombinowac z nimi zmiane na wifibox i multi do nich ...

Nie wchodzi w gre brak sygnalu w ktoryms tv nawet przez 1 dzien:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otrzymałem od znajomego zestaw clone+ z 2 kartami. Mam dekoder pace hd pvr z cyfry. i kartę kameleon. Czy jest gdzieś wykaz dekoderów kompatybilnych z clone+? Ponadto jaki dekoder bylby dobry do sypialni w kwocie 200-300 zł.? (więcej nie chcialbym inwestować bo to niepewna sprawa z tymi splitterami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś wie coś o kolejnych testach? Bo jak do tej pory nie miałem problemu, to wczoraj w godzinach wieczornych ostro cieło i nie wiem czy to wina splitera medium IV czy testy kart. Dekodery podłączone to Pace HD PVR oraz nbox biały z enigma2. W pewnym momencie na nbox juz nic nie dało się oglądać (nastała ciemność) a na Pace co chwilę zacinało nawet wtedy kiedy tylko sam Pace był włączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co kombinuje NiC+ ale dziś po 17 Clone+ padł i nie wstaje. Migają wszystkie diody, tak jakby nie widział karty. Sama karta w module Aston pracuje bez problemów. Aktualizacja oprogramowania nic nie dała. Nie wiem czy padł spliter czy to zabezpieczenia od operatora. Czy ktoś, kto ma Clona ma podobne problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka - okazało się, że problemem był slot karty w spliterze - nie stykało. Ale to dziwne, bo nic nie było z kartą robione (tj. nie była wyciągana). Po prostu nagle przestał widzieć kartę. Teraz hula, ale notuje zawiechy przy więcej niż 2 tunerach pracujących jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...